Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 355 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda üye gruplarının mutlaka değişmesi gerekiyor. Küçümsemek için söylemiyorum ama efendi, proföser adı altında algı yapanlar ya bu kişiler gerçek anlamda çoluk çocuk ya da balıktan da öte hafızaları var.

1) Özhan Canaydın başkanlık seçiminden önce Fatih Terimin tabiri yerindeyse kapısının önünde yatmıştır td olarak getirebilmek için. Gazete küpürleri ortada açın bakın
2) Başkanlıktan sonrada herseyi Fatih Terimin tekeline bırakanda Özhan Canaydındır. Dogal olarak transferde tekeli Ft e bırakması bu kendi kontrolsüzlügüdür.
3) Kapısında yattığı, başkan seçilmesini sağlayann Fatih Terimle yolları ayırdiktan sonra arkasında demediğini bırakmayanda kendisidir.
4) Adnan Polat Özhan Canaydın döneminin birebir devamıdır. En baştan Fatih Terim negatifliği vardır. 2010 yılına kadar getirdigi antrenördennönce hicbir zman Fatih Terim in adını geçirmemiştir.
5) 2010-2011 yılında hem yönetimsel, hem siyasi tutumuyla Gs tarihinim en rezalet yılllarından birini yasatann kendisi, koltugun altındann kaydigini gordugu an( fenerbahce maglubiyetiyle küme düsme korkusu baslamisti) tipki selifi baskan gibi koltugu tekrar kapabilmek icin Fatih Terim in ayagina gitmis ancak Fatih Terim ikinci kez aynı hataya dusmemistir.
Simdi tum bu acik bilgiler karsisinda dunku yetmeler gelip burada kendilerini akilli bizi salak yerine koymasin. Fatih Terimi sevmeyebilirsiniz, antrenor olarakda gormek istemeyebilirsiniz ancak Fatih Terim karsisinda Adnan Polat gibi Tarihin enn kotü baskanlarinda ilk 3 de yer alacak kisiyi ve onun ciddiyetsiz baskan adayini savunursaniz orda birileride çıkar size ÇÜŞ der..

Forumda üye gruplarının mutlaka değişmesi gerekiyor. Küçümsemek için söylemiyorum ama efendi, proföser adı altında algı yapanlar ya bu kişiler gerçek anlamda çoluk çocuk ya da balıktan da öte hafızaları var.

1) Özhan Canaydın başkanlık seçiminden önce Fatih Terimin tabiri yerindeyse kapısının önünde yatmıştır td olarak getirebilmek için. Gazete küpürleri ortada açın bakın
2) Başkanlıktan sonrada herseyi Fatih Terimin tekeline bırakanda Özhan Canaydındır. Dogal olarak transferde tekeli Ft e bırakması bu kendi kontrolsüzlügüdür.
3) Kapısında yattığı, başkan seçilmesini sağlayann Fatih Terimle yolları ayırdiktan sonra arkasında demediğini bırakmayanda kendisidir.
4) Adnan Polat Özhan Canaydın döneminin birebir devamıdır. En baştan Fatih Terim negatifliği vardır. 2010 yılına kadar getirdigi antrenördennönce hicbir zman Fatih Terim in adını geçirmemiştir.
5) 2010-2011 yılında hem yönetimsel, hem siyasi tutumuyla Gs tarihinim en rezalet yılllarından birini yasatann kendisi, koltugun altındann kaydigini gordugu an( fenerbahce maglubiyetiyle küme düsme korkusu baslamisti) tipki selifi baskan gibi koltugu tekrar kapabilmek icin Fatih Terim in ayagina gitmis ancak Fatih Terim ikinci kez aynı hataya dusmemistir.
Simdi tum bu acik bilgiler karsisinda dunku yetmeler gelip burada kendilerini akilli bizi salak yerine koymasin. Fatih Terimi sevmeyebilirsiniz, antrenor olarakda gormek istemeyebilirsiniz ancak Fatih Terim karsisinda Adnan Polat gibi Tarihin enn kotü baskanlarinda ilk 3 de yer alacak kisiyi ve onun ciddiyetsiz baskan adayini savunursaniz orda birileride çıkar size ÇÜŞ der..

ayrıca canaydın ben kaldığım sürece fatih terim kalacak demişti (mustafa cengiz 33 sene tarzı), fakat hoca 100. yılda devam etmek de dahil 3 alternatif sunduğu halde yolları ayırmayı tercih etmişti.

O kadar Milli takım verisi elinin Altındaydi ama bize gelirken bir tane genç aldırmak için uğraşmadi.Kim bilir dünya üzerinde kaç tane yerli oyuncunun verisi vardı ama işine gelmediği için bizimle paylaşmadi

Ayrıca buraya Terim'in kazandırdığı adamları yazmışsın ama sayesinde bize itelenen oyuncuları yazmamişsin.

Ft, Tarik'i Milli takıma almasaydı eğer belki bize kitlemeyeceklerdi.
Sırf Milli takıma aldı diye bir anda piyasa yaptı ve bize itelediler.
Salih Dursun'u Milli takıma aldırmış birinden bahsediyoruz :) :)
Futbolcudan anlamadığını kabul edin artık.

Mensah,arda, töre,MHY alınsın diye kendini yedi bitirdi.

Ahmet ne alaka kardesim ya ? Alma, almasaydin. Boyuggghh baskan Aysal almasaydi. Hadi aldin, performans bazli yapsaydin ? Hatta oyle bir dusuncesi vardi Aysal'in.

Küfrü ederken orda olmak isterdim. Bir de şu maçın soyunma odasında

Tarih: 6 Eylül 2006. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt'ta seyircisiz maç oynuyoruz. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor. Tekke, Hakan Şükür'le birlikte ilk 11'de. Allah'ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar. Terim, biraz geç geliyor odaya. Kolunda o gün Rüştü'nün taktığı kaptanlık pazubandı var. Yardımcılarından biri Terim'e "Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda" diyor.

Ve daha sonra dialoglar şöyle gelişiyor:

- FATİH TEKKE:
"Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?" (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)

- FATİH TERİM: (hiddetlenerek) "Ne dedin sen?"

(Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)

- TEKKE: "Bir şey demedim hocam."

- TERİM: (bu kez bağırarak) "Ne dedin diyorum?"

- TEKKE: "Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam. Ama şaka yapmıştım sadece."

- TERİM: "Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün."

- TEKKE: "Güldüler zaten hocam."

- TERİM: (Kızgın kızgın bakar.)

- TEKKE: "Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem."

- TERİM: "Yok, yok, önemli değil."

Polat donemi benim bu yasima kadar sahit oldugum (gerek tribunde, gerek tv'den gerekse medyadan ...) en kotu yonetim donemidir. Bunu Dursun (maddi acidan) ve Cengiz (son gelismeler) izliyor suan da. Digerleri de puru pak degildi ancak sportif basarilar geldi, dominasyon olusturduk vs...

Polat donemi, devre arasi gidip Terim'e yalvardi Polat ve komisyoncusu Sezgin. Terim, boyle bir ortama gelmedi haliyle cunku Polat'in ibra edilmeyecegini o da biliyordu. Sonucta Divan Kurulu'nda. Kisacasi olayi carpitmayin yok ne zaman olsa gelirim falan. O laf boyle sacma sapan sartlar icin soylenmis bir soz degil. Nihayetinde sezon sonu Aysal ile gelip icinden gectik ligin ve hatta kismen de Avrupa'nin. Gunun sonunda, bazen cimbizla cekip birakiyorsunuz, ama herkes balik hafizali degil (lafin gelisi tabi yoksa baliklain hafizasi gayet iyidir). Cok kotu gunlerdi, sacma sapan transferler, hukumeti yalamalar, yapilmayan metro, kotu sponsorluk anlasmalari ozellikle stad ismi vs... Neyseki geride kaldi.

Küfrü ederken orda olmak isterdim. Bir de şu maçın soyunma odasında

Tarih: 6 Eylül 2006. EURO 2008 elemelerinde Malta ile Frankfurt'ta seyircisiz maç oynuyoruz. Favoriyiz ama ilk yarı 0-0 bitiyor. Tekke, Hakan Şükür'le birlikte ilk 11'de. Allah'ı var, takımda öyle aman aman oynayan hiç kimse yok. Futbolcular soyunma odasına giriyorlar. Terim, biraz geç geliyor odaya. Kolunda o gün Rüştü'nün taktığı kaptanlık pazubandı var. Yardımcılarından biri Terim'e "Hocam, sana bu kolluk çok yakışıyor. Biz seni yıllarca bu kollukla seyrettik sahalarda" diyor.

Ve daha sonra dialoglar şöyle gelişiyor:

- FATİH TEKKE:
"Nerde seyrettiniz? Halı sahada mı?" (Tuncay ve Arda başta olmak üzere tüm futbolcular gülüyor.)

- FATİH TERİM: (hiddetlenerek) "Ne dedin sen?"

(Soyunma odasında buz gibi bir hava esiyor.)

- TEKKE: "Bir şey demedim hocam."

- TERİM: (bu kez bağırarak) "Ne dedin diyorum?"

- TEKKE: "Nerde seyrettiniz, halı sahada mı? dedim hocam. Ama şaka yapmıştım sadece."

- TERİM: "Fatih Fatih, öyle bir şaka yap ki, herkes birden gülsün."

- TEKKE: "Güldüler zaten hocam."

- TERİM: (Kızgın kızgın bakar.)

- TEKKE: "Ama hocam, bir şaka yaptık olay nereye geldi. Kusura bakma yanlış bir şey söylediysem."

- TERİM: "Yok, yok, önemli değil."
devre arası oyundan çıkarmış :D
1622587092000.png

2013’te de yabancı sınırına böyle hazırlıksız yakalattı bizi. O kadar MT hocalığı yapmış. Ama yerlilere 5-10 milyon bastırmaktan başka fikri yok. Akbaba ve Arda ile mutluluklar sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt