Fatih Terim | Teknik Direktör (Arşiv) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fatih Terim | Teknik Direktör

Yardıran takım geliyor herkesin içi rahat olsun. Kimse tutamayacak bu takımı. :)

4-4-2 mi 4-3-1-2 mi ne oynatıcaksın görmek için sabırsızla bekliyorum Hoca

çift forvetin arkasında serbest bir Arda, ileri-geri çalışan üçlü ortasaha hoş olabilir

şu Misimoviç yada Elano çok iyi işler yapabilirdi yeni takımda.

O Galatasaray'ın en başarılı dönemlerinin teknik direktörüydü, başka türlü bir şeydi, aksiydi, kızgındı… Şimdi kendini aşacak şeyler söylüyor kendini aşacak şeyler yapacak olduğu bir sürecin başında. Futbolu ve Galatasaray'ı bir hayali gerçek yapmak için başlıyor atılacak en iyi adımlarla başka bir yerden okumamızı salık veriyor Terim.

Bir büyük eylem adamının söylediği şeyi imliyor aslında; "Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir."

4-2-3-1 ve 4-3-3 bıkkınlık verdi artık. şöyle bi 4-4-2, 4-4-1-1, veya en kralından bi 10 numara çekip 4-3-1-2 oynatsa süper olur.

Kallstrom'den vazgec, Italyaya yonel... Terim'in akli hala Italya'da beyler. Orda mansetlere cikmak burdaki basari kadar belki daha fazla onemli onun gozunde.

Cem Sultan gidiyor, Mehmet Akyuz'e teklif yapiyoruz.

Sarp, Ayhan, Serkan hala takimdalar. Balta, Gokhan, Servet zaten Terim'in favori oyunculari.

Terim gelince sevindim disiplin falan saglar diye ama futbolcudan pek anlamiyor bence.

Kallstrom'den vazgec, Italyaya yonel... Terim'in akli hala Italya'da beyler. Orda mansetlere cikmak burdaki basari kadar belki daha fazla onemli onun gozunde.

Sarp, Ayhan, Serkan hala takimdalar. Balta, Gokhan, Servet zaten Terim'in favori oyunculari.

Terim gelince sevindim disiplin falan saglar diye ama futbolcudan pek anlamiyor bence.

ilk önce seninle tartismak istemedigimi belirtmek istiyorum ama biraz insafli ol lütfen. daha kac zaman gecti ki? fatih terim eminim forum`da olan herkesten daha iyi anliyordur futbolcu`dan. zaten öyle olmasaydi basarili olamaz idi.

ilk önce seninle tartismak istemedigimi belirtmek istiyorum ama biraz insafli ol lütfen. daha kac zaman gecti ki? fatih terim eminim forum`da olan herkesten daha iyi anliyordur futbolcu`dan. zaten öyle olmasaydi basarili olamaz idi.

Milli takima sectigi adamlara bak, ikinci doneminde aldigi adamlara bak. Faruk Suren'in transferleri Terime ragmen yapiyorduk sozunu hatirla. 10 yildir bir yari final disinda bir basarisi olmadigini da unutma.

Insallah ben yanilirim, ama hatalarindan ders almamis gibi duruyor.

Biraz sabır. Kallströmden kötüsünü alırsak kızarsınız Terim'e

Cem Sultan bu günün meselesi değil. Adam 1 senedir sözleşme yenilemedi.

Servet'e ayar verirken doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar ama 10. köyün de olduğunu bilmezler dedi.

Böyle adamlarla Galatasaray'ın işi olmaz.

Terim iyi bir teknik direktör, ama(bu kelimeyi kullanmayı sevmiyorum) geçmişe bakarak yaşamaması lazım, eski ruhu şimdi oluşturmak imkansız.

Fatih Terim 'i eleştirenlerden hiçbiri Fatih Terim 'den daha Galatasaray değildir ve futbolu Fatih Terim 'den fazla bilmiyordur.

Rahat olun. ;)

Allah rızası için artık bir açıklama bir laf et de imparator hepimiz rahat günler geçirelim.

kusura bakma ama saçma bir yorum olmuş.Özellikle boldladığım kısım. sırf eleştirmek için eleştiriyosunuz.

Adami goren cennetlik. ise basladigindan beri tv'lere bile cikmiyor. son gunlerde cekilmis bir resmini bile gazetelerde goremedim.feci mesai yapiyor hoca.. italyada yildizlari ikna turlari atiyordur buyuk ihtimal.

Gidip saçma sapan adamlar getirmesinden korkuyorum. Başkan bütçe sınırlaması yapmadığına göre çok kaliteli uyum sorunu yaşamayacak oyuncular almalıyız.Transfer olayını iyi yönetebilrse bu yıl şampiyonlukta en büyük aday biz oluruz.

Kallstromu begenmeyen Terim Bosna Romanya macind kimi izliyor acaba.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt