Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 825 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiorentina'nin forvetinde messi orta sahasinda modric oynuyordu demi dogru...

Fiorentina 2015 yılından beri 200m euro luk transfer harcaması yapmis,
Geçen gün hazirlik maçı yaptığımız austburg bu yaz 30m euro harcamış.

Bu takımlar liglerinin orta sıra takımları. Tren türk futbolu için çoktan kaçtı. Dua edin fatih hoca var hala bizi bir yarışta tutuyor.

Bu takımlar liglerinin orta sıra takımları. Tren türk futbolu için çoktan kaçtı. Dua edin fatih hoca var hala bizi bir yarışta tutuyor.
2015 yilindan beri diyosun 4 senede onlar 200 harcadiysa bizde 100 + harcamisizdir. Tudorun geldigi yaz zaten 40in uzerinde harcadik ...

Oynadığımız futbolu biraz daha incelediğimde Euro 2016’daki o rezalet, durgun futbola daha da benziyoruz. Fatih Terim’i imparator yapan oyun baskılı ve hücuma yönelik hızlı oyundu. Daha çok 2. Topları presle kapmaya yönelikti. 12/13 sezonundan sonra bunu tamamen rafa kaldırdı hoca.

Euro 2016 ve şu anki teknik heyet arasındaki ortak noktaysa Levent Şahin. Kendisi ne zaman Fatih hocanın milli takım ekibine katıldı. O andan itibaren hocanın oynattığı güzel oyun sayısı 5’i geçmez. Kendi sahamızda oynadığımız maçları kesinlikle buna dahil etmiyorum ki kendi sahamızdaki en iyi oyunları da Tudor döneminde oynadık.

Hele bir takım otursun etsin deniliyor, daha bu takıma 6 numara, 9 numara gelecek deniyor fakat sıkıntımız o değil bizim. Biz de biliyoruz rakip takımların tek derdi Fatih hocayla bizim yolumuzu ayırmak fakat görünen köy de kılavuz istemiyor. Taraftarımızın bi an evvel transfer sarhoşluğundan çıkıp bu kötü oyunu gündem haline getirmesi lazım.

Fatih hocayı herkesin bu kulübün bir yerlerinde görmek istediğine eminim. Ki ben de aynı şeyi istiyorum, kendisine sevgimiz sonsuz. Fakat bu takımın artık bir an önce iyi oyun oynayabilmesi için, ya bütün yardımcılarını değiştirip, kendisine yeni çağa uygun, amigoluk ve kralcılık dışında da iş yapabilen bir ekip kurması lazım, ya da kendisi bir üst mevkiye geçip Gs Futbol Direktörü gibi bir konuma gelmesi lazım. Ama mutlaka burda olması gerek hocamızın, çünkü aramızdaki kimya çok ayrı bir şey.

Burasi Galatasaray bir anda her sey degisebilir.
Fatih Terim kendi bilir ,futbolun dunu basari oldugunda konusuluyor.
Liseciler baska aydal bulur ,whatsapp la kovarlar bu kez de.

Hep ayni teraneye doneriz tabi
Bizim sorunumuz altyapi hocaligi ,ve orada sistem oturtmak o sisteme uygun oyuncu aramak (ekonomik anlamda na-munkun) bu yuzden alt yapi ve sistem , saka maka degil ,yeni futbol dunyasina adim atilmasi lazim.
Isminden zevk aldigim takimimin futbolundan da almak istiyorum

Hoca lig dinamiklerini gerçekten iyi biliyor ama avrupada başarı şansımız hiç yok bence. Gruptan çıkmak mesela büyük başarı benim gözümde ama pek ihtimal veremiyorum çünkü yeni dönem hocaları gerçekten Terim jenerasyonunu eziyor kabul edelim, istediğiniz kadar alıntılayıp dalga geçip xd de yazsanız durum bu şekilde. Geçen sene Schalke Benfica maçlarında bariz taktiksel üstünlükler görünüyordu. Avrupa ile aramızdaki makasın açık olduğunun farkındayım bu arada ama böyle de olmamalı.

Benfica schalke diyoruz da....Bunlarin kadroda ki oyuncular Fatih terimde yok. Bu tür piyasasi yüksek takimlara kafa tuta bilmemiz icin Takim gibi takim olmak gerekir ki buda normal sartlarda öyle 1-2 senede olacak is degil bizim gibi düsük bütceyle yarisa katilan takimlar icin.

Benfica tek bir oyuncusunu 120 milyona sati mesela. Beklentimiz tabiki avrupada basarida bu is okadar kolay degil maalesef. Birazda futbol sansi lazim oyuncu havuzundan kata bilecegin oyuncularda...bide uyumlu olacaklar birbiriyle...

Ac milan, inter, manu gibi takimlar dünyalari harciyor ama tuturamiyorlar iste kimyayi.

Tudorun transferlerini sayıyorum hafizam yettigi kadar
Belhanda 9 milyon civari
Ndiaye bonuslarla 12 felan olmustu
Maicon 8 milyon civari
Fernado 4.5 milyin euro
Feghoili 4.5 milyon euro
Mariano 4 milyon euro
Gomis 3.5 milyon euro
Bu saydiklarimda imza paralari haric cogunda saglam imza parasi verdik gomis ve feghoili bonservis kadar imza parasi verdik diye hatirliyorum.allahtan para harcayamiyoruz he...

Beşiktaşın deplasmanda Napoli’yi Porto’yu yenerken ki kadrosu kaç milyondu? Veya Mbappeli Griezmann’lı Fransa milli takımını eze eze yenen Türkiye’nin kadro değeri? Akhisarspor nasıl bizim kalemize daha çok gelebiliyor?? Ptt takımı Akhisar...

Olay o futbolcuymuş şu futbolcuymuş değil. Fatih Terim artık çağın gerisinde kalmıştır. Bunu görmemek için kör olmak gerekir. Hangi maçı izlerken oynadığımız toptan keyif aldık Allah aşkına ya göz var nizam var. Marcao alır Nagaya verir, Naga Marcao, Marcao Muslera’ya. Maç içinde 100 kere aynı senaryo.

Tudorun transferlerini sayıyorum hafizam yettigi kadar
Belhanda 9 milyon civari
Ndiaye bonuslarla 12 felan olmustu
Maicon 8 milyon civari
Fernado 4.5 milyin euro
Feghoili 4.5 milyon euro
Mariano 4 milyon euro
Gomis 3.5 milyon euro
Bu saydiklarimda imza paralari haric cogunda saglam imza parasi verdik gomis ve feghoili bonservis kadar imza parasi verdik diye hatirliyorum.allahtan para harcayamiyoruz he...

Bunları abuk sabuk harcadık bugün 3m euro nun hesabını yapıyoruz.
Kardeşim ben diyorum ki 5 büyük ligin orta sıra takımları senden 2 3 kat para harcıyor. Sen diyorsun ki o liglerin en iyi 3 4 takimiyla baş edebilirim. Imkani yok boyle birseyin

Edit: nasıl yaparız diyorsan örnek ajax ve benfica onlar da ara ara başarılı olurlar, seneye en iyi oyuncularını satarlar

Bunları abuk sabuk harcadık bugün 3m euro nun hesabını yapıyoruz.
Kardeşim ben diyorum ki 5 büyük ligin orta sıra takımları senden 2 3 kat para harcıyor. Sen diyorsun ki o liglerin en iyi 3 4 takimiyla baş edebilirim. Imkani yok boyle birseyin
Benim zaten kupa felan beklentim yok ben sadece iyi futbol istiyorum.gecen akhisar macinda (2.lig takimi) akhisar net bir sekilde bizden daha iyi oynadi ne yani onların butcesi de mi bizden daha iyi...

Beşiktaşın deplasmanda Napoli’yi Porto’yu yenerken ki kadrosu kaç milyondu? Veya Mbappeli Griezmann’lı Fransa milli takımını eze eze yenen Türkiye’nin kadro değeri? Akhisarspor nasıl bizim kalemize daha çok gelebiliyor?? Ptt takımı Akhisar...

Olay o futbolcuymuş şu futbolcuymuş değil. Fatih Terim artık çağın gerisinde kalmıştır. Bunu görmemek için kör olmak gerekir. Hangi maçı izlerken oynadığımız toptan keyif aldık Allah aşkına ya göz var nizam var. Marcao alır Nagaya verir, Naga Marcao, Marcao Muslera’ya. Maç içinde 100 kere aynı senaryo.

Senol dedigin kadar iyiyse neden Terim'e karsi 2 sezonda ilk 2'ye bile giremedi?

Benfica schalke diyoruz da....Bunlarin kadroda ki oyuncular Fatih terimde yok. Bu tür piyasasi yüksek takimlara kafa tuta bilmemiz icin Takim gibi takim olmak gerekir ki buda normal sartlarda öyle 1-2 senede olacak is degil bizim gibi düsük bütceyle yarisa katilan takimlar icin.

Benfica tek bir oyuncusunu 120 milyona sati mesela. Beklentimiz tabiki avrupada basarida bu is okadar kolay degil maalesef. Birazda futbol sansi lazim oyuncu havuzundan kata bilecegin oyuncularda...bide uyumlu olacaklar birbiriyle...

Ac milan, inter, manu gibi takimlar dünyalari harciyor ama tuturamiyorlar iste kimyayi.

Bence iyi bir taktiksel sistemle bizim gibi bir takım 1.sınıf takımlar hariç tüm takımları zorlayabilmeli, üstünlük sağlamayı beklemiyorum zaten. Tabi ki Ajax falan olma beklentimiz yok da milli takımda da böyle bir durum vardı. Hani Arnavutluğun ne oynadığı belli bizimki değil muhabbeti yapıyorduk. Adamlar bizim önümüzde tabi ki bu açık ama bizde 3.lig takımı değiliz. Ben ters bir kura çekersek durumu çok tehlikeli görüyorum ağır yenilgiler kaçınılmaz gibi.

Bence iyi bir taktiksel sistemle bizim gibi bir takım 1.sınıf takımlar hariç tüm takımları zorlayabilmeli, üstünlük sağlamayı beklemiyorum zaten. Tabi ki Ajax falan olma beklentimiz yok da milli takımda da böyle bir durum vardı. Hani Arnavutluğun ne oynadığı belli bizimki değil muhabbeti yapıyorduk. Adamlar bizim önümüzde tabi ki bu açık ama bizde 3.lig takımı değiliz. Ben ters bir kura çekersek durumu çok tehlikeli görüyorum ağır yenilgiler kaçınılmaz gibi.

Beklemekte fayda var. Bugün ciksak tarih farklar kacinilmaz olur ama ilk onbir bile henüz belirli degil bizde.
Ilk sampionlar ligi macina kadar toparlaniriz az cok herhalde.

ne gitmesi olm yaw.

1 yıl sonra tekrar çağıracaksınız.

hocayı gönderince gelen adama doğru düzgün şans verilip, sabır gösterilmiyor. Kötü sonuçlarda, kötü futbolda direkt terim sesleri yükseliyor.

hoca emekli oldum, bıraktım diyene kdr kalsın.

Sonrasına bakılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt