Fatih Terim | Teknik Direktör (Arşiv) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fatih Terim | Teknik Direktör

En azından sol bekte çetin veya berki hazırlasa kampta ve oynatsa,en ufak bir eleştiri yaparsam adam değilim.Yap be hocam şöyle bir hamle.

İmparator ne zaman imzalıyosun knt yok arayamıyorum sen bana öd at ben sana dönerim merveyi öptüm cok

Hocamızın bugün evlilik yıldönümüymüş. Eşiyle beraber nice senelere Terim. :tiphat:

[video=youtube;Wtogj0e62-Q]https://www.youtube.com/watch?v=Wtogj0e62-Q&feature=related[/video]

Soyunma odasındaki bazı konuşmaları.:)

Fatih Terim nerede. Bugünkü idman resimlerinde göremedim kendisini. Katılmadı mı acaba

Fatih Hoca rahatsız edici derecede sessiz duruyor, umarım bir motivasyon eksikliği yoktur içinde

ft-bizburadayiz.jpg

Reis GSTV'ye aciklamalarda bulunmus, GSsözlükten satır başları bunlar....

- kesinlikle 4 yabancı transfer istediğini açık açık söyledi kendisi. bunların 2 tanesi orta saha. biri ofansif biri defansif olacak şekilde. 1 tanesi hücum hattına ve 1 tane de kaleci. özellikle aceliyetimiz olan mevki orta saha diyerek önemle altını çizdi bu konunun.

-arda konusunda çok önemli şeyleri dile getirdi. arda'nın sürekli oynaması gerektiğini, bu kulubün sembol isimlerinden olması gerektiği gibi. ayrıca transfer konusu hakkında arda'nın bu sene bizde kalacağını ama gelecekte önünün açılacağını dile getirdi.

-takımdan memnun olmadığını ve mümkün mertebe 8 oyuncuyla istanbula dönüşte yolların ayrılacağını bizzat söyledi. bu oyunculardan 1 tanesi taraftarın çok sevdiği bir isimmiş.

-stancuyu kesinlikle göndereceğini ima etti efendim. stancu gidici.

-yerli transfer pazarında 2 oyuncu transfer edebileceklerini ama fiyatlarının yüksek olduğunu vurguladı.

-takımın özgüven sorunu olduğunu ve bunu aşmamız için taraftar desteğine çok ihtiyaç duyduklarını altını çizerek belirtti..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt