Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsaneye bak efsaneye!!

Bir gün tüpçü'ye kaçar
Bir gün İtalya'ya kaçar.
Sonra kimse mamasını vermeyince; yine kürkçü dükkanına dönmek için arkadan iş çevirip görevdeki hocanın altını oyar.

Buna efsane değil bildiğin kestane derler ki zaten trolleri dışında herkes demeye başladı bile.

Sizin de mamaniz kesilince sizde teneke bağlarsiniz.
Arkasında bir troller bir adamci tayfa bir de kuşlar kaldı.

Burak Elmas başkan

Alman sportif direktör

Teknik direktör Mancini

Yardımcısı ve kondisyoner Tudor

Taktik, teknik, sistem bilen, oyuncularına torpil geçmeyen forma adaleti olan, takımı makine gibi hazırlayan bir teknik heyet... Ben ıslandım.
Burak 100% Ft ile devam eder. Ve asla Ft’nin sözünden çıkmaz. Bende belki değişmiştir dedim ama değişmemiş. Hala aynı vizyonsuz kafada. O gösterişli listesini de toplayabileceğini sanmıyorum. O kadar üst düzey listeyi bir araya getirip yönetebilecek tek Adam Aysal. Ama o da 80 yaşını geçti.

Galatasaray'ın 8 şampiyonluğunun başında olan adama kestane, dümenci, artist, hırsız, paracı, sakallı, bilgisiz vb. ifadeler kullanan efendi-profösör-taçsız-tecrübeli saygısızların, fenerbahçenin 28 adet şampiyonluğu vardır gibi komik bir tezin tartışıldığı şu günlerde Galatasaray'ın 22 adet şampiyonluğuna dil uzattıklarının umarım bazı kişiler farkındadır.

Covid olaylarının başlangıcından itibaren son derece başarısızıdır Fatih Terim. Galatasaray'daki miladını da kanımca doldurmuştur. Umarım yanılırım.

Ancak saygıdan uzak ifadelerle bel altı vurulan her söz, Fatih Terime değil insanın önce kendi benliğine hakarettir.

Bu hakaretler edene çok güzel yakışır ancak Galatasaray şemsiyesi altında yer alan hiç bir ortama yakışmaz, yakıştırılmasını da izin verilmemelidir!

Galatasaray'ın 8 şampiyonluğunun başında olan adama kestane, dümenci, artist, hırsız, paracı, sakallı, bilgisiz vb. ifadeler kullanan efendi-profösör-taçsız-tecrübeli saygısızların, fenerbahçenin 28 adet şampiyonluğu vardır gibi komik bir tezin tartışıldığı şu günlerde Galatasaray'ın 22 adet şampiyonluğuna dil uzattıklarının umarım bazı kişiler farkındadır.

Covid olaylarının başlangıcından itibaren son derece başarısızıdır Fatih Terim. Galatasaray'daki miladını da kanımca doldurmuştur. Umarım yanılırım.

Ancak saygıdan uzak ifadelerle bel altı vurulan her söz, Fatih Terime değil insanın önce kendi benliğine hakarettir.

Bu hakaretler edene çok güzel yakışır ancak Galatasaray şemsiyesi altında yer alan hiç bir ortama yakışmaz, yakıştırılmasını da izin verilmemelidir!

yav zaten bu adama kestane diyenin dünyada hocamın kestanesi kadar varlığı yoktur onu boşver ama hocanın başarısızlığını bu yönetimden bağımsız düşünmek de ayrı bir bağnazlıktır. dağılmış fikret orman yönetiminde şenol güneş rezil olurken fikret orman'ın iyi dönemleri kadar bile yöneticiliği galatasaray'a çok görmüş adamların, seçim gelecek nasıl olsa kaybedeceğiz psikolojisinde iyice salmasının altından kolayca kalkılabileceğini düşünmek hayalperestliktir. hoca gidebilir o ayrı mesele ama öncelik bu bağımlı yönetimin tahliyesidir.

Ben yüzde yüz eminim. Terim bilerek şampiyon olmak istemiyor. Mustafa Cengiz'e şampiyonluk onurunu vermek istemiyor. Arkadaşı Sergen'le muhtemelen anlaştılar, bu sene sizin olsun diye. Terim'in kafası önümüzdeki sezonda. Yeni ve onlara lafı geçen bir yönetim ve yenilenen bir kadro var aklında. Mustafa Cengiz 'de kendi ismini koruyabilmek için bu tarz açıklamar yapıyor sağa sola. Suçu kendinden başkasına atabilmek için. Bunların hepsi kocaman bir tiyatro, ve maskeli balo .

Ben yüzde yüz eminim. Terim bilerek şampiyon olmak istemiyor. Mustafa Cengiz'e şampiyonluk onurunu vermek istemiyor. Arkadaşı Sergen'le muhtemelen anlaştılar, bu sene sizin olsun diye. Terim'in kafası önümüzdeki sezonda. Yeni ve onlara lafı geçen bir yönetim ve yenilenen bir kadro var aklında. Mustafa Cengiz 'de kendi ismini koruyabilmek için bu tarz açıklamar yapıyor sağa sola. Suçu kendinden başkasına atabilmek için. Bunların hepsi kocaman bir tiyatro, ve maskeli balo .
?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt