Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 282 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gidecek ve kurtulacagiz diyenlerin agizindan salyalar akmaya baslamis yine...
Bosuna havlamayin yine sizi sampiyon yaptirmiyacak ve sene sonunda agliyacaksiniz

Ben kendi adima soyleyim. Sezon sonuna kadar kesinlikle kalmali. Futboldan anlamadigini sen dahil herkes anlamali. Ondan sonra bir daha bu camianin basina musallat olamaz zaten. Daha bu sezon cok rezillikler yasatacak bize, durun siz. Gözlerimi kapattim, rezilliklere gögüs geriyorum. Yeter ki bu adamin ne oldugu artik ortaya ciksin.

İğrençliğimizi konuşturuyoruz her zamanki gibi. Ne kadar başarılı olursan ol en ufak başarısızlıkta bu nankörlük genlerde var.

En büyük efsanelerimizden birine yarım sezonluk başarısızlıkta şu muameleyi yapacaksak tükürüyüm futboluna da takımına da.
"siz futbolcuyken çok büyük başarılar kazandınız, teknik direktör olarak da daha birkaç sezon önce real madrid ile üst üste şampiyonlar ligi kupaları kaldırdınız. ancak, bu sene iyi gitmiyorsunuz ve basın fazlaca üzerinize geliyor, ne düşünüyorsunuz?"

zidane:
"o başarıların hepsi geçmişte kaldı. futbolda dün yoktur." *

Hoca modern futboldan bir haber, 1 tane organize atak yok maç boyu yan pas geri pas yapıp toplam pas sayımıza bakıp orgazm oluyoruz, yaz dönemi takımının başında başkası varmış gibi Ocak'a kadar müsaade edin diyor en ufak başarısızlık demişsin ama Avrupa'da geçen sezon da fiyaskoydu.

Ben kendi adima soyleyim. Sezon sonuna kadar kesinlikle kalmali. Futboldan anlamadigini sen dahil herkes anlamali. Ondan sonra bir daha bu camianin basina musallat olamaz zaten. Daha bu sezon cok rezillikler yasatacak bize, durun siz. Gözlerimi kapattim, rezilliklere gögüs geriyorum. Yeter ki bu adamin ne oldugu artik ortaya ciksin.
Futboldan anlamiyan adam nerdeyse 2 yildiz aldirmis takima
Hani birsey yazarken hicmi düsünmüyorsunuz?
Oyun konsolu oyniyarak kendini birsey zanedenler gelmis burda futboldan anlamiyor diye ahkam kesiyor
Sizin su antudakilerden bir farkiniz yok gidin orda takilin ve ordakilere bir sorun Terimin gitmesini istiyorlarmi diye...

Futboldan anlamiyan adam nerdeyse 2 yildiz aldirmis takima
Hani birsey yazarken hicmi düsünmüyorsunuz?
Oyun konsolu oyniyarak kendini birsey zanedenler gelmis burda futboldan anlamiyor diye ahkam kesiyor
Sizin su antudakilerden bir farkiniz yok gidin orda takilin ve ordakilere bir sorun Terimin gitmesini istiyorlarmi diye...
..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hala Ocak falan diyor deliricem.

Sen kurmadın mı bu takımı ?

Sen istemedin mi bu oyuncuları ?

Madem istemedin, neden onay verdin ?

Bir UEFA kazandırdın musallat oldun anasını satim.

Mourinho senden kaç kat başarılı olduğu halde iş bulamıyor.

Senin artistliklerinden geçilmiyor.

Ocak diyorsun, transfer diyorsun.

Yılda 3M alıp utandık diyorsun.

Utanma değil, çözüm bulma makamındasın.

Biz zaten yeteri kadar utanıyoruz.

Aldığım formadan,atkıdan veya gittiğim maçtan maaşına 1 kuruş girdiyse haram zıkkım olsun.

Hocam hala bu ruhsuz çöplerde ısrar edip forma adaletini sağlamazsan bu taraftar daha arkanda durmaz sana son kez güveniyoruz inş iyi olur hersey

"siz futbolcuyken çok büyük başarılar kazandınız, teknik direktör olarak da daha birkaç sezon önce real madrid ile üst üste şampiyonlar ligi kupaları kaldırdınız. ancak, bu sene iyi gitmiyorsunuz ve basın fazlaca üzerinize geliyor, ne düşünüyorsunuz?"

zidane:
"o başarıların hepsi geçmişte kaldı. futbolda dün yoktur." *

Hoca modern futboldan bir haber, 1 tane organize atak yok maç boyu yan pas geri pas yapıp toplam pas sayımıza bakıp orgazm oluyoruz, yaz dönemi takımının başında başkası varmış gibi Ocak'a kadar müsaade edin diyor en ufak başarısızlık demişsin ama Avrupa'da geçen sezon da fiyaskoydu.

Tek takip ettiğim spor ve lig Tsl değil ya merak etme, her yerde görüyorum efsanelere saygıyı da vefayı da. İşin komik yanı işler kötü gidince hep bu argümanlarla yerin dibine sokulur gönderilir ama en zor zamanda gelip yine şampiyon yapar. 2 senede mi değişti modern futbol? Ya da bu seneki oynanan kötü oyunda tek sorumlu hoca olduğu gibi 2 sene önceki iyi futbolda tek sorumlu oyuncular mıydı? Ya da 6 sene önce ayıla bayıla izlediğimiz takımın ataklarını oyuncular mı ayarlıyordu?

Fatih Terim'in bu seneki formunu savunacak değilim ama bu yapılan muameleden iğreniyorum. Oyuncular transfer edildiğinde ooo süper tarihin en iyi kadrosu vırt zırt ama takım gram top oynamayınca tek sorumlu Terim, böyle oyuncular mı transfer edilir vs? Ayrıca FFP yüzünden her sene sil baştan takım kurmak zorunda kalıyoruz. Çoğu oyuncu lig başladıktan sonra geliyor, ne takımla bir kamp ne bir şey. Bu sene ortada kötü bir tablo varsa bunun bir çok etmeni de var. Ama yok her zamanki gibi futboldan en çok biz anlıyoruz ama 20 kupa alan adam gram anlamıyor.

Takim degisecek dedikce bazi oyuncular israrla takimi sabote ediyor. Dun cikan ilk 11 in rahat 5 i bir daha forma yuzu gormemeli. Utanmadan bazi oyuncular buyutmemek lazim diyor bi de. Burda atip tutanlara bakmaya gerek yok taraftar arkasinda ne karar alirsa alsin. Eskisi gibi cesur olmasi lazim.

Tek takip ettiğim spor ve lig Tsl değil ya merak etme, her yerde görüyorum efsanelere saygıyı da vefayı da. İşin komik yanı işler kötü gidince hep bu argümanlarla yerin dibine sokulur gönderilir ama en zor zamanda gelip yine şampiyon yapar. 2 senede mi değişti modern futbol? Ya da bu seneki oynanan kötü oyunda tek sorumlu hoca olduğu gibi 2 sene önceki iyi futbolda tek sorumlu oyuncular mıydı? Ya da 6 sene önce ayıla bayıla izlediğimiz takımın ataklarını oyuncular mı ayarlıyordu?

Fatih Terim'in bu seneki formunu savunacak değilim ama bu yapılan muameleden iğreniyorum. Oyuncular transfer edildiğinde ooo süper tarihin en iyi kadrosu vırt zırt ama takım gram top oynamayınca tek sorumlu Terim, böyle oyuncular mı transfer edilir vs? Ayrıca FFP yüzünden her sene sil baştan takım kurmak zorunda kalıyoruz. Çoğu oyuncu lig başladıktan sonra geliyor, ne takımla bir kamp ne bir şey. Bu sene ortada kötü bir tablo varsa bunun bir çok etmeni de var. Ama yok her zamanki gibi futboldan en çok biz anlıyoruz ama 20 kupa alan adam gram anlamıyor.
yönetim hatalı sakat falcaoyu alan abdurrahim en büyük hatalı.

Bu takım bundan iyisini oynamaz, net söylüyorum. Kötüsünü de oynamaz, iyisini de. 10 dakika içinde 3 gol yiyorsan, maç farka gider ağa net, hele ki Madrid deplasmanında.

Bu takımın kanseri hücuma çıkamayan, temposuz bekleridir. Bu takımın kanseri çizgiye inemeyen Feghouli ve Babel’dir.

Bu takımın kanseri tek yönlü oynayan, 1.98 boyuna rağmen ne hava topu alan, ön libero oynamasına rağmen 1 top kapanayan N’Zonzi’dir.

Lemina desen leş bile değil. 8 ay top oynamamış herifi son gün ver hocanın eline.
Ispanya’da kokain çeken Emre Mor’u ver hocanın eline.

Bu takıma, net söylüyorum, dünyada hiç bir insan top oynattıramaz.

Büyük, çok çok büyük hata yapıyoruz hocayı böyle yere vurarak.. çok büyük.

Terim’in hatası? En büyük hatası, skandalı Linnes’tir. O da iyi bir görüntü çizmemişti hazırlık döneminde. Böyle bir hata yaptı hoca.

Deseniz bana ‘şu hoca gelse şöyle oynatır, bu gelse şöyle oynatır’ eyvallah derim. Ama bir teknik direktörün bu işe gireceğini hiç düşünmüyorum.

Su anda antep macinda bir hakem skandali yasasak da ortaligi yakip 10-15 mac ceza alsam diye dua ediyordur. Hafif sallanmaya başlayan keko taraftarları tekrardan yola sokması lazim.

Ah ulan ahh kaçacak bir yer olacakti ki veya başta adam gibi bir baskan olacakti ki kovulup kahraman olsun. O da yok. Kitlendi kaldi.

Son düzenleme:
Ulan hala ne zırvalıyorsunuz. Herhangi bir oyuncuyu bu yonetimin hocaya getirip oynatacaksın diyebilecegini dusunuyor musunuz gercekten? Butun alınan isimler kaliteli isimlerdi. Galatasaray tarihinin en pahalı orta sahası elinde. Yapılanma yanlış derseniz katılırım ama hoca bu adamları istemiyorduya getirirseniz güler gecerim yaw.

Terimden habersiz sıcmaya gitmeyecek adamlar yonetti transfer gorusmelerini lan. Ayıptır bu soylediginiz

Hoca dün ne dedi hiç bir şey anlamadım insan taraftardan bi özür diler ne bileyim bizi affedin der. Tek dediği suçlu benim onu bizde biliyoruz.

Ocakta yaptıracağı transferle iyice ağzımıza edecek. Ocakta transfer zaten zor, surekli ocağı işaret ederek yönetimi de baskiliyor. Kimi satip kaynak bulunacak merak ediyorum. Bu çaresizlik icinde iş sokarım ffpye hepsini alına dönerse şaşırmam. Zaten uefa bize kısıtlama vereceğine avrupaya almasa daha iyiydi diyerek sinyali vermişti.

Ocakta yaptıracağı transferle iyice ağzımıza edecek. Ocakta transfer zaten zor, surekli ocağı işaret ederek yönetimi de baskiliyor. Kimi satip kaynak bulunacak merak ediyorum. Bu çaresizlik icinde iş sokarım ffpye hepsini alına dönerse şaşırmam. Zaten uefa bize kısıtlama vereceğine avrupaya almasa daha iyiydi diyerek sinyali vermişti.
Belhanda haric herkes satilabilir ocakta rts.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt