Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 700 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lise istediği kadar tehlikeli olsun.Fatih hoca ve Abdurrahim başkanın dediği oldu hep.İkisi de güçlü isim.Mustafa başkan ve Yusuf başkanı fazla tanımıyoruz ama onların da gücü olduğunu düşünüyorum.Mustafa başkan bugüne kadar efendiliğinden vazgeçmedi.Herkes gücü yok diye düşünüyo ama gösterecek gücünü..

Liseye karşı bişey yapamazsın. Sonuçta kümelenmişler içeri. Lise'den mezun olanları üye yaptıkları düşünülürse bu düzeni bozmak zor. İsterlerse kendi içinden bşkan seçip Fatih terim ile çalışmak istemiyoruz derler. Bu kulüp genel kurulun ve lisenin derler. Büyük olaylar çıkar, sonuçta ülkenin yarısı Galatasaraylı. İç savaş gibi bir olay olur. Adamlar lise bizim kulüp bizim sizde paralı müşterimizsiniz diyor çok açık değil mi? Bu kafa yapısını anlamak oldukça basit. Bunlar için Galatasaray'ın futbolda ki başarısı filan önemli değil. Güncel başarıymış teknik direktörmüş taraftarmış bunlar için önemli değil. Kendilerini ayrıcalıklı görüyolar. Bu geçmiş senelerden beri böyle, şimdi bu olay olduğu için herkesin gözü açılıyo.

Liseye karşı bişey yapamazsın. Sonuçta kümelenmişler içeri. Lise'den mezun olanları üye yaptıkları düşünülürse bu düzeni bozmak zor. İsterlerse kendi içinden bşkan seçip Fatih terim ile çalışmak istemiyoruz derler. Bu kulüp genel kurulun ve lisenin derler. Büyük olaylar çıkar, sonuçta ülkenin yarısı Galatasaraylı. İç savaş gibi bir olay olur. Adamlar lise bizim kulüp bizim sizde paralı müşterimizsiniz diyor çok açık değil mi? Bu kafa yapısını anlamak oldukça basit. Bunlar için Galatasaray'ın futbolda ki başarısı filan önemli değil. Güncel başarıymış teknik direktörmüş taraftarmış bunlar için önemli değil. Kendilerini ayrıcalıklı görüyolar. Bu geçmiş senelerden beri böyle, şimdi bu olay olduğu için herkesin gözü açılıyo.
Kaç defa Fatih hoca ve Abdurrahim başkan gitti.Gönderilmesini isteyenler veya gönderenler 1 sene sonra görevinden ayrıldı.İster taraftar baskısı diyelim ister bu ikisinin güçlü olduğunu.Görevinden ayrılanların bazıları Galatasaray başkanlığı için oy atmaya bile gelmiyor.İkisinin bi kişiye karşı kaybettiğini duymadım.Sarsılırlar ama kaybetmezler, sarsanı da yenerler..

Liseciler Aysal ve kıraç önderliğinde hocayı yedi zamanında.
Yine yerler bir senaryo uydurarak. Bu konuda hiç bir şey yapamayız. Burada sevinen çok kişi olur.

Hatta öyle senaryo kurulur ki taraftarın bir kısmı yine hocayı suçlu bulur.

Kaç defa Fatih hoca ve Abdurrahim başkan gitti.Gönderilmesini isteyenler veya gönderenler 1 sene sonra görevinden ayrıldı.İster taraftar baskısı diyelim ister bu ikisinin güçlü olduğunu.Görevinden ayrılanların bazıları Galatasaray başkanlığı için oy atmaya bile gelmiyor.İkisinin bi kişiye karşı kaybettiğini duymadım.Sarsılırlar ama kaybetmezler, sarsanı da yenerler..

Ciddi anlamda bir birleşme olmalı. Ultraslancılar Fatih Terimciler Ünal Aysalcılar filan değil bu lisenin zihniyeti bitirilmeli. Ünal Aysal başkanıda böyle yediler. Galatasaray ne zaman yükselişe geçse hep bir set çektiler. Bugün ozan korkut gelsin desteklesinler 2 sene sonra ters düşüp onuda yollarlar. Bunların iğrenç zihniyeti bu. Galatasaray halka açılmalı. Evet eğer devletin el atması gerekiyorsa onlar el atmalı. Galatasaray kendi içinde sürekli tekrarlayan bir kulüp olmamalı. 25 milyon taraftar Galatasaray'ı lisenin güzelliğine tutmadı. Galatasaray adını Galatasaray yapan Metin Oktaydır Fatih Terimdir.

Yukarıda da yazmışım.. Terim liselilerle ittifak ederse beraber saydıralım hocaya.. peki ya yapmazsa?

Doğrusu ben hocanın liselilerle kapışması taraftarı değilim. Biz liselileri sevmiyoruz diye teknik ekip ekstra huzursuzluğa yol açması doğru değil. Az da olsa şampiyonluk ihtimalimiz devam ederken teknik ekip bir şey olmamış gibi sezon sonuna kadar devam etmeli.

Liselilerinde çoğunluğu FT'yi sever, karşılarına almak istemezler. En iyisi FT olayların dışında kalsın şimdilik.

Ciddi anlamda bir birleşme olmalı. Ultraslancılar Fatih Terimciler Ünal Aysalcılar filan değil bu lisenin zihniyeti bitirilmeli. Ünal Aysal başkanıda böyle yediler. Galatasaray ne zaman yükselişe geçse hep bir set çektiler. Bugün ozan korkut gelsin desteklesinler 2 sene sonra ters düşüp onuda yollarlar. Bunların iğrenç zihniyeti bu. Galatasaray halka açılmalı. Evet eğer devletin el atması gerekiyorsa onlar el atmalı. Galatasaray kendi içinde sürekli tekrarlayan bir kulüp olmamalı. 25 milyon taraftar Galatasaray'ı lisenin güzelliğine tutmadı. Galatasaray adını Galatasaray yapan Metin Oktaydır Fatih Terimdir.
Aysal liseci tayfadan yalnız. İnan Kıraç ürünü ve ibra olmasında baş rol üstlendi genel kurulda. Görüntüler, kayıtlar ortada.

O gerçek Galatasaraylı kişilerden tekmeyi yedi.

Eskiden fazla sosyal medya aktifliği yoktu.Şimdi herkesin haberi oluyo.Taraftarlarımızın çoğu bu durumdan memnun değil.Olanlar da rakip takım taraftarları.Mustafa Cengiz büyük ihtimalle itirazdan dolayı aday olacak ve seçimi kazanacak.İnan K. bu işleri bırakacağını söylemişti.Mustafa başkan da dün kimin dost kimin düşman olduğunu öğrendi.Lisenin kulüple olan bağlantısını bitirecek.Galatasaray'a kombinesi olan, maçlarına giden kişileri üye yaptırmalı.ultrAslan bu işin sorumluluğunu alacak gibi duruyo.Aramızda artık başka takım taraftarları olamayacak..

Aysal liseci tayfadan yalnız. İnan Kıraç ürünü ve ibra olmasında baş rol üstlendi genel kurulda. Görüntüler, kayıtlar ortada.

O gerçek Galatasaraylı kişilerden tekmeyi yedi.

Ben çok net hatırlıyorum lisenin içindeki ağır toplar aysal'ı istifaya zorladı o zamanlar kuyusunu kazdı. Burda isim önemli değil zihniyet Galatasarayı dibe çekiyo.

Bence olayı isimlere indirerek fazlaca basit hale getiriyorsunuz.

Öncelikle ortada bir lise ve lieliler grubu var.

Bir de bunun dışında olanlar.

Birincilerin bu grubun dışında olanlara karşı birlikte hareket ettiği genel vaka.

Bu kendi aralarında rant üzerine farklı fraksiyonlara bölünmeyecekleri anlamına gelmez.

Birden farklı liseli grubu olaiblir farklı isimlerin etrafında ama günün sonunda lise dışına karşı büyük oranda bir aradalar ve ayrıcalıkları tehdit edildiği anda son derece vahşiler.

Ben çok net hatırlıyorum lisenin içindeki ağır toplar aysal'ı istifaya zorladı o zamanlar kuyusunu kazdı. Burda isim önemli değil zihniyet Galatasarayı dibe çekiyo.
O ağır toplar dediğin kişiler liseci tayfası ile alakası yok.

Kulüpte her üye, divan üyesi lisecileri ile bağlantısı yok.

Aysalın gelmesinde baş rol oynayan ve ibra olmasında aynı şekilde kıçını yırtan lisecilerin en başında olan Kıraç olmuştur. Net canlı yayınlara çıkıp destek konuşmaları olup ibra olduğu genel kurulunda yanından hiç ayrılmamıştır.

Bu liseci çete kaybolması gerekir kesinlikle.

O ağır toplar dediğin kişiler liseci tayfası ile alakası yok.

Kulüpte her üye, divan üyesi lisecileri ile bağlantısı yok.

Aysalın gelmesinde baş rol oynayan ve ibra olmasında aynı şekilde kıçını yırtan lisecilerin en başında olan Kıraç olmuştur. Net canlı yayınlara çıkıp destek konuşmaları olup ibra olduğu genel kurulunda yanından hiç ayrılmamıştır.

Bu liseci çete kaybolması gerekir kesinlikle.

Mümkünatı yok lise desteği olmadan Aysal orda duramazdı ve duramadı. Taraftar o kadar istedi ki aysal'ın kalmasını o zamanlar. Hatta ultraslan aysal'ın karşısında durmuştu istememişti. Bunu isim isim indirgemek istemiyorum, demek istediğim zihniyet kötü. İçerisini halka açmazsan hiç bir zaman 'Halkın kulübü' olamayız. Dışarıda kime sorsan kalsın der içeri bir giriyorsun 1000 kişi başkanı değiştirmiş.

Mümkünatı yok lise desteği olmadan Aysal orda duramazdı ve duramadı. Taraftar o kadar istedi ki aysal'ın kalmasını o zamanlar. Hatta ultraslan aysal'ın karşısında durmuştu istememişti. Bunu isim isim indirgemek istemiyorum, demek istediğim zihniyet kötü. İçerisini halka açmazsan hiç bir zaman 'Halkın kulübü' olamayız. Dışarıda kime sorsan kalsın der içeri bir giriyorsun 1000 kişi başkanı değiştirmiş.
Taraftar aysalın yanında oldu demek yanlış.

Bir çok taraftarın Aysala kini mevcuttu.

Divan kurulunu liseciler kontrol etmiyor yalnız. Neyse...

Kulüp dinamikleri değişken bizde ki bide yeni versiyon liseci modeli çıktı ortaya.

Yarsuvatın önderliğinde bir değişik grup çıktı piyasaya. Bunlar kıraç modelinden daha tehlikeli diyenler var.

Bizim işimiz zor açıkçası doğru konuşmak gerekirse bu tür ortamda. Kulüp geleceği pek parlak görülmüyor bu figürlar ortalıkta her şeye karışırım modunda olduğu müddetçe.

yeni gelen başkan kapının önüne koyacaktır

kendisinin yerinde olsam başkan adayı olurdum

Kendisiyle ufak bir sohbet etme firsatim oldu

Tabii ki yansitmiyor da olabilir ama bana keyfi oldukca yerinde tamamen futbola konsantre gibi geldi

df5f62fbc8b66f9d5068684a9dc8c93e.jpg

Eve geldin diye yemege hucum etmissin anlasilan kilo almişsin
Bende eve her geldigimde hayvan gibi yiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt