Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 693 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konudan bağımsız şu ceza sistemini de düzene oturtmak lazım.Ceza yiyorsun bir şey değil forumu da göremiyorsun.Adam istese zaten başka tarayıcıdan girer görür.Uzun zaman önce dile getirdiğim mevzuydu ama hala aynı yok mu bir çözümü ?
ceza yiyeceğinizi anladıktan sonra forumdan çıkış yaparsanız guest olarak takılabilirsiniz.

yani küfürü basınca bir zahmet çıkış yapıverin , ben öyle yapıyorum.

Tum takim yerinde bekliyor valla bilmiyorum bu bir taktik mi? Ben olsam sinir krizi geciririm eger oyle degilse yazik ya Marcao 4, kisiyi gecip topu ileri tasiyor bir ademoglu da bosa kacmiyor bu arada? Yine Marcao topu alip oyun kurmaya calisiyor yine herkes oldugu yerde duruyor arkadas olacak is degil boyle futbolun icine tukureyim

Antalyaspor maçında siftahı yapacaktık kafa golü konusunda ama direkten döndü diye hatırlıyorum. Şaka bir yana geldiğimiz nokta muazzam umarım böyle devam eder.

Ne söylenebilir ki, ilk yarıda stoperlerimizin sol ve sağ beklerimize derinlemesine pas atarak savunma arkasına kaçırmaya çalışmalarını izledik, şaka değil oyun planımız buydu hakikaten. Marcao'nun Emre Taşdemir'e PES tabiri ile L1+Üçgen ile arkaya kaçırma çabaları. Ciddi ciddi tek opsiyon buydu. Resmen savunmacılarımızla gol aradık. Kaleye attığımız 1 tane şut vardı sadece. Ve düşün, rakibin puan bırakmış, bu maçı kazanmaktan başka şansın yok, böyle de bir maça çıkmışsın.

Dün ilk yarı bittiğinde de az birşey foruma baktım, sövülmedik futbolcu kalmamış. Herkes kötü, leş, çöp, beyinsiz. Bu nasıl mantık, sahada ne bir planı ne bir şablonu olmayan 11 kişiyi salmışlar, sonra da ayrı ayrı herkes suçlu olmuş. Bursa'yı yenmek için çok acayip oyunculara ihtiyacın yok yani, napalım Mbappe'yi Modric'i falan mı getirelim? Karşındaki takımda senin çöplüğün Chedjou oynuyor, rakip antrenör daha bu sezon hiç forma şansı bulmamış adamı karşına sürüyor. Sakho dediğin adam müzmin sakat, hepi topu 2 tane gol atmış. Düşün yani rakibinin durumu bu. Zaten ligde 15.sırada. Ama bunu bile zorlayamıyorsun. Herifleri tedirgin bile edemiyorsun. Adam gibi sahaya bir plan koysan yetecek. Onu da futbolcular kafalarına göre yapacak değil herhalde. Nitekim 2.yarı maçı aynı futbolcular çevirdi, e noldu şimdi? Kahraman kim oldu? Tek bir hamle... Ndiaye'yi Donk'un yanına çek, oyun kurma işini stoperlerin elinden al. Arka arkaya 3-5 pas yap, zaten rakip çözülmeye hazır, bu kadar da basit. Ama sırf şunun için maç sonunu nefes nefese getirebiliyoruz. Ve bunu yaşatmak için ligde senede 20 milyon TL kazanıyor insanlar, gerçekten çok acayip.

Gidilecek fener, konya, rize, sivas deplasmanları kaldı, puan farkı da 6. Umutlu muyum dersen, evet sırf bu kulübün adı Galatasaray olduğu için ister istemez umutlanıyorum. Tek şansımız da bu zaten. Bizim saha içi faktörler ile şampiyon olma şansımız yok, çatır çatır top oynayarak rakipleri ezip geçemeyiz, o iş hikaye. Şampiyon olacaksak bu kulübün, formanın ağırlığı ile olacağız. Ama kaybedersek de hiç öyle tff'ymiş bilmem neymiş, arkasına kimse sığınmasın. Bu şampiyonluk kaybedilirse kalan haftalarda kaybedilmiş olmayacak çünkü. O yüzden başarısızlık durumunda da adres gayet net bellidir.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Genel olarak dediklerine katilsam da su kisma katilmiyorum.

Bursa deplasmanindan Basaksehir,Bjk ve Fb 1 puanla ayrildi.Rakip de ates hattinda.Sirf oyuncu kalitesiyle aciklanamaz.Kolay bir mac degildi.

Ligde kafa golu yememe istatistigimizin hangi macta bozulacagindan eminim.

Kado disi kalmasa bize gol atacak keko kesinlikle belliydi.

screen-shot-2018-08-13-at-17-48-44-1024x619.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt