Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 130 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Antrenmanlarda ayak tenisi, 5'e 2 top kapmadan başka bir halt uygulamazsan takım neden bu halde diye çok düşünmemek lazım.

Mohamed ve Onyekuru ilk haftalarda fırtına estiriyordu, Fatih hoca antrenmanı yiyince onlar da saldı. Çünkü bu takımın antrenmanlarında bir halt çalışılmıyor. Ayak tenisi, pasta kesme merasimi ve kapanış. Sonra oyuncuların maçlarda dili dışarıdan, eli belinden ayrılmıyor.

Tudor takımı savaşa hazırlar gibi askeri antrenmanlar yaptırıyordu. İlk 8 haftada makine gibi takım vardı. O takım değil 90 dakika, 120 dakikayı bile çıkarırdı. Ama Fatih hocanın takımları dakika 70 olunca çöküyor. Ligin son dakikalarında en çok gol yiyen takımımız. Bunu, antrenmanlarda adam gibi çalışılmamasına bağlıyorum. Son dakikalarda bu kadar gol yemeseydik şu an lider bile olabilirdik.
Terim kismina katiliyorum.

Tudor kismi icin omega eksikligi goruyorum. Aynen dostum superdi takim zaten Tudor doneminde. Ornege bak ya.

Terim kismina katiliyorum.

Tudor kismi icin omega eksikligi goruyorum. Aynen dostum superdi takim zaten Tudor doneminde. Ornege bak ya.
Ben en son Tudor varken bu takımın bir şeyler oynamak istediğine şahit oldum. Ha kendisinden çok da memnun değildim ancak ortada iyi kötü bir sistem vardı en azından. Tudor gittiğinde liderin sadece 1 puan arkasındaydık. İkinci yarı fikstür avantajı bizim lehimizeydi. Deplasman karnesi kötü diye gönderilen Tudor'dan sonra Terim lig sonuncusu küme düşen Gençlerbirliği'ne gol atamadan kaybetmişti. Ki şimdi sadece deplasmanda değil içeride bile kazanamayan bir Terim var.

Ki ben Tudor'un özellikle bazı oyuncular tarafından başta Selçuk olmak üzere sabote edildiğini düşünüyorum. Selçuk ve onun tayfasının sabote ettiği tek kendisi de değildi. Mancini ve Prandelli'yi de yediler zamanında.

Florya olmuş Yeniçeri Ocağı. Terim de bu olanlara çanak tutuyor. Selçuk kimdir de bu takımın teknik heyetinde yer alabilir? Sürekli hocaları yiyen, derbi maçında formasını çıkarıp trip atan, son seneleri serbest düşüşte geçmiş, tek yapabildiği frikikleri bile artık barajda kalan bir oyuncuydu. Ve geçen sezon hâlâ bu takımda oynayabiliyordu o kadar genç oyuncular varken.

Tudor'un kurduğu takım sayesinde 2 sezondur şampiyon olduk, Fatih hocaya verilen maddi ve manevi destek ona hiçbir zaman verilmedi. Ee sonra tabii başarısız olur. Bu ortamda Klopp'u getirsen o bile başarılı olamaz.

Simdi sira sende Hocam!

Onyekuru / Falcao / Linnes / Yedlin / Omar hepsi sakat.
Donk ve Babel cezali.
Muhammed Corona Positiv.

Sener kaldi sadece sag‘da.
Forvet olarak‘da Halil kaldi, Ogulcan forvet degil, yani alternatif yok.

Simdi göster iste kendini, Metehani al zaten Stoper kalmadi, Ozornwafor‘yu oynatmiyorsun, yine macera arama Gedson/Taylani oraya koyup.
Al iste Metehani Kadroya!

Forvet olarak Eren Aydini al, son maclarda acayip iyi formda U19‘da kendini bi göstersin.

Ömer Bayram ve Emre Akbaba sevdasinda vazgec, hatirla Bartug Elmaz vardi, diyorsun ya cok iyi yetenek, al iste Kadroya bu mac.
Zaten fark etmiyor artik, bir Orta Saha kazanirsin belki birde Altyapidan!

Iste simdi tam zamani ve bu mac bunuda yapamiyorsan kusura bakma Hocam ama ozaman sendede hata büyüktür ve sendede hesap sorulur.
Sezon bitti gibi , Sampiyonluk gitti, artik oyuncu kazan, altyapidan cikar olmadigi zaman denedim olmadi de iste, kimsede niye oynatin niye yaptin demez diyemez ama artik zamani geldi.

Gercek Fatih Terimi göster yoksa seninde sonun geliyor be Hocam!

Evet bugün izinliyim, cezam da bitti. Son haftaların rezilliğinin acısını tabi ki çıkaracağım. Terimciler ve biatçılara karşı mücadele etmezsem yazıklar olsun bana.

Emre Akbaba €4.000.000
C. Luyindama €8.000.000
M. Diagne €13.000.000
A. Chedjou €6.300.000
N. Amrabat €8.600.000
D. Nounkeu €3.300.000
S. Yıldırım €3.000.000
Y. Gökoğlan €2.500.000
A. Lukunku €2.800.000

(Unuttuğum oyuncular varsa sizde ekleyebilirsiniz)

Toplam bonservis ücreti: 51.500.000

not: Bu oyuncuların transferini onaylayan, bizzat isteyen, ve ya maliyetinden dolayı karşı çıkmayan Fatih Terim'den başkası değildir.

Bu oyunculardan Galatasaray kulübü hiç bir geri dönüş almamıştır. €51.500.000 olduğu gibi ÇÖPE atılmıştır.

Bu €51.500.000 euronun hesabını kimse sormadı, soramadı. TARAFTAR ve ARENA sayesinde alınan şampiyonluklar her şeyi örtbas etti.

Bunun hesabi niye sorulmuyor? Sorulamıyor?

HER TRANSFER DÖNEMİNDE ISRARLA 'GEREKIRSE RISK ALMALIYIZ' diyen sayın Terim'e soruyoruz, biz bu riskleri aldığımız için AÇIZ. Biz bu riskleri aldığımız için bu durumdayız! (Kıçını kaldıracak durumda olmayan Irfan transferinden Ali Koç sayesinde kurtulduk)

'HER GELDİĞİMDE PARA SIKINTISI YAŞANIYOR' diyen sayın Terim'e soruyorum: BU TRANSFERLERIN SORUMLUSU KİM? BU ÇÖPE ATILAN PARALARIN SORUMLUSU KIM?

'Son gün forvet alınamadığı için Diagne alındı' argümanı=dünyanın en boş argümanı. Diagne alınmasa ligden mi çekilecektin? Yine çıkıp oynayacaktık. Bir forvet illa çıkacaktı. Maddi açıdan bu kadar zor durumdayken 13 milyon euroluk transfere nasıl onay verirsin?

Tekrar yazıyorum. Bu teknik ekibim eline oyuncu alan yönetim HAIN'dir. Galatasaray'ın GELECEĞİNİ çöpe atmaktadır.

Hep vardır bir bildiği diyerek savundum, hep destek oldum. Ama artık uyandım. Hiç bir şey bizim bildiğimiz gibi değil. Milli takım skandalını da unutmadık (Aysal dönemi)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt