Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 861 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu Terim hep böyleydi.Yeni olmadı ki.Süper bir futbol oynattığı için ya da taktiksel bir deha olduğu için bu kadar başarılı olmadı bu adam.Onlar da olsa zaten mükemmele yakın hoca olurdu.Ligimiz sadece futbol oynayarak kazanılabilecek bir lig olmadığı için bu adama ihtiyaç duyuyoruz şampiyon olmak için. Camiayı kenetlemesi,motivasyonu iyi sağlaması,kaosu fırsata çevirmesi.
Taktik teknikten anlayan bir hoca getirsek bile bu ligde başarılı olacağının garantisi yok.1 haksız kırmızı,1 haksız penaltı 2 maç kötü futbol,1 derbi mağlubiyeti;ya hoca istifa eder gider ya da motivasyonu bozulur darmadağan olur.
Avrupa futbolu ile makas felaket açılmış durumda,yurt dışında kolay kolay başarılı olma imkanın zaten yok.Şu şartlarda baktığın zaman Terim'den daha mantıklı bir seçenek yok ki elimizde.
Ben de makina gibi top oynayan bir takım istiyorum,maç anında kızgınlıkla neler diyorum,ama işin realitesi malesef böyle.

Hocam taktik di, teknikdi söylenecek çok fazla söz kpnuşulacak çok konu var ama şu çapsız yönetimi gördükce susuyor ve inadına Terim diyorum, Allah yardımcın olsun. Gerçekten çok zor işin.

yönetime siz çapsız diyorsunuz da adam gayet memnun yav

hatta hocaya her şartta çok iyi sahip çıkan arkadaşlara sormak isterim

sizce hoca üstünde albayrak altında hasan ile çalışmaktan memnun mu değilmi

kendisine daha az rol bırakan ama daha çok yardım edecek bir yönetici veya yardımcıyla çalışmak istermi, istiyor da olmuyor mu sizce?

Hocanın en tiksindirici özelliği ne zaman zora düşse topu yönetime atıyor. Neymiş Falcao keşke oynasaymış.. Forvet konusunda haklısın eyvallah ama Falcao dışında takım ne oynadı hoca diye sorsa yönetimi direk istifayla tehdit eder.. Allah yardımcımız olsun valla..

Hasan ümit Levent maç esnasında hocaya maçla ilgili fikir söylüyorlar mı veya oyuncu değişikliği yapılacağı zaman “ hocam o değilde şu olsa daha iyi olur” diyorlar mı yoksa sadece gol olunca sahaya girip futbolcu gibi seviniyorlar mı merak ediyorum.

Biraz sansa bagli, bir iki zor rakip gelirse, biz cidden kolay kolay 5-6 gol yeriz ve bu iki üc kere olur gibi duruyor ve Hoca zorla istifa eder. Sonra Yeni Hoca gelir, herkes virlar bakiniz yeni hoca daha da kötü., ve biz belimizi ancak 3-4 sene düzeltiriz ve herkes dillerinde söyler, bak kimse Terim gibi degil, oysa bas aktör bu olaylarin sucu Terim. Gidip Babel 33 yasinda 3 senelik kontrat verdik. Dünyanin en aptal islerinden biri. Akil var mantik var...

FTyi kimse kovamaz. Ama bir seyleri bahane edip kacarsa Galatasaray efsanesi olarak anilmamali artik. Basarili olamayacagini anlayinca kacmayacak. Ihaleyi baskalarina birakmayacak. Sorumlulugunu almayi bilecek.

Hoca kendisine edilen lafları hak edecek ne yaptı acaba
Elindeki kadroyla oynatabileceğini oynattı bu akşam
Bir tek Selçuk eleştirilerine katılabilirim
Eleştiri oklarının hedefi hoca olmamalı kesinlikle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt