Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 629 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gol gelicegini biliyordum ama bu kadar gecikmesi beni öldürdü.
Ama hocanin kendine ceki duzen vermesi lazim diyorum bir terimci olarak.

Olması gereken de o. O kadar şut çekmişiz.Direkler bi yandan kalecinin formu bi yandan.Hava şartlarına rağmen kazandık.Bi de adamın cenazesi vardı.Kolay değil bu işler.
avrupa maci sonrasi, lig sonuncusa karsi oynamak daim zordur (her takim icin . Bayern, real vb. kac kere sacma sapan puan kayibi yasiyor böyle maclarda). Asil bu maclari alirsan sampiyon olursun

avrupa maci sonrasi, lig sonuncusa karsi oynamak daim zordur (her takim icin . Bayern, real vb. kac kere sacma sapan puan kayibi yasiyor böyle maclarda). Asil bu maclari alirsan sampiyon olursun
İşte aramızdaki köstebeklere de gün doğuyo.Beğenirsin beğenmezsin ama senin şuan teknik direktörün.7 lig kupası-1 Uefa Kupası ve diğer kupaları alan bi efsanen.Kanatlıların parator falan kullandığı gibi yazanlar var aramızda.

Takım avrupa dönüşü tek idmanla bu maça çıkmış hava kötü 20 şut çekip tek kale maç oynanmış siz hala beğenmiyorsunuz. Eldeki oyuncularla bu kadar işte son vuruş ve son paslara biraz dikkat etseler 4-5 yapardık

Hocayla ilgili sevmediğim şeylerden biri bazen orta sahayı önemsememesi. 1. dkdan itibariyle Selçuk yahut Donkla başlasaydık çok farklı olurdu. Ha bunların şu an iyi oldukları anlamına gelmiyor ama gol şansı bulabilmek için topu kontrollü şekilde sahada tutabilen orta saha oyunculara ihtiyacın olacak tempo ve fiziği kaybetmiş Selçuk bile bunu Akhisarspora karşı yapabilirdi. Inşallah önümüzdeki yaz orta sahaya gereken takviyeler de yapar defans müthiş.

Koşan baskı yapan bir forvet şart. Gomis çok iyiydi bu yonden. Su an mevcut forvetlerin ikisi de sabit ve baskı yapmayan oyuncular. Yanlarına bu işi yapan biri bile olsa maçlar çok rahat geçebilir. En azından yeteneği sınırlı Akhisar gibi takımlarda son dk ya kalmaz işin. 4 4 2 hocanın sistemidir. İnş sezon sonu mantıklı işler yapılır.

SNE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Olmuyor artik, kaos futbolu bile oynayamıyoruz. Hic bir taktik anlayışı yok takımın. Mariano Fege ondan Mariano'ya ondan da orta, evet koca maç bunu yapıyoruz. Bugun kazandik ama bu takim deplasmanda nasil maç kazanir bilmiyorum. Hoca da birqz aynaya bakmali artik bazen fazla zorlamamak gerekir.
Kalenin önüne otobüs çekmiş takıma ortadan mı girişeceksin?
Tüm dünyada böyle rakipleri çözmek için ya kenara inip orta yapar, ya da verkaç yaparak kırarsın.. maçın başından sonuna kadar bunları denedik.. son pas özürlüsü adamlarımız sağ olsunlar..

fatih terim futboldan anlıyor diyen adam zaten futboldan anlamıyordur adamın kötü giden bir oyunda basit oyuncu değişikliği yapacak bir zekası bile yok birde bu adama futbol profu falan diyorlar.Futbol profluğuda ne boksa onuda çözemedim gerçi.

Oyun içinde kactane tek pas gördünüz yada topu aldığında nereye aticagini arayan veya nereye atacak diye kosuyu yapamayan kaç oyuncu saydiniz.ilki neredeyse hiç ikincisi maçın tamamı.takim oyun çalışmıyor bu net.hocamin yeri ayrı silinmez efsanedir ama taktik olarak zayıf bir TD olduğu da dünyaca bilinen gerçek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt