Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kulübü bildiğin çiftliğe çeviridin..Her maç Fatih hocanın deneme tahtası oldu takım vasat oyuncularla..Emre Akbaba sonradan girer eyvallah derim ama ilk 11'de oynatmak nasıl bir rezilliktir.. İsterse bugün 3 gol atsın yine rezalet yine rezalet.. Güya bu vasat oyuncunun performansıyla yönetimi sıkıştıracak.. İnşallah tez vakitte gidersin..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fatih Terim: 4 sene hizmet etmiş oyuncumuz belhanda. kendi emeğine, Galatasaray kültürüne yakışır şekilde yolcu ettik. bizim için orda tamamlandı. bu mevzunun bize zarar vermesine müsaade etmem.

Fatih Terim: "Ezberlediğimiz oyun sisteminden de uzaklaşmayı düşünmedim. Bir şey olursa müdahale edeceğiz. Yaptığımız tüm taktik çalışmalarında takımı iyi gördüm."

Fatih Terim: "Ezberlediğimiz oyun sisteminden de uzaklaşmayı düşünmedim. Bir şey olursa müdahale edeceğiz. Yaptığımız tüm taktik çalışmalarında takımı iyi gördüm."
Hangi gezegende yasiyo bilinmez de dunyada olmadigi kesin. Ezberledigimiz oyun neymis kendi dahil bilen yok. Olsaydi takim otobusune dahi almadigi adami haftalar sonra ilk 11’e koymazdi.

Oynattığın futbol leş ötesi. Şampiyon ol olma. Bize uzun vadede vereceğin hiçbir şey kalmamış.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allahını seversen kanatsız olmuyor hoca umut burak ikilisini oynattığın zamanlara döndük olmuyor işte hoca.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt