Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 381 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaslar size bir soru .

Kimse yanlis anlamasinda , biz Futbolcu Kötü oynadiginda veya Kötü Performans gösterdiginde hemen senelik aldigi Parayi sorguluyoruz , niye kimse bunu Fatih Hocamda yapmiyor ?

Misal kendisi Galatasaray icin hersey yapar diyorlar ama bizim ve kendi Ekipi takima verimi 0.

Levent Sahin , Hasan Sas ve Ümüt Davala bunlardan hic birsey olmaz ancak Amigoluk.
Bunlardan bizim Futbolcular birseyler ögrencek veya taktik alcak hepsi bos ve bosuna Para aliyorlar !

Emre Utkucan ne is yapiyor ?
Adam kimi getirdi hangi genci takima kazandirdi veya getirip Para kazandirdi.
Bu Adam kac aydir napiyo ne icin Para aliyo.
Valentine Ozornwafor u aldirdi diyorlar.
Ulan Adam LaLiga 2‘de 19 Macdan 1 Tane oynamis oda 25 Dakika .

Fatih Hocanin Idare Kadrosu ve Adamlari büyük bir 0.
Bunuda kendi Egosuma bagliyorum.

Terim+Davala+Şaş ve Şahin’in bize senelik maliyeti 5M Euro’dan aşağı değildir. Sadece Terim 3 alıyor zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sikintida burada bence.
FFP var diyorlar, Para yok diyorlar ama bunlardan hesap sorulmuyor .
Bunlar bu zamana kadar ne yapti canim kardesim ?
Hangi Katkiyi verdiler ?
Bunlar beni üzüyor ..

Yalniz Terimciler de Terim'in bizzat kendisi de Terim'in basarisiz oldugu 03-04 sezonunu hafizalarindan silmis.Terim 02-03 sezonunda 2. olmus, 03-04 sezonunda da sampiyonluk sansimiz yokken 26.haftada ayrilmisti.Yani basarisiz 2 sezonu var bizde.

O sezonu saymayan Terim 18 hafta calistirdigi 17-18 sezonunu direkt kendisine yazmaktan geri durmuyor ama.

Bunun adi sark kurnazligidir.

🎙 Soru: "Umudunuz var mı?"
🎙 Fatih Terim: "Umutsuz olsam burada olmam. 9 defa durmuşum, 8 kez şampiyon olmuşum yeter derim. Pes etmem mümkün değil. Galatasaraylı gibi oynarız, bu farkı da kapatırız. Kapatamazsak da pardon demesini biliriz -ki, pek olmadı ama olur mu olur."
katılmıyorum

Arkadaslar size bir soru .

Kimse yanlis anlamasinda , biz Futbolcu Kötü oynadiginda veya Kötü Performans gösterdiginde hemen senelik aldigi Parayi sorguluyoruz , niye kimse bunu Fatih Hocamda yapmiyor ?

Misal kendisi Galatasaray icin hersey yapar diyorlar ama bizim ve kendi Ekipi takima verimi 0.

Levent Sahin , Hasan Sas ve Ümüt Davala bunlardan hic birsey olmaz ancak Amigoluk.
Bunlardan bizim Futbolcular birseyler ögrencek veya taktik alcak hepsi bos ve bosuna Para aliyorlar !

Emre Utkucan ne is yapiyor ?
Adam kimi getirdi hangi genci takima kazandirdi veya getirip Para kazandirdi.
Bu Adam kac aydir napiyo ne icin Para aliyo.
Valentine Ozornwafor u aldirdi diyorlar.
Ulan Adam LaLiga 2‘de 19 Macdan 1 Tane oynamis oda 25 Dakika .

Fatih Hocanin Idare Kadrosu ve Adamlari büyük bir 0.
Bunuda kendi Egosuma bagliyorum.
floryada bir adanalı kadrosu var, terimi sürekli daha da aşağı çeken o kadro. floryada çalışan kimse de sevmiyor onları.

maaşa odaklanmak mantıklı.

En son basin toplantisina baktim Terim orda ne konusuyor ne anlatmak istiyor belli degil, hocanin frenleri patlamis son sürat gidiyor, kafa olarak bitmis, acilen bu isi birakmasi gerek.

Sahada mücadele yok onu biliyoruz suc futbolcularin demisinde, iyi iste sorun orda basliyor, hoca haftalarca mücadele etmeyen oyunculari neden hala oynatiyor bunun aciklamasi da yok. Eski terim olsa oynamayanin gözünün yasina bakmaz ister genc ister yasli kadro disi birakirdi. Cikip karsimiza bazi oyuncular bilerek böyle yapiyor onun icin kadro disi biraktim dese onlarin yerlerinde alt yapidan genc oyuncular oynatsa kimsenin söyliyecegi bir lafi olmaz, daha bir kac hafta önce kendisi dedi, bu saat den sonra 17 veya 18 yasindaki oyunculari sahada görebilirsiniz diye, nerde bu oyuncular?
Fatih Terim fan boyu olaraktan katılıyorum hepsine.
Hoca eskisi gibi olsa bu takım böyle olmazdı, bunu da herkes bal gibi biliyor.

Ama buna sebep olan ne? Bir insanın karakterinin 60'ından sonra değişmesine ne sebep oluyor?

floryada bir adanalı kadrosu var, terimi sürekli daha da aşağı çeken o kadro. floryada çalışan kimse de sevmiyor onları.

maaşa odaklanmak mantıklı.

3 Mio € Aliyor, Galatasaray Sevdalisi bide bu FFP‘da var fazla degilmi sence Ekibiile birlikte ?
Bence fazla , Prim veya Bonuslar yüksek olsaydi keske yillik ücret degil benim düsüncem.

Sonucta FT Kadroyu kurdu ve Ekibide onun Adamlari ama Takima katki 0
Ben bunlari sorgularim cünkü bu Galatasaray hepimisin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt