Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 803 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şampiyonluk kutlamalarında Mariano'yla Portekizce, Diagne'yle de İtalyanca konuşuyordu. Teknik direktörlük olarak ülkeye 100 yılda 1 kere gelecek kalibrede olmasının yanında kişisel gelişim anlamında da Fatih Terim ders olarak okutulmalı. Zaten adamın Allah vergisi bir üstün karizması var, yerli yabancı her oyuncuyla ortak dilden birebir anlaşınca herkese kendine saygı duyurmayı başarıyor tabii. Derwall Denizli'yle çalışırken takımın kaptanının ondan bile iyi teknik direktör olacağını tahmin etmiş midir acaba?

Adini ne koysak acaba; muhtesem bir iletisim becerisi, gelecege dair buyuk hedefler, basariya giden yolun nerelerden gectiginin bilinci, camiayla ozel bir bag, hic korelmeyen bir kazanma hirsi, bu hirs dogrultusunda harlandikca harlanan calisma arzusu, bu arzuyla butunlesen ve yillarin deneyiminin getirdigi akilci yaklasim, bu yaklasimin tutkudan bir sey eksiltmemesi...

Bir kisi muvaffak olma yolunda daha ileri goruslu olabilir mi? Gercek vizyon bu degilse nedir?

Adini ne koysak acaba; muhtesem bir iletisim becerisi, gelecege dair buyuk hedefler, basariya giden yolun nerelerden gectiginin bilinci, camiayla ozel bir bag, hic korelmeyen bir kazanma hirsi, bu hirs dogrultusunda harlandikca harlanan calisma arzusu, bu arzuyla butunlesen ve yillarin deneyiminin getirdigi akilci yaklasim, bu yaklasimin tutkudan bir sey eksiltmemesi...

Bir kisi muvaffak olma yolunda daha ileri goruslu olabilir mi? Gercek vizyon bu degilse nedir?
Hepsi şahane ama teknik direktörlük kısmı aksıyor gibi. Önümüzdeki senelerde oyun olarak da sınıf atlatır umarım hocamız..

Mecburen redface verdim kusura bakmazsin artik :asd:

Ciddi soru: bu seneki gibi bir oyunla EL kazanmak mi, Ajax gibi oynayip Ajax'in yasadigini bire bir aynen yasamak mi?

Ajax gibi oynayıp CL kazanmak.

Saçma soruna gelecek olursak bu seneki gibi bir oyunla EL kazanmak imkansız iken Ajax gibi oynarsak bu sene son dakikada eleniriz olmadı seneye o da olmadı ertesi sene alırız. Alamasak da o seviyelerde kalırız ki önemli olan bu. Kısaca realist bir bakış açısıyla uzun vadede Ajax seçeneği her türlü daha iyi diyebilirim.

Mantığı bir kenara bırakırsam kupa kazanmayı tercih edebilirim ama. Ajax gibi oynasan da kupa garantisi yok sonuçta City örneğindeki gibi. Kaçamak bir cevap oldu galiba :asd:

SL de yari final oynarsan gelirin AL kazanma gelirini 2 kati falan yokmudur?

Adamlar o paralar + De Jong sayesinde herzamanki gibi bie oyuncuya iyi teklif geldigi an oyuncu satma durumunda olmayacak gibi geliyor bu sene.

Ajax gibi oynayıp CL kazanmak.

Saçma soruna gelecek olursak bu seneki gibi bir oyunla EL kazanmak imkansız iken Ajax gibi oynarsak bu sene son dakikada eleniriz olmadı seneye o da olmadı ertesi sene alırız. Alamasak da o seviyelerde kalırız ki önemli olan bu. Kısaca realist bir bakış açısıyla uzun vadede Ajax seçeneği her türlü daha iyi diyebilirim.

Mantığı bir kenara bırakırsam kupa kazanmayı tercih edebilirim ama. Ajax gibi oynasan da kupa garantisi yok sonuçta City örneğindeki gibi. Kaçamak bir cevap oldu galiba :asd:

Net sekilde kacamak olmus. Zaten ben sadece bunlar opsiyonlardir ya da bunu dedin diye kotu oynayalim iste falan demeyecektim

Onceligini merak etmistim. Herhalde EL kupasi cok buyuk faktor ama, CL de daha iyi turnuva diye oyle yazdim

Daha makul sekilde soracak olursam: bu sene Ajax'in CL'de yaptigini yapip ligde sampiyon olamamak mi, bu senenin kopyasi bir sezon mu diye sorabilirim

Net sekilde kacamak olmus. Zaten ben sadece bunlar opsiyonlardir ya da bunu dedin diye kotu oynayalim iste falan demeyecektim

Onceligini merak etmistim. Herhalde EL kupasi cok buyuk faktor ama, CL de daha iyi turnuva diye oyle yazdim

Daha makul sekilde soracak olursam: bu sene Ajax'in CL'de yaptigini yapip ligde sampiyon olamamak mi, bu senenin kopyasi bir sezon mu diye sorabilirim

Anladım yav ama net cevap verebileceğim bir soru değil yani. Bu mesajda sorduğun soru içinse kesinlikle Ajax'ın yaptığı derim. Fener ligi kazanacaksa 2-3 dakika düşünüp aynı cevabı veririm..

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

su an ben

giphy.gif

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt