Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl önce yaptığı gibi önceliği savunma odaklı bir kontra takımı çıkartmaya bakması lazım. böyle dominant hücum oyununu oynatamadığı aşikar artık. zaten durdurmayı başardıktan sonra vurmayı kolaylıkla yapacak bir ekip, 2 beki de dahil olmak üzere gedson, kılınç, onye, feg gibi bu oyun tarzına uygun adamları var. bu takım hücumcu kanatları yüzünden geri dönmede ne kadar etkisizse kontraya çıkmada da o kadar fark yaratır. bugüne kadar bir oyun oynatmaya çalıştı, o veya bu nedenle oyun istikrarı sağlanamadı. puan kaybına tahammülü olunmayan bu son çeyrekte tamamen tarzı değiştirip daha garantici bir oyuna dönmesi gerek.
Daha garantici futbol oynadığımız için bok haldeyiz maalesef.

Birde sorun oynayanlar değil oynamayanlar. Arda gelirken hayvan gibi spor yapıp geldi girdi iyi kötü mücadele verdi incecikti lan adam. Sonra sakatlık ceza vs derken şuan eski arda oldu. Hasan sasın futbolu bıraktığı zaman gibi tulum.
Aynısı feghouli için geçerli herif Allah'tan sakatlandı herifte meme çıkmış lan. Sorarlar adama senin takımın antrenman yapınca niye boka sariyor hoca.
Sırayla yazarım ya buraya. Taylan dışında performans artıran bir tane oyuncu yok koca kulüpte.
Birazda ana problemi konusalim

sergen'in de bir halt oynattığı falan yok. bizim hocanın da bir halt oynattığı yok. tek fark beşiktaş'ın belli bir 11'i var. çıkıp mücadele edip kazanıyorlar.
Aynen. Ben sampiyon olan takimi Avrupa'da ne yapacak diye gormek isterim. Bence en onemli olcu o. En azindan Rangers ya da Prag gibi olalim. Yoksa gidip PAOK'a falan kaybedersen gene, hicbir anlami yok.

Aynen. Ben sampiyon olan takimi Avrupa'da ne yapacak diye gormek isterim. Bence en onemli olcu o. En azindan Rangers ya da Prag gibi olalim. Yoksa gidip PAOK'a falan kaybedersen gene, hicbir anlami yok.

öyle olacak

20 takımın en az 10 tanesini

3 büyüklerin de en az 2 tanesini iyi yabancı hocalar istikrarlı şekilde 2-3 yıl çalıştırmazlarsa hep böyle olacak

umarım bu devrimi 80lerde olduğu gibi yine biz yaparız bir an önce

türkiyede tek tek takımlara bakmayın

futbol denen oyun ölüyor kimse farkında değil

türk hocalar oyunu öldürdüler

ağlaklıklarından, sürekli rakibi süreyi öldürmelerinden, standart dizilişlerden başka bir şey bilmemelerinden gına geldi

Birde sorun oynayanlar değil oynamayanlar. Arda gelirken hayvan gibi spor yapıp geldi girdi iyi kötü mücadele verdi incecikti lan adam. Sonra sakatlık ceza vs derken şuan eski arda oldu. Hasan sasın futbolu bıraktığı zaman gibi tulum.
Aynısı feghouli için geçerli herif Allah'tan sakatlandı herifte meme çıkmış lan. Sorarlar adama senin takımın antrenman yapınca niye boka sariyor hoca.
Sırayla yazarım ya buraya. Taylan dışında performans artıran bir tane oyuncu yok koca kulüpte.
Birazda ana problemi konusalim

Bence takımdaki ana problem taktiksizlik. Hiçbir oyuncu sahada ne yapması gerektiğini bilmiyor. Geçen sene Kadıköy deplasmanıyla pandemi nedeniyle ligin ertelenmesi arasında belli bir oyun tarzı oturtmuştuk ancak pandemiden sonra her şey yine eskiye döndü.

Gerçekten bunu istiyor musun hocam? 8 kere kazandığınız Ligin kupası için 1 sezon daha ailenizden uzak kalıp, devam etmek istiyor musunuz?

Dünyayı gezdin, gördün. Ama her zaman aklında bir müsabaka ve ya kazanacak bir kupa vardı hocam. Biraz da ailenizle birlikte stressiz, sakin bir ortamda, hayatınızın, ailenizin tadını çıkarın.. Hayat kısa, şimdi sağlınız yerinde. Git gez hocam.

Kazanabilecek ne varsa kazandınız. Leş Türkiye liginde 1 kupa daha kazanmak sizin ünvanınıza bir şey katmaz. En iyisi sizsiniz, herkes bunu biliyor bu yüzden bu kadar nefret ediyorlar sizden hocam.

Sene sonu gerçekten hala 'istiyorum, evet, doymadım' diyorsanız zaten yeni gelen yönetim sizinle devam eder ve etmeli de.

Ama zor da olsa eğer üstte yazdığım gerçekleri kabul edip artık gerçekten dinlenmeye ayrılırsanız, asıl kazanan siz olursunuz.

Sayısız kupalar, başarılar, güzel anılar. Ama bir yerde bu hıkaye zaten bitecek..

Belki 1 adım geri atıp sizi sportif AŞ'de görebiliriz.

Canımızdan çok seviyoruz ama inat ile değil sağlıklı şekilde oturup karar ver canım hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt