Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kac defa " taraftara sozum olmasa birakmistim" dedi. Adamin kafasinda birakip gitmek var ama hala Fatih Terim giderse sampiyon olamayiz diyorlar ki 2 sene ust uste bizi sampiyon yapamayan sanki baskasi gibi. Takim calistirmaktan cok gitmeyi dusunen birinden nasil verim alacagiz?
Yapilmasi gereken belli, ya gorevine son verilecek ya da SD olup, teknik direktorluge Okan getirilecek.
SD olursa istedigi kisiye istedigi kadar sövebilir. Sıkıldığinda da gider tatilini yapar ve doner. Bence teknik direktorlugu fiilen bitti. Artik onun da bıktığı o kadar belli ki her cumlesinde her hareketinde belli oluyor.

06.04.2013: FATIH TERIM ADALETIN OLDUĞU YERDE VAR.

13.11.2013: Y. Demirören ile basın toplantısı, imza töreninde.
:)

Ünal Aysal: 2 yıllık yeni sözleşme önerdik hocaya.

Terim: 'birilerini' memnun etmek için sözleşme uzatmam.

Yazık. Bize yazık..

Kardesim bana diyorlar bu Ünal Aysal sevdasi nerden cikiyor, kulübü batirdi felan.

Ama herkes bu olayi unutdu, o zamanda FT gidip TFF imza atmasa, bugün acik ara Ligi domine ediyorum diye düsünüyorum.

Zaten gitti ÜA onu getirdi tutmadi bunu getirdi tutmadi, tabi Lobby büyük, Taraftar kizgin.

Kardesim bana diyorlar bu Ünal Aysal sevdasi nerden cikiyor, kulübü batirdi felan.

Ama herkes bu olayi unutdu, o zamanda FT gidip TFF imza atmasa, bugün acik ara Ligi domine ediyorum diye düsünüyorum.

Zaten gitti ÜA onu getirdi tutmadi bunu getirdi tutmadi, tabi Lobby büyük, Taraftar kizgin.
Şu anda o dönem getirdiği Manciniyi tr de getirebilecek takım yok manciniye bütçe verebilmiş olsak uzun süre hoca aramazdik ligin son dönemleri ligi çözmüştü diğer sezon banko şampiyon olurdu İsmail kartalın karşısında Hamza bile şampiyon olmuştu Kopenhag maçındaki futbolun son 5 yılda yarısını bile Cl de oynamışlığımiz yoktur

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şu anda o dönem getirdiği Manciniyi tr de getirebilecek takım yok manciniye bütçe verebilmiş olsak uzun süre hoca aramazdik ligin son dönemleri ligi çözmüştü diğer sezon banko şampiyon olurdu İsmail kartalın karşısında Hamza bile şampiyon olmuştu Kopenhag maçındaki futbolun son 5 yılda yarısını bile Cl de oynamışlığımiz yoktur

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mancini ADAMdir !
Bizden sorna zaten Inter‘e gitti sorna Zenit ve simdi Italya Milli Takimi .

hoca da yönetim de halinden memnun. hoca kovulmak için şimdiye kadar bin tane laf etti, yönetim de istifası için bin tane zemin hazırladı. hocanın gidecek yeri yok, yönetimin hocadan başka dayanacağı duvar yok. bu yüzden zaten güçlü yönetim, doğru hoca diyoruz. hoca daha güçlü yönetimle daha başarılı olurdu ama bu yönetim hocadan çömeziyle o 4 yıldaki 2 şampiyonluğa bile muhtaç kalırdı. inşallah mayıs'ta galatasaray'a terim'den her anlamda iyisini getirebilecek bir yönetim çıkar ama şu anda biraz ekonomik olarak özgür olan adayların bile dönüp dolaşıp tutunabileceği tek dalın fatih terim olduğunu atlamayalım.

Mancini'nin başarısız olma sebeplerinden birisi de yabancı sınırlamasıydı. Bazı önemli yabancı oyuncularımız bu sınırlamadan dolayı kadroya giremiyordu. Şimdi olsa mesela eli daha güçlü olurdu o zamanki döneme göre. Ama gelmek istemez zaten hem milli takımda başarılı hem de adamı ilk mağlubiyetinde Fatih hocayı isterüük diyen milyonlarca biatçı varken neden gelsin ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt