Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 699 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocanın bu konu hakkında gerçek düşüncelerini çok merak ediyorum, acaba düşündüğümüzün aksine bu yönetimin değişmesini mi istiyordu? Belki de dün çıkan sonuçtan memnundur :rolleyes:

Bu tür şeyler hocanın umrunda olmaz. Zaten şampiyonluk şansımız düşüktü kaçırsakta fatura hocaya kesilmez artık. Önümüzdeki senenin planlamasını yapsın hoca.

ne sohbeti ettiniz hamza

dünkü konuyla ilgili bişey dedimi hoca hali tavrı nasıldı gerçi biraz değinmişsin ama

Hoca ilk yarinin bir bolumu yoktu macta birileriyle konustu ayrildi. Yonetimle alakaliydi diye dusunuyorum.

Soyledigim gibi konusmaya yanasmadi bu konuda zaten herhalde hoca bir sey diyecek olsa da bana demezdi ama ben buradaki taraftar kadar dalgin daginik gormedim.

Burada konusuyoruz sampiyonluk konsantrasyon falan havada kaliyor ama herhangi bi topcunun bundan etkilenecegini sanmiyorum oyle bir hoca ve ekip yanida mumkun degil.

En büyük tehlike lisedir. Bunlarla uğrasmak zor. Delikanlı gibi değiller, icerden hallediyolar herseyi. Fatih Terimi de yemeye calısacaklar cok belli. Kulüp bizim ve lise ne istiyorsa o olacak diyorlar acık savas.
Zamanında Günesspor olayı gibi Galatasaray'ı sevenler ayrı bir kulüp kurmak icin toplanırsa sasırmam. Galatasaray lise'den kopmalıdır. 25 milyon taraftarı olan bir camiayı 200 kisi yönlendiremez.
Liseyi salalım kendi başına boğazici koc gibi amatörler de 50 kisiye oynarlar.

En büyük tehlike lisedir. Bunlarla uğrasmak zor. Delikanlı gibi değiller, icerden hallediyolar herseyi. Fatih Terimi de yemeye calısacaklar cok belli. Kulüp bizim ve lise ne istiyorsa o olacak diyorlar acık savas.
Zamanında Günesspor olayı gibi Galatasaray'ı sevenler ayrı bir kulüp kurmak icin toplanırsa sasırmam. Galatasaray lise'den kopmalıdır. 25 milyon taraftarı olan bir camiayı 200 kisi yönlendiremez.
Liseyi salalım kendi başına boğazici koc gibi amatörler de 50 kisiye oynarlar.
Lise istediği kadar tehlikeli olsun.Fatih hoca ve Abdurrahim başkanın dediği oldu hep.İkisi de güçlü isim.Mustafa başkan ve Yusuf başkanı fazla tanımıyoruz ama onların da gücü olduğunu düşünüyorum.Mustafa başkan bugüne kadar efendiliğinden vazgeçmedi.Herkes gücü yok diye düşünüyo ama gösterecek gücünü..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt