Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diagne yinede Sampiyonlukta payi var unutmamak gerekir ama 13 Mio € birazda cöp oldu :D
şöyle de düşünmek lazım ilk yarı performansı lig tarihinde tek olan bi gol kralını devre arası satın alıyorsun rakam minimum 10 olurdu zaten biraz yağlı oldu ama ben bu yıl çok tweet sildireceğini düşünüyorum king kongun inşallah

öyle eleştirseler saygı duyacağım ama 8/10 şampiyon olmuş hayatı galatasaray olmuş adamı kovdurcaklarmış beyfendiler yavaş gelsinler biz burdayız
sezon içinde terim destekçileri sürekli 8/9 şampiyon diyorlardı. benim matematiğimdemi bir hata var! lucescu sonrası 2002-03 ile 2003-04 sezonlarında 2 yıl üstüste şampiyon olamamıştık terim'le, hatta olimpiyatta oynadığımız 03-04 sezonunda dağılıp madara olmuştu takım..
8/10 değil 8/11 şu an terimle şampiyonluk periyodumuz.. bu da büyük başarı tabii ama niye ısrarla hep yanlış söyleniyor onu anlamıyorum..

sezon içinde terim destekçileri sürekli 8/9 şampiyon diyorlardı. benim matematiğimdemi bir hata var! lucescu sonrası 2002-03 ile 2003-04 sezonlarında 2 yıl üstüste şampiyon olamamıştık terim'le, hatta olimpiyatta oynadığımız 03-04 sezonunda dağılıp madara olmuştu takım..
8/10 değil 8/11 şu an terimle şampiyonluk periyodumuz.. bu da büyük başarı tabii ama niye ısrarla hep yanlış söyleniyor onu anlamıyorum..
Trabzonun lider kapattığı sene herkes şampiyon olmuş sayıldı. Kupa senede 1 el değiştiriyor şuan fenerde galiba.

Problem sampiyonluk oraninda degil. 8/10 da harika 8/11 de harika. Dunyada bulunamayacak istatistikler. Problem oynanan futbolda.

Fatih Terim'in basarilarini kimse golgelemeye calismamali. Ama bazi gercekler var.
Avrupa'da maalesef basarili degiliz. Oynadigimiz futbol cok cok kotu.
Istatistige baktiginda 3 sezonda 2 sampiyonluk var ama o 2 sampiyonlukta rezalet bir lig kalitesi ve inanilmaz kotu futbol var, ozellikle de deplasmanlarda... Bu rezil ligde bile 2 kez hakikaten rakiplerin lesligi nedeniyle sansa sampiyon olduk. Avrupa'da zaten UEFA'yi kenara birakirsak hic cok basarili degildik ama bu son 3 yildir neredeyse bu forumdan 11 futbolcu toplasak ve hep beraber alti pas icinde toplanip kaleyi kapatmaya calissak Galatasaray'dan daha kotu futbol oynamazdik (espri yapiyorum).
Avrupada attigimiz ve yedigimiz gollere bakinca soka ugruyoruz ama gercekte o rakamlar cok cok daha kotu olabilirdi. PSG ve Real'den 4 macta 25-30 gol yiyecek futbol oynadik. Evet mac basina 6-8 gol arasi gol yiyebilirdik diyorum.
Isin en kritik noktasi bunlari 65 milyon Euro civari bir maas butcesi ile yaptik. Hocanin elinde 15-20 milyon Euro'luk maas butcesi yoktu. Forvetsiz oynadik, sakatliklar falan bunlar gundem degistirme politikalari. Alsaydiniz. Scout transferi yapsaydiniz. Oyunculari iyi calistirsaydiniz. Hepsi Fatih Terim'in ve yonetimin sucu.
Nasil ki basarilarini surekli dile getirip helal olsun diyorsak, basarisizliklarini da acikca konusabilmeliyiz.
96-00 arasindaki Terim cok uzun suredir yok. Isin gercegi bu.

Tudor ve yerli monchinin kurduğu takım tabanca gibiydi.

Şöyle bir soruyla olayı bitirebilirim.
6 ve 8 oynayan Lemina ve Seri mi yoksa Fernando ve Badou ikilisi mi?

Ya da Gomis mi ve ya ondan sonra gelen herhangi bir forvet mi?

Sorun kadro kalitesinde değil maliyetindeydi.
10 milyon ona 8 ona 4 imza parası 4 maaş.
Soygun var diye bağırdık.

Sen de bastır parayı sana da yapalım bir kadro ortalığın tozunu attır.
Paraları öderken belin bükülüyor ama.

Gscimbom mobil

2003-2004'te son 8 haftada liderin 19 puan gerisinde 6.cıyken istifa edip gitmişti, onu bile başkalarına fatura etmiş sayın Terim. Sırf sezonu tamamlamadı diye o sezonu yok saymış. Ne kadar uyanıkça bir iş. Ha çok birşey değişmez 11'de 8'de gayet iyi ama işte insan da yüksek ego olmayagörsün, o 1 sezonu bile halı altına süpürttürüyor.

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sansizliklar ve bazi hatalar sonrasi basarisiz olduk bu kadar takilmaya Ne gerek var onu anlamiyorum yani manasiz bir durum var ortada

Fatih Terim’in basarisiz oldugu 2.sezon oldu bu ve evet Fatih Terim de basarisiz olabiliyor Ama kariyer genelinde basarisiz demek ahmaklik oluyor

22 sampiyonlugun 8’ini kazanmis bir adamin bi zahmet kredisi olsun bi zahmet destek olunsun bunda garipsenecek ne var,kendinizi sosyal medya ya bu kadar kaptirmayin sokakta karsiniza ciksa elini ayagini öpeceginiz adama kucuk dusurucu alayci ifadeler kullanmak burdan kolay oluyor tabi

Sansizliklar ve bazi hatalar sonrasi basarisiz olduk bu kadar takilmaya Ne gerek var onu anlamiyorum yani manasiz bir durum var ortada

Fatih Terim’in basarisiz oldugu 2.sezon oldu bu ve evet Fatih Terim de basarisiz olabiliyor Ama kariyer genelinde basarisiz demek ahmaklik oluyor

22 sampiyonlugun 8’ini kazanmis bir adamin bi zahmet kredisi olsun bi zahmet destek olunsun bunda garipsenecek ne var,kendinizi sosyal medya ya bu kadar kaptirmayin sokakta karsiniza ciksa elini ayagini öpeceginiz adama kucuk dusurucu alayci ifadeler kullanmak burdan kolay oluyor tabi

Eleştiri mutlaka olmalı. Ben de eleştirdim. Şampiyon olurken de eleştirilecek mevzular vardı. Problem tiye alan, küçük gören insanlar. Hakarete varmadıkça yapsınlar, ziyanı yok. Bu fırsat her zaman gelmiyor :D

bayern münih kendisini geçen yıl şampiyon yapan niko kovac'ı işler kötüye gittiği için kovup yerine hansi flick'i getiriyor, sonuç ortada.. juventus şampiyon olmasına rağmen takım kötüye doğru gittiği için sarri'yi kovup pirlo'yu getiriyor.. mourinho hiçbir büyük takımdan teklif alamıyor artık..
bu örnekler çoğaltılabilir.. yani herkes yenilik peşinde, geçmişe takılıp kalmıyor kimse.. biz ise takılmış kalmışız fatih terime.. hiçbir yenilik aramıyoruz. takım başaşağı çöküşe doğru gidiyor, 2 yıldır ayağını topa değdirmeyen 34 yaşındaki arda için gemileri yakma noktasına gelen eski kafa bir teknik direktörle galatasaraydan gelecekte ne tür bir başarı bekliyorsunuz? kaç yıldır fener beşiktaş devrede yoklar 70 puan altı şampiyon oluyor son yıllarda, 69 puanla körtopal şampiyon olduk diye terimle devam..

galatasarayda herşeyden önce terimin kulübü kendi çiftliği gibi yönetmesine engel olabilecek ve başarısızlık karşısında hesap sorabilecek güçlü bir yönetime ihtiyacı var.. mustafa cengizi ne kadar sevsemde bu yönetim maalesef iyi niyetli belki ama çok zayıf.. galatasarayı teknik direktörler değil, başkan ve yönetim kurulları yönetmelidir.. bu çağdışı yapı düzelmediği middetçe ilk 5 i bile göremeyeceğimiz günler kapıda..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt