Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 691 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne ozel mesajı
allahın mi ozel mesajlasıcam

Hatirlatalim

746328c5e748.png

Cok net hatirliyorum konuyu

Yine Unal Aysal'in bir baslikti

Ben de sana acik acik soylemistim Unal Aysal'in bize men yedirmesi buyuk rezaletti Galatasaray tarihinde bir benzeri yoktur

Attigin postta da neden buyuk rezalet oldugunu guzelce izah etmisim

Galatasaray sikeci ve teneke koleksiyoncusu dememisim

Galatasaray'a verilen ceza sikecilere verilen ceza, bu yuzden rezalet demisim

Ilkeleri olmayacaksa Galatasaray Galatasaray olmaz demisim

Sonuna kadar arkasindayim

Simdi uza

Moderatör tarafında düzenlendi:
şurada ne muhabbeti dönüyor anlamadım ki yaw aşırı saçma 1 mevzu yani raporlara yeni bakacam şimdi

Bir ne idugu belirsiz geldi

Bana kus dedi

Hala da diyor, Fenerliymisim

20 dakika oldu

Simdi ben sovsem ceza yiyorum ha

Gerci gerizekali dedim okudugunu anlamadigi icin, Emrah basar simdi 10 gun ben akillanmamisim diye

GSC istikrari bunu gerektirir

Bir ne idugu belirsiz geldi

Bana kus dedi

Hala da diyor, Fenerliymisim

20 dakika oldu

Simdi ben sovsem ceza yiyorum ha

Gerci gerizekali dedim okudugunu anlamadigi icin, Emrah basar simdi 10 gun ben akillanmamisim diye

GSC istikrari bunu gerektirir
ahbab biz konudan shutlayabiliyoruz bide edit gerisi bizim dışımızda olaylar ve şuan şahıs konudan shutlandı editlemeler de yapılıyor gördüğüm kadarıyla

yaw sen de biraz fazla fevrisin bu aralar biraz sakin ol :) herifin teki sana fenerli dedi diye bişey olmaz asıl diyen de sıkıntı vardır boş attığı için
ceza yemen beni üzer salvolarda hakaretvari eylemler yerine alternatiflere yönelelim

Dogru ama uzun sure hakaret etmedim, kaldi ki gerizekalilik yapan birine gerizekali demek hakaret mi emin degilim

Ilk mesajini direkt raporladim zaten, aradan 10 dakika gecti mudahale edilmedi kendisi de durmadi o yuzden kendimi savunmak zorunda kaldim

Camur at izi kalsin hos degil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt