Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 354 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yiğit şardan'ın neyine vuracaz adam imajını bile rejime göre yenilemiş. fatih terim düşmanı konsensüsün ortaya aday diye çıkardığı bir zavallı konumunda şu an. adnan polat'ın kendi aday olmaya bile götü yok arkadan iş çeviriyor anca.

polart kurduğu iyi kadroları önce mihail skibbeyi rahat çalıştırtmayıp abuk subuk bi zamanda kovarak, sonra da rijkaard isimli futbol düşmanıyla katletmiştir. en sonunda da takım 55.yken ve kadroda kimse kalmamışken ftye sarılmış. o 3 sezon ft ile geçirilse başarı şüphesiz gelecekti. tabi ftnin teklifi kabul etmemesine değinilebilir lakin retrospektif olarak baktığımızda sezon bitince gelmesi ve kadronun tekrar düzenlenmesi ile başlaması lehimize olan bir hareket olarak not düşülebilir

Polat döneminde o takıma ben de gitmezdim, tribündeydim o dönem full, tribünde Adnan Polat istifa denilmesine bile izin vermiyorlardı, şu ankinden beter bir dönemdi.

Bu tip çoluk çocuk muhabbetlerine girmek aptallık.

aptallık filan değil

yok söz verdim yok galatasaray çağırınca görevden kaçmam yok mekanın sahibiyim diyen ve bunu kabul etmeyeni seyirci taraftar diye bölenlere bunu söylememek gönüllü olarak aptallık yerine konmayı kabul etmek demek

terim takım ihtiyaç duyduğunda gelmemiştir

bunun üzerinden konuşmak saçma değil

terimin gelmemesi konusunda kendisini haklı buluyorum bu arada

Polatın teklifini kabul etmeyebilir ancak dursunla imza töreninde gel diyolar geliyoruz git diyolar gidiyoruz dediğin zaman aleni yalan söylemiş oluyosun çünkü gel dendi ve gelmedin

Ne gerek var buna ya,polatı sevmiyorum teklifi samimi bulmadım kabul etmedim de geç sonrasında niye tam tersi açıklamalar yapıp kendini aklamaya çalışıyosun

Bi olayıda kendi lehine ajite etme,fayda sağlama ölmezsin

Lan yıllarca burda bizi sattığın dönemde bile seni savundum hayır satmamıştır,hayır yapmamıştır,hayır etmemiştir diye banada yazıklar olsun ki hiç tanıyamamışım seni

Kandırıldık resmen

aptallık filan değil

yok söz verdim yok galatasaray çağırınca görevden kaçmam yok mekanın sahibiyim diyen ve bunu kabul etmeyeni seyirci taraftar diye bölenlere bunu söylememek gönüllü olarak aptallık yerine konmayı kabul etmek demek

terim takım ihtiyaç duyduğunda gelmemiştir

bunun üzerinden konuşmak saçma değil

terimin gelmemesi konusunda kendisini haklı buluyorum bu arada

Söz verdim konusu bahsettiğin süreçten sonra söylenen bir söz. Terim'in 3. gelişi 10 sene sonra oluyor yani bir daha hiç de gelmeyebilirdi, geçmişte daha sıkıntılı dönemlerde teklif yapılmadı Terim'e.

Polat dönemi ise bitmeye yüz tutmuş, taraftar ve kulüp özelinde sayısız hata yapılmış, stat açılışında ise hükümet yandaşı bir tavra bürünülen bir dönemdi. Böyle bir dönemde ki bu adamların o dönemlerde dahi ibra edilmeyecekleri belli iken, hocanın gelmemesinde bir sakınca görmüyorum. O ilk cümlende yazdıkların dediğim gibi bu mevzudan sonra söylenen sözler, Terim'i de zaten taraftarla daha çok bütünleştiren süreç 2011den sonraki dönemdir, çünkü o dönemki taraftar profili Terim'den uzaktı.

Her başarısızlıkta Terim ismi geçiyor olayı da boş işti o tarihe kadar mesela Terim 2011'de gelmese 2018'de de gelmezdi.

Sergen dün röportajında basarili olmayacagim yerde niye calisayim dedim. Sozlesme uzatmadan once kadro yapilanmasini konusacaklarmis. Ftnin de basarisiz olacagina inandigi yerde calismamak istememesi normal.

Prof dunya, kariyerini dusunup calismamis olabilir. Normaldir. Daha önce cekette asmıştı hoca yaw. Bunlar abartilacak seyler dğl. Beylik laflara luzum yok. Basarili olacagini dusunmedigin kadroyla calismazsin.

Bence 2000li yılları da hatırlamıyor çoğu kişi zaten en sinir olduğum konu da bu şekilde sürekli varsayımlar üzerine konuşmak. Gerçekten forumda yazmak iyice canımı sıkmaya başladı, hani bazılarınızı geçiyorum da çoğunuz akıllı adamlarsınız ya, yapmayın etmeyin. Bilmiyorsanız önce öğrenin, her konuda yorum yapmak zorunda değilsiniz.

1. Adnan Polat, Özhan Canaydın yönetiminin devamıdır. Canaydın Terim'in arkasından sayısız laf etmiştir, haklı diyebilirsiniz ancak sırf bu yüzden bile çalışmak istemeyebilir, size mi soracak arkadaş ruh hastası mısınız siz ya.

2. 2003 sonrası Terim bir daha bizim hocamız olmazdı, o dönem 10 kere hoca değiştirdik neden gitmedik Terim'e? Milli takımı bıraktığı dönemler oldu. Hagi, Gerets, Feldkamp, Skibbe, Rijkaard getir sonra.

3. Başarısızlıkta Terim'e gidilir mevzusu yüzyılın KOLPASIDIR. Bu sadece Tudor döneminde oldu yahu, Lucescu zaten başarılıydı, 2011'de hoca bile yoktu.

4. Terim'in taraftara söz verdim, gel diyorlar geliyoruz vs vs minvalindeki tüm sözler de 2011 ve sonrası için edilen sözlerdir, dediğim gibi 6 hoca değişti 10 senede, arada gelip gidenleri saymıyorum bile 10 hoca falan değişti 1 kez Terim çağrılmadı.

Sonra da neymiş algıcıymış şöyleymiş, böyleymiş. Abi bırakın ya valla sıktı şu muhabbetleriniz.

Prof dunya, kariyerini dusunup calismamis olabilir. Normaldir. Daha önce cekette asmıştı hoca yaw. Bunlar abartilacak seyler dğl. Beylik laflara luzum yok. Basarili olacagini dusunmedigin kadroyla calismazsin.
Sergen dün röportajında basarili olmayacagim yerde niye calisayim dedim. Sozlesme uzatmadan once kadro yapilanmasini konusacaklarmis. Ftnin de basarisiz olacagina inandigi yerde calismamak istememesi normal.

çalışmamakta yüzde yüz haklı olabilir ki bence öyle

ama kendisine yöneltilen eleştirilere benzer konularda demagojik cevap vermemesi beklenir kendisi ve destekçilerinin

O donem gelmemesinin sebeplerinden biride polatin adnan sezgin inadi ve sevdasi degil miydi. A.sezgini herkesin onune koymustu baskan

Adnan Polat başarısızlığı üstüne yıkacak birini arıyordu keşke Hagi'de etmeseydi de bugün yabancı hoca önerirken o sezon yüzünden ismi geçtiğinde iyi oyuncu ama hoca değil imajı kalmasaydı üstünde.

Evet bu da ayrı bir mevzu. Neymiş Hagi başarısızmış

2005'te Hagi o boktan kadroyu taş gibi oynattı, son ana kadar yarışta kaldık, fark attık kupayı aldık.

Bombok bir dönemde gelip iş yapmayınca Hagi kötü hoca oldu ama.

cumhuriyet dönemi sosyal medya olsa atatürk tek partili seçimi kaybederdi heralde. klavyeyi kasaya bağlayan herkes kendini rahibe teresa gibi görüyor.

Terimin bu yapılanmayı istemesi için kredisi yok artık,istese parada yok

Her transfer dönemi 5-10 adam aldırıp bir sonraki dönem yeni takım istiyorum saçmalıklarınıda kaldıramayız artık

Bak ben taraftar olarak buna karşı çıkıyorum, normalde getirin transferleri banane parasından pulundan diyebilirim sergen zeren gibi ama diyemiyorum

2000de uefa kupasından sonra birandın yayınında ekonomi diye bas bas bağıran, mali olarak bazı şeyler düzelmezse giderim hee diyip aba altından sopa gösterip 1-2 ay sonrada fioya giden imparator,çok geçmeden 2002 canaydın dönemindeki transferlerle bunu çiğnemiş,mustafa cengiz dönemindede buna devam etmiştir

Hem düşünce hem oyun anlayışı olarak bir insan nasıl böyle tam tersi yöne gider çok vahim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt