Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 804 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

su an ben

giphy.gif
Böyle okudum IMG-20190424-WA0021.jpeg

SL de yari final oynamak AL kazanmaktan daha prestijli degilmidir? Ajax herkesin dilindeyken, AL finali almanyada sanki tek Azerilerin Mkhitaryana yaptigi irkcilik icin dillerdeydi son günlerde/haftalarda.

SL yari finali bence daha iyi olur. Orda acayip ballin olsa bile dünyanin en iyi takimlarini elemis olursun.

AL kupasi >> SL ceyrek finali olur. Yari final baska birsey. Hele Ajax gibi tek bir kac dakika finalden uzak kaldiysan

Biz Ajax gibi zevkli top oynasak, ligte sampiyon olup, SL de 3. Olup AL de max ceyrek final oynarsak mutlu olurum ben

Terim: "Teknik adamı, oyuncusu çıkıp kendi hatasının faturasını bize kesmeye kalkıyor. Biz, adı geçenlerin pek çoğuyla rakip bile değiliz. Aynı şeyleri hiç yaşamadık, aynı yoldan yürümedik, aynı yollardan geçmedik. Benzer başarılarımız da yok. Üstüne üstlük rütbemiz de farklı."

su an ben

giphy.gif

maxresdefault.jpg

Reis masada yatanıda yalı çocugu olarak düşünebiliriz.

su an ben

giphy.gif
gelecek sezon felipe meloyu alıp yedek kulübesinde hoca yapmalı

SL de yari final oynamak AL kazanmaktan daha prestijli degilmidir? Ajax herkesin dilindeyken, AL finali almanyada sanki tek Azerilerin Mkhitaryana yaptigi irkcilik icin dillerdeydi son günlerde/haftalarda.

SL yari finali bence daha iyi olur. Orda acayip ballin olsa bile dünyanin en iyi takimlarini elemis olursun.

AL kupasi >> SL ceyrek finali olur. Yari final baska birsey. Hele Ajax gibi tek bir kac dakika finalden uzak kaldiysan

Biz Ajax gibi zevkli top oynasak, ligte sampiyon olup, SL de 3. Olup AL de max ceyrek final oynarsak mutlu olurum ben
Boş hayaller kurmayalım ltfn

ANE-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

D7ltB4rWkAAhgXK.jpg:large

Ersin Düzen: “Fatih Hocanın diğer hocalara göre daha başka bir şeyi var, Türk futbolu ve medya üzerinde. Onun bir söylemi insanlar tarafından daha fazla konuşuluyor. İşin içinde Fatih Hoca olduğunda mevzu ufaksa bile daha da büyüyor. Mevzu büyükse daha da kocaman oluyor.”

Hoca seramoniye bile kızlarıyla cıkıyor nedeni belli cocuklarıyla GALATASARAY sevdası ugruna cok ilgilenememiş . Hoca büyük efsane harbiden ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt