Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 133 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi sahamızda 4 tane golü güçsüz yönetim yüzünden mi yedik? Son sıradaki Ankaragücü'ne güçsüz yönetim yüzünden mi yenildik? Uzatmanın anlamı yok Fatih Terim 2 yıl üstüste sıçtı batırdı. Asıl sorun şu kötü futbol oynuyoruz, takımın bir oyun anlayışı bir sistemi yok, tamamen sahadaki oyuncuların bireysel performansına muhtaç bir oyun anlayışı var. Bunun sorumlusu eleman Fatih Terimdir. Hani mesele 2 sene üst üste kaçan şampiyonluktan ziyade 4 yıldır takımın başında aynı hoca olmasına rağmen takımın hala bir oyun anlayışının olmaması, sahada kafası kesik tavuk gibi hareket etmeleri, stoper stopere pas veriyor baskı geliyor Muslera'ya dönüyorlar her maç aynı muhabbet aynı kısır döngü. Fatih Terim'i savunan kişilerde bu gerçeğin farkında olmalarına rağmen yalandan yönetim güçsüz bahanesine sığınıyorlar. Ya kardeşim sen Galatasaraylı mısın yoksa Terimsporlu musun? Baş sorumlu Terim olmasına rağmen neden ısrarla bu adamı savunuyorsunuz? Önümüzdeki senede mi bu kısır beş para etmez futbolu izleyip şampiyonluğu kaybetmek istiyorsunuz?
Herkes gider Fatih Terim kalır yedirmeyiz imparatorumuzu bu sefer kimselere imparator Fatih terim ölene kadar seninleyiz

son açıklamalara bakılırsa başkan memnun değil ama kovmuyor. tepki çekeceğini düşünüyor herhald
gitmesi için medya üzerinden zorluyor gibi
ama iş inada binerse ft asla bırakmaz.

Medya da mağdur pozisyonuna düşmeden gitmez başkan da kovmaz politik düşünüp

Sezon sonu hayırlısıyla allah kerim yallah terim

Bu bölüm Galatasaraylı kisvesine bürünmüş Galatasaray değerleriyle yakından uzaktan ilgisi olmayan çoluk çocukla doluşmuş.

Covidden dolayı evden az çıkmakla ilgisi olacak beyinler az oksijen alıyor galiba.

Eleştirmek istifa et demek farklı, Galatasaray tarihinin en büyük efsanelerinden birine hakaret etmek ayrı

Beyinleri oksijen almaya davet ediyorum..

Burak Elmas başkan

Alman sportif direktör

Teknik direktör Mancini

Yardımcısı ve kondisyoner Tudor

Taktik, teknik, sistem bilen, oyuncularına torpil geçmeyen forma adaleti olan, takımı makine gibi hazırlayan bir teknik heyet... Ben ıslandım.

Bu bölüm Galatasaraylı kisvesine bürünmüş Galatasaray değerleriyle yakından uzaktan ilgisi olmayan çoluk çocukla doluşmuş.

Covidden dolayı evden az çıkmakla ilgisi olacak beyinler az oksijen alıyor galiba.

Eleştirmek istifa et demek farklı, Galatasaray tarihinin en büyük efsanelerinden birine hakaret etmek ayrı

Beyinleri oksijen almaya davet ediyorum..
Herkes için demiyorum ama bazılarında ilk 2 seneki şampiyonluğun kuyruk acısı var üzülerek söylüyorum

Bu da benim ağır eleştirim olsun adam geldiğinden beri eleştirirsen ilk 2 sene şampiyon olursa ve şu an kötü durumda bir hoca olursa ben demiştime getirmek için çok acımasızca eleştiriler var. Saygı önemli eğer bu saygıyı gösteremiyorsa hemde terim gibi efsaneye yanık ağrısı vardır ben de istiyorum hocanın istifasını ama bu eleştiriler beni bu ifadelere mecbur bırakıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt