Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 492 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hoca Elin oğlu bak nasıl kazanıyor.Basıyor mücadele ediyor.

Sen çıkıp anlat hakemdi şuydu buydu diyerek.

Sonra git takımdaki oyuncuların arasında ayrım yap kanka olduklarını önde tut.Diğerlerini pas kalitesi yok diye kes.

Transferde yapılan beceriksizlikten ötürü iki tane 11 oyuncuna küs kadroya alma.

ANLAT ANLAT EĞLENCELİ OLUYOR.

nksala, welinton, necip gibi cöplerle sampiyon olacaklar ama sorsan yönetim ftye oyuncu almiyor

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk
Reis oyuncu almasını geçtim.Hazır oynayan oyuncularla sorun yaşayıp kendi kendine triplere giriyor Fatih hoca bu sene ne oldu bu adama bende anlamadım.Fatih Terim'in olduğu takımda en son sorun olacak şey forma adaleti.Bu sene adaletin ''A''sı yok.Taylanı durup dururken kesiyor oğulcanı kadroya dahi almıyor.Luyindama mevzusuna hiç girmiyorum bile.

Cidden artık Galatasaray'da insanlar kişisel menfaatlerini takımın önüne koymasın. Herkes bir ego bir trip peşinde. Böyle mi şampiyon olacağız. Beşiktaş'da Sergen Yalçın'ın sözleşmesi yenilenmedi , adam bu konuda tek bir eleştiri yapmıyor , trip yapmıyor çıkıyor sahaya. Aboubakar 1 hafta önce hocaya el kol hareketi yaparak oyundan çıkıyor. Sonraki hafta çıkıp özür diliyor. Biz hala hoca-başkan ego savaşını , futbolcuların istekli olmamasını konuşuyoruz. Hakemleri konuşuyoruz. Hocamın kredisi sonsuzdur. Ama o sonsuz krediyi de tüketecek gibi . Hele Nevzat Dindar'ın haberi doğruysa ( Hepimizin 2 ayı kaldı ) hoca çoktan şampiyonluğu filan bırakmıştır.

Üç hoca da bir şey oynatmıyor sergen maç kazanınca buraya gelip hocaya sallıyorsunuz hiçbiri aslında bir şeyler yapmıyor
Nasıl oynatmıyor renktaş gözünü seveyim yapma.Tabi ki avrupanın 5 büyük liginde takımlarla kıyaslarsak bir şey oynatmıyor yalnız potadaki takımlarla kıyaslarsak beşiktaş net önde.Bir de oyuncuların maç içindeki özverisi mücadele gücü skoru kabullenmeyişi verdikleri efor bunlar şampiyon yapar zaten seni.Biz de bunların çoğu yok.

Alanya maçına 3 gün önceden giden o konsantre hal olursa 12'de 10 yapar şampiyon olur yok pikniğe gider gibi gittiği AGücü maçı ile kontrolünü kaybettiği Sivas maçı gibi olursa 4.oluruz, ortası yok. İpler hocanın elinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt