Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah akil fikir versin kac yasina gelmis hala cocuk gibi parator zaaa yaziyor

Parator dedigi adam olmasa belkide fener'i tutacak olan adam Terim'e hakaret ediyor

Neyini izleyecem hakanin.
Son 2 sezonda yedigimiz gollerin hemen hemen hepsinde hatası vardı.
Top yanından geçtikten 10 saniye sonra anca tepki verebiliyor.

Eleştirecegiz tabi.
2 defa çok sevdiğini! söylediği kulübünü, yari yolda bırakıp kaçan bağrımıza basacak halimiz yok.

Gün yüzü görme DURSUN!
Ulan yeter be sıktın iyice. Git kendi içinde yaşa buraya yazma

F8331 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

1881fb5c1a4ab4813781f6e575576c5d.jpg

Hocaaammmm ������❤

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
direk tudor'un montunu vermisler heralde buyuk gelmiş hocamıza

Hayatımda Terim-Para konusu kadar saçma konu görmedim. Bu kadar başarılı biri elbette fazla para alacak.

Yollanıyorsa da tazminatı söke söke alacak. DelBosque-Ferrari gibi burada hiç bir katkı yapamamış kişiler bile 8M euro tazminat aldı.

Adama başarısız diyemeyen para üzerinden vuruyor. Ego,kibiri olması da gayet normal. Başarılı adama ego yakışıyor. Dünyada tüm başarılı antrenörlere bakın, hepsi egoludur. Egosuz olursan başarılı olamazsın zaten. Bu kadar egolu oyuncuları hiç yönetemezsin.

Hakan Baltayi sol bek oynatirdim demesi resmen midemi bulandirdi. Iste Terimin bu yönleri kötü, futbolcudan fln anlamiyor.

Son düzenleme:
Ya bos bos döneklik yapip durmayin. Balta sol bek oynasin 2 mac, Terime ilk sövecek insanlar sizlersiniz. Sanki Baltayi bilmiyoruz yillardir.

Şimdi bu ifadeyi forumda ilk kullanan ben değilim.
Hemen hemen herkes söylüyordu.
Birden hocamiz oluncami forumda etik kurallar devreye girdi?

Gün yüzü görme DURSUN!

Bu konuda bu arkadasa katilmak zorundayim . Ama parator dedigi icin haksiz olduguna itirazim yok , haksiz ... Ama GS den ayrildiginda da ayni ifadeye musade edenler insanlari GS camiasina ait olup olmamasina gore degerlendirme yapmamali

bunu modlara ve yoneticilere defalarca soyledim , saygi renklere gore olmaz .. ayiptir ve ayrimciliktir

Adam dun paratordu , bugun degil mi ? Dun soyleyen hakliydi ,bugun haksiz mi ? Boyle esitlik ve adalet olur mu ?

Dun tudor a laf edilemiyordu , bugun kufur yazilsa "sirf GS teknik direktoru degil diye" cezasi mi olmayacak

Lutfen bu forumu kisilere saygisizligin , kufurun hakaretin her turlusunden temizleyin artik . Kime karsi olursa olsun ...

hocanın geri dönmesi sevindirdi ama "yok şampiyon olamasa bile ses etmem,küme düşürse de ses etmem" falan abartı. Hoca sonuçta ilah değil.

Bu sene şampiyonluktan başka şansımız yok. Sene başından beri hepiniz demiyor muydunuz "Kadro ligin en iyisi, hocasız bile şampiyon olur" diye.

Puan olarak da,fikstür olarak gayet avantajlıyız. Devre arası 2-3 nokta atışı lazım. 2.yarıda vizyoner bir başkan ile en büyük transferi de yaparsak "Durduramazsınız" sloganı yeniden ortaya çıkar.

Önemli ilk 11 eksiklerimiz var ve sonradan girip fark yaratacak oyuncu sayımız da çok az. Bireysel bakacak olursak Feghouli zaman zaman iyi performans sergilese de Belhanda genel olarak çok kötü durumda. Ndiaye istediğimiz seviyede değil henüz. Maicon, Tudor hıyarı yüzünde düşüşe geçti. Keza Muslera'da aynı şekilde. Sol bekimiz yok, sol kanat eh işte. Şuan için kadro olarak ligin en iyisiyiz demek biraz iddialı olur. Beşiktaş bu konuda bizim bi tık üstümüzde ama bunu devre arasında lehimize çevirmek de bizim elimizde. Sol tarafa yapılacak 2 önemli transfer ve hocanın etkisiyle mevcut oyunculardaki performans artışı bizi şampiyon yapar.

Sen benim Tudoru savundugumu düsünüyorsun? Keske geldigi gün yorumlarimi bilip konussaydin. Benim savundugum baska bir olay, ama cogu kisinin anlamamasi dogal. Türkiyede bu isler böyle cünkü, hata sende degil.
Balta solbek olmaz o konuda şüphe yok ama tudor sacmaligini savunurken gördüm hep seni. Ben hırvat arkadaşın geldiği gün askerdeydim ve tam dursunluk dedim. Hicbir zaman bize yakışmadığı hep söyledim. Yani bunu bana deme ama Terim'i hep savundum eğer başarısız olduğunda gitsin dersem ilk beni alıntıla

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt