# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fatih Terim | Teknik Direktör Adayı | Prensip Anlaşma Sağlandı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Terim'den şartlı evet

Bana sorarsanız tabi Martin Jol, Bielsa, Klinsmann gibi sistem adamlarında çok büyük yarar var ama malum; Türk futbolu. Medyamız hemen başlıyor eleştiriye, taraftarımız da geliyor galeyana hobaa kov, yeniden yapılanma filan. Bize Terim, Lucescu gibi Mourinho sınıfından hocalar lazım. Elindekinden en çok verimi almaya çalışanlar yani.

Cevap: Fatih Terim Haberleri

bizi seneye ftıhten baskası toparlayamaz.

bielsa galatasarayda basarılı olamaz.ne lıgı tanıyor.ne turk oyuncuarı tanıyor

fatih terim oyuncuları üstün gazlama teknikleriyle takımı bir anda istenen seviyeye ulaştırabilir şuanki takımda da 1 kalite 2 ruh eksikliği var zaten, dünyanın en iyi taktisyenini getirsen yinede bişey yapamaz şu takıma tek yol imparator...

Önce inanacak futbolcular.İstediğin kadar kaliteli takım kur.İnanç olmazsa bir halt olmaz.

O yüzden Terim bana da mantıklı geliyor.İyi gazlar futbolcuyu soyunma odasında hani bilirsiniz :)

edit; tabi ben önce Hagi'nin kalması taraftarıyım.

Eğer giderse Terim olabilir diyorum (ki Hagi'nin gideceğini sağır sultan biliyor)

Cevap: Terim'den şartlı evet

bu şartları kabul edip yapacaklarsa rijkaard neden gönderildi? saçmalık!!! böyle birşeyi kabul edecek bütçe var mı bizimkilerde? 50 milyon euro diyo lan

çok mu büyük para 50 milyon euro ? Zenit 90 milyon euro transfer bütçesi açıklıyoda 55 bin kişilik stadı olan Galatasarayın olamazmı o kadar transfer bütçesi ? Herkes söylüyor zaten bunu yönetim zorunlu büyük paralar harcamaya artık. 50 milyon euro harcayıp 3-4 yıl sürekli oynayacak kadro kurarsın bidaha 3-4 yıl hiç transfer yapmazsın tabiki paraları doğru kişilere doğru adamlara harcarsan

aman sakın gelmesin. hakan balta göhnan zan servet 3 lüsü banko oynar. biz gene ahıtlar yakarız. zaten yeterince acık cektik.

Cevap: Florya'da Fatih Terim sesleri

Aman başkanım siz mümkünse hiç yeni karar almayın.Bir başka harcıyacağımız efsanemiz Tugay Kerimoğlu olmamalı.

Sen kalacaksan Imparator da gelmesin. Sen kalacaksan Mourinho da gelmesin. Yeterki sen git.

Abicim o gelmesin bu gelmesinde kim gelsin? İnşAllah gelir İmparator da şu rezillikten kurtuluruz.Sonuçta Adnan Polat'ın en çok orda duracağı 1 yıl.Bekleyecek zaman kalmadı artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt