Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 124 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun olarak ortada birşey varda biz mi yazmadık?

At topu hızlı koşan Onyekuru'ya birşey yaptı yaptı yapmadıysa oturun oturduğunuz yerde taktiği ile oynuyorduk.
Ha birde pas oyunu adı altında sürekli geriye ve yana pas attırmaya çalışıyor unuttum.

Gladcbach,
Leipzing,
Lille,
Atalanta,
Zagrep,

Gibi daha 5-6 sene öncesine kadar bizden daha kötü ekonomik seviyede olan takımların hocaları, yönetimleri ve scout ekipleri kimse incele, araştır, gerekirse komple ekibi getir.

Her türlü başarılı olursun.

Pasta kesmeye YETER!
Milyonları çöplere vermeye YETER!
Avrupa'da rezil olmaya YETER!
Basın toplantısında Ağlamaya YETER!
pandemiden önceki dönemde müthiş oyun vardı fener maçı da öyle virüs kanser pandemi herkesi kötü etkiledi öyle ya da böyle 3 de 2 şampiyon olan adam var arkana yaslan güven dediğin takımların taraftarları sabırlı bizimkiler öyle değil yangın yaparlar

Arkadaslar birde söyle birsey diyim.

Kac Para verdik Sampiyonluk icin ve nekadar maas.
Fatih Terimi bende elestirdim ama simdi destek zamani.
Bu Sene Sampiyon olmaszak zaten cok kötü duruma gelecegiz.

Benim Fatih Terime kizdigim alan, Ünal Aysal dönemi.
O zamanlar Ego kavgasi olmasaydi simdi 3-4 Sene arka arka sampiyonluklar kutluyorduk ve Avrupada daha iyi yerlerdeyik.
Herkes ihaleyi Ünal Aysala verdi ama Drogba, Sneijder veya Muslerayi getireni unutmamak gerekir!

Baskanin payi sampiyonlukta cok, o UCL Maclarini o Kadroyu kim unutabilir.
Ama Ozaman FT - TFF‘e gitti bunu nasil unutuyoruz?

Hatalar yapildi eyvallah , dedigim gibi simdi destek zamani ve FT Arkasindayiz!

Bu sene Sampiyonluk sart ve olcak :)

Son düzenleme:
Arkadaslar birde Söyle birsey diyim.

Kac Para verdik Sampiyonluk icin ve nekadar maas.
Fatih Terimi bende elestirdim ama simdi destek zamani.
Bu Sene Sampiyon olmaszak zaten cok kötü duruma gelecegiz.

Benim Fatih Terime kizdigim alan, Ünal Aysal dönemi.
O zamanlar Ego kavgasi olmasaydi simdi 3-4 Sene arka arka sampiyonluklar kutluyorduk ve Avrupada daha iyi yerlerdeyik.
Herkes ihaleyi Ünal Aysala verdi ama Drogba, Sneijder veya Muslerayi getireni unutmamak gerekir!

Baskanin payi sampiyonlukta cok, o UCL Maclarini o Kadroyu kim unutabilir.
Ama Ozaman FT - TFF‘e gitti bunu nasil unutuyoruz?

Hatalar yapildi eyvallah , dedigim gibi simdi destek zamani ve FT Arkasindayiz!

Bu sene Sampiyonluk sart ve olcak :)
öyle eleştirseler saygı duyacağım ama 8/10 şampiyon olmuş hayatı galatasaray olmuş adamı kovdurcaklarmış beyfendiler yavaş gelsinler biz burdayız

pandemiden önceki dönemde müthiş oyun vardı fener maçı da öyle virüs kanser pandemi herkesi kötü etkiledi öyle ya da böyle 3 de 2 şampiyon olan adam var arkana yaslan güven dediğin takımların taraftarları sabırlı bizimkiler öyle değil yangın yaparlar

Ne müthiş oyunu küme düşme hattındaki çöp takımlar ile oynama serisine girdik diye arka arkaya galibiyetler geldi.
Ha ilk devreye göre biraz daha derli toplu oynadık ama kesinlikle mükemmel bir oyun oynamadık.

Fener maçında 20 dakika güzel top oynadık ama o sıralar fener gerçektende leş ötesiydi o sıralar feneri yenmeyini dövüyordular.

Pasta kesmeye YETER!

öyle eleştirseler saygı duyacağım ama 8/10 şampiyon olmuş hayatı galatasaray olmuş adamı kovdurcaklarmış beyfendiler yavaş gelsinler biz burdayız

Haklisin, ama unutmamak gerekir.
Fatih Terim ne zaman geldi, Paralar gitti.
Kendisi pek paraya dikkat etmiyor.

Son 5 Sampiyonlukta Bonserviz ve ücretleri topla, bak ortaya neler cikiyor renktas.
Ama ona ragmen Avrupada 0 cekiyoruz!
Iste Ünal Aysal döneminde gercekten mükemmel oynadik.

Elbet Fatih Terim Galatasaray cok sey verdi bu dogru, ne basarili TD.
Helal olsun, güzelde Paralar aldi, oda helal olsun!
Türkiyede daha iyisi yok bunu unutmamak gerekir, ismi bile korku saliyor.

Ama galiba elestirenler Avrupadan dolayi elestiriyorlar.
Cünkü bu bütce ve bu oyuncularla cok kötü oynuyoruz avrupada.
Zagreb , Olimp. Piräus yada Club Brügge bile daha iyi oynuyor.

Burda sikinti var diye düsünüyorum, yoksa Fatih Terim No 1 !

Ne müthiş oyunu küme düşme hattındaki çöp takımlar ile oynama serisine girdik diye arka arkaya galibiyetler geldi.
Ha ilk devreye göre biraz daha derli toplu oynadık ama kesinlikle mükemmel bir oyun oynamadık.

Fener maçında 20 dakika güzel top oynadık ama o sıralar fener gerçektende leş ötesiydi o sıralar feneri yenmeyini dövüyordular.

Pasta kesmeye YETER!
28 aralıktan pandemi başına kadar istikrarlı bir takım vardı virüs felan olmasak kesin konuşmayı sevmem ama ipi göğüsleyecektik bu sene de evet yanlışı da var hocanın ilk yarı kadro yapılanması felan ama ben hiç zannetmiyorum hocanın falcaoyu deli gibi istediğini adama soruyorlar aklım stoperde diyor

Pasta kesmeye YETER!
Korona mevzusu patlamasa ve sakatlık olmasa şampiyon olurduk bence.

28 aralıktan pandemi başına kadar istikrarlı bir takım vardı virüs felan olmasak kesin konuşmayı sevmem ama ipi göğüsleyecektik bu sene de evet yanlışı da var hocanın ilk yarı kadro yapılanması felan ama ben hiç zannetmiyorum hocanın falcaoyu deli gibi istediğini adama soruyorlar aklım stoperde diyor

Renktas sen gercekten, Fatih Terim istemedigi oyuncuyu aldirirmi ?
Adam 5 Mio € aliyor bunun yerine 2 Oyuncu kiralik alabilirdik.

Fatih Terim 3-4 Opsiyon veriyordur .
A.Albayrak zaten Fatih Terim var diye yönetimde öyle istedigi adami alamaz!

Haklisin, ama unutmamak gerekir.
Fatih Terim ne zaman geldi, Paralar gitti.
Kendisi pek paraya dikkat etmiyor.

Son 5 Sampiyonlukta Bonserviz ve ücretleri topla, bak ortaya neler cikiyor renktas.
Ama ona ragmen Avrupada 0 cekiyoruz!
Iste Ünal Aysal döneminde gercekten mükemmel oynadik.

Elbet Fatih Terim Galatasaray cok sey verdi bu dogru, ne basarili TD.
Helal olsun, güzelde Paralar aldi, oda helal olsun!
Türkiyede daha iyisi yok bunu unutmamak gerekir, ismi bile korku saliyor.

Ama galiba elestirenler Avrupadan dolayi elestiriyorlar.
Cünkü bu bütce ve bu oyuncularla cok kötü oynuyoruz avrupada.
Zagreb , Olimp. Piräus yada Club Brügge bile daha iyi oynuyor.

Burda sikinti var diye düsünüyorum, yoksa Fatih Terim No 1 !
başakşehiri izleyeceksin dostum avrupa artık uçtu onları yakalmamız mümkün değil avrupa bizden geçti 12/13 de kurulan kadrolara akıtılan paralarla oldu o başarılar e sonra noldu arkada bi enkaz kaldı

Renktas sen gercekten, Fatih Terim istemedigi oyuncuyu aldirirmi ?
Adam 5 Mio € aliyor bunun yerine 2 Oyuncu kiralik alabilirdik.

Fatih Terim 3-4 Opsiyon veriyordur .
A.Albayrak zaten Fatih Terim var diye yönetimde öyle istedigi adami alamaz!
rengim bi istememek var bi tam istemek var bir de tamamen apo başkanımın yanlış yönelttiği süreçte milyonlarca ben de dahil hatalı taraftarın deli gibi isteme baskısıyla istemek var ayırt etmek lazım

başakşehiri izleyeceksin dostum avrupa artık uçtu onları yakalmamız mümkün değil avrupa bizden geçti 12/13 de kurulan kadrolara akıtılan paralarla oldu o başarılar e sonra noldu arkada bi enkaz kaldı

Ozaman onun hesapini birazda FT Hocamdan sorcan.
O dönem gitmese, öyle birsey olmazdi bunu sende biliyorsun.
Yoksa cok iyi gidiyorduk!

Bizim Kadro Basaksehirin kadrosundan kat kat daha iyi.

rengim bi istememek var bi tam istemek var bir de tamamen apo başkanımın yanlış yönelttiği süreçte milyonlarca ben de dahil hatalı taraftarın deli gibi isteme baskısıyla istemek var ayırt etmek lazım

Orasini bilemem, ama Apo kesin, Fatih Terime alalimmi hocam demistir.
1-2 Alternatif , Falcao olmustur.

Diagne bence FTin onayiyla alindi, yoksa Apo veremez o kadar Bonserviz bir oyuncuya, Fatih Terimden habersiz!

Neyse önemli olan bu sene, bakalim be olacak...

Orasini bilemem, ama Apo kesin, Fatih Terime alalimmi hocam demistir.
1-2 Alternatif , Falcao olmustur.

Diagne bence FTin onayiyla alindi, yoksa Apo veremez o kadar Bonserviz bir oyuncuya, Fatih Terimden habersiz!

Neyse önemli olan bu sene, bakalim be olacak...
diagne fırsat transferiydi ffp dolayısıyla o parayı gelecek dönem harcayamıyorlardı piyasası olan bi topçu alalım dediler diagneyi aldılar hoca diagneyi falcaodan daha çok istemiştir

haklısın kardeşim ama hoca suçluysa ünal da suçludur bu da çok açık ortadadır

Kesinlikle!

Ama ihaleyi tek Ünal Aysala vermek cok yanlis.
TFF gidip bunlarda büyük payi var.

Ben R.Manciniyi begeniyordum gercekten bizde is yapabilirdi ama ozamanlar bizde sabir veya bekleme yoktu.
Yoksa güzel isler yapabilirdi, keske olsaydi orda Ünal Aysal iyi bir TD getirmisdi ama olmadi iste.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt