Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 628 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine berbat bir oyun. Takimin oyun plani yok. Sag kanatta Feghouli-Belhanda-Mariano uclusu bir seyler deniyor okadar. Sol taraf hic calismiyor. Hoca'nin artik bir cozum bulmasi lazim, yoksa isimiz zor.

Bugün bir sorun vardi takimda ve fatih terimde ,sanirim bir tartisma cikti diagnenin sakatligina inanmiyorum.
Herkesin surati dusuktu macta.
Birsey olmus

Olmuyor artik, kaos futbolu bile oynayamıyoruz. Hic bir taktik anlayışı yok takımın. Mariano Fege ondan Mariano'ya ondan da orta, evet koca maç bunu yapıyoruz. Bugun kazandik ama bu takim deplasmanda nasil maç kazanir bilmiyorum. Hoca da birqz aynaya bakmali artik bazen fazla zorlamamak gerekir.

Sonuna göre Fatih Terim.

Bu arada iyi de değiliz. Oyunumuzda ciddi eksikler mevcut. Hoca bunun üzerinden gelir diye umarak desteğimiz sürdüreceğim. Bir iki sezonluk ömrü yok hocanın.

Benim ve bir çok taraftarın Ferguson'u ki onunda kamu ile çalkantılı dönemleri çok oldu.

Farklı kılan şey adamlar başarı getiren musluğu bir iki başarısız sezon yaşandı diye öldürmüyor.

Başarı oranı zaten ortada hocanın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt