Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 860 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam her şeyi kabul ederim de baskı yediğimiz anda neden Selçuk girdi oyuna bunu gerçekten anlamıyorum

Selçuk orta sahada baskı yapıp bizi mi rahatlatacak-Topu ileride mi tutacak-Defansta sağlam kalmamızı mı sağlayacak-Top kazanıp rakibin baskısını mı kıracak-Takımı ileri mi taşıyacak-İkili mücadelelerde üstünlüğümüzü mü arttıracak ?

Allah aşkına Selçuk'u oyuna kurtarıcı olarak almanın 1 tane mantıklı sebebi mi kalmış ?

Artık Abdürrahim Albayrak'ın önünde kalkan olmayı bırak hocam, bırak herkes kendi sonuçlarını yaşasın

Koskoca Galatasaray 2. başkanı bu kadar aciz mi ?

Rakip taraftarlar Twitter'da Fatih Terim İstifa diye tag açıyor adamlar Fatih Terim'den bu kadar korkuyorken gerçekten tüm suç hocada mı ? Şu an bile 5 puan kaybetmemize rağmen korkuyorlar. Hoca da Falcao mevzusunda haklı uzadıkça uzadı ne olacaksa olsun olmuyorsa da bir tane genç forvet kiralasınlar...

ağır bir takıma temposuz bir kanat oyuncusu almak nedir yahu ? bir de herif forvet gibi takılıyor.

orta saha desek o da aynısı. başakcity'deki azubuike tarzında adam lazımdı bu takıma. kimse hareket edemiyor, top rakipteyken biraz yırtıcılık gerekiyordu. konya denen hücum özürlü takım gol yedikten sonra biraz topa sahip oldu, bizimkiler sindi tamamen. zerre pres yapamadık çünkü kimse poposunu kaldıramıyordu. güç bela topu ele geçirdiğimizde de taşıyacak kimse olmadığı için direkt rakibe teslim ettik.

beklerimiz bitmişken bu herifleri dahi kesemeyen linnes ile kontrat uzatmak da yanlış karar.

çok güzel takım kurdu gerçekten.

bu takım resmen 2003-04 sezonundaki galatasaray.

umarım sezonun ve hocanın sonu aynı olmaz.

Rakip taraftarlar Twitter'da Fatih Terim İstifa diye tag açıyor adamlar Fatih Terim'den bu kadar korkuyorken gerçekten tüm suç hocada mı ? Şu an bile 5 puan kaybetmemize rağmen korkuyorlar. Hoca da Falcao mevzusunda haklı uzadıkça uzadı ne olacaksa olsun olmuyorsa da bir tane genç forvet kiralasınlar...

tüm suç hocada.

bu kadroyu ben kurmadım.

apo da kendi kafasına göre kurmadı.

falcao bizi kurtarmayacak.

Sana git demem bazı ergenler gibi çünkü bu beceriksizler tıpkı diğerleri gibi daha iyisini getiremezler. Daha önce gittiğinde çöktüğümüz gibi çökeriz. Geçen sene bundan daha berbat kadroyla şampiyon oldun. Transfer zamanlarında da kafan dolu oluyor biliyorum. Ama ne olur kendini topla, seri kırmızısı öncesi o kadar belli oldu ki ya yiyeceğiz, ya ters işler oluyor inanılmaz baskı yemişiz. Müdahale etmiyor bizim gibi izliyorsun.

tüm suç hocada.

bu kadroyu ben kurmadım.

apo da kendi kafasına göre kurmadı.

falcao bizi kurtarmayacak.
Hocanın da hataları var ama tüm suç onda demek haksızlık olur Denizli'de penaltı oluyor kariyerinde 2 penaltı kaçıran adam penaltı kaçırıyor takım moral kaybettikten sonra Marcao kırmızı görüyor ve süreç başlıyor. Bugün golü attıktan gene kırmızı görüyoruz ve gene puan kaybı yaşıyoruz. Hocanın sisteminde hiçbir zaman geri yaslanma olmaz golden sonra da hoca dışı gelişen olaylar var takım kendiliğinden çok fazla geri yaslanıyor.

Diagne-Feghouli-Babel-Seri-Belhanda ön tarafımız. Bu adamlardan Belhanda hariç hiçbiri top taşıyamaz o da taşıyıp kaybediyor hep. Şu takımda birinci öncelik forvet değil bence, bugün kapandıktan sonra topu ileri götüremedik, hoca koşamayan oyuncuları takıma doldurarak ne yapmayı hedefliyor gerçekten cevabını sadece kendisinin bildiği bişey galiba.

Savunduğum kişi Galatasaray ı en kötü zamanlarında alıp şampiyon yapmış 2 maç kaybetti diye bunak yaptınız. Ben de eleştiririm ki eleştriyorum ama sizin gibi iki maçla salak oyuncular yüzünden sg demiyorum.
Bugün sahaya çıkan takımdan Mariano, Feghouli, Donk haricindeki tüm oyuncuları kendisi aldırdı. Salak oyuncu olduklarını da düşünmüyorum, kullanacak hoca yok sadece kenarda.

Diagne-Feghouli-Babel-Seri-Belhanda ön tarafımız. Bu adamlardan Belhanda hariç hiçbiri top taşıyamaz o da taşıyıp kaybediyor hep. Şu takımda birinci öncelik forvet değil bence, bugün kapandıktan sonra topu ileri götüremedik, hoca koşamayan oyuncuları takıma doldurarak ne yapmayı hedefliyor gerçekten cevabını sadece kendisinin bildiği bişey galiba.

bunu kimse göremiyor. hoca, yönetim, taraftar...

adeta herkesin gözüne bir perde inmiş.

falcao gelip kurtaracak zannediyorlar.

ft kariyerinin en kötü takımını kurmuş olabilir.

Bugün sahaya çıkan takımdan Mariano, Feghouli, Donk haricindeki tüm oyuncuları kendisi aldırdı. Salak oyuncu olduklarını da düşünmüyorum, kullanacak hoca yok sadece kenarda.
Oyuncular salak, bknz fegh in ortaya çevirip kalecinin çevirdiği topta diagne ön direkte olmalıydı, son dk larda nzonzi bi tarafını yırtarken adem ve Selçuk beyin yürümemesi lazımdı. Hoca oyuncu aldırdı da oyuncu geldikten sonra sahaya girip itecek değil.

kulüpte başka şekilde görev almalı

sportif direktörlük olur kulüp başkanlığı olur
Aslında şikecilere filan kitlesek bize daha iyi hizmet eder.Hem takımlarını çöplüğe çevirir hem maddi zarara sokar.

Hem de onların başındayken 6-0 'in intikamını da alırız.
Nede olsa kendisi 6 gol yedirmeyi sever.

Aslında şikecilere filan kitlesek bize daha iyi hizmet eder.Hem takımlarını çöplüğe çevirir hem maddi zarara sokar.

Hem de onların başındayken 6-0 'in intikamını da alırız.
Nede olsa kendisi 6 gol yedirmeyi sever.

usta senin niye ayarın yok yav

Oyuncular salak, bknz fegh in ortaya çevirip kalecinin çevirdiği topta diagne ön direkte olmalıydı, son dk larda nzonzi bi tarafını yırtarken adem ve Selçuk beyin yürümemesi lazımdı. Hoca oyuncu aldırdı da oyuncu geldikten sonra sahaya girip itecek değil.
Fatih Terim hayranı birçok insan gördüm, birçok argüman duydum ama böylesini de ilk defa duyuyorum gerçekten. "Kendi aldırdığı salak oyuncuları sahaya girip itemiyor", demek bu yüzden kötü oynuyoruz. Hemen Fifa'ya söyleyelim de hocamız için yeni kural çıkarsınlar. Fifa yüzünden top oynatamıyor takıma.

Fatih Terim hayranı birçok insan gördüm, birçok argüman duydum ama böylesini de ilk defa duyuyorum gerçekten. "Kendi aldırdığı salak oyuncuları sahaya girip itemiyor", demek bu yüzden kötü oynuyoruz. Hemen Fifa'ya söyleyelim de hocamız için yeni kural çıkarsınlar. Fifa yüzünden top oynatamıyor takıma.
Cümlelerin kısımlarını alıp birleştirdiğin için de TDK dan sana bir kitap isteyelim.

Bu saatten sonra her ne kadar istemesem de sene sonuna kadar devam etmesi taraftariyim... Sene sonunda ya şampiyon olup yönetimle devam ederler, ya da hep beraber elveda derler... En çok hayal kırıklığına ugradigim nokta 2 sene önce takımı aldığı durumdan oyun anlamında özellikle deplasmanda hiç bir değişimin görülmemesi... İnsan 2 senede en azından bir parmak boyu fark yaratmaz mı arkadaş...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt