Fatih Terim Transferi KAP'a Bildirildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Transferi KAP'a Bildirildi!

Bir şeyden de memnun kalın be kardeşim.

Koskoca kulüp pardon deyip böyle bir açıklama yapamaz. Bu sembolik bir para. En baştan yapsalardı çok güzel havalı olurdu. Bu şekilde rezillik.

Açıklamada para birimini Euro yerine dolar veya Türk lirası yazılırdı bu şehven yanlış olurdu; çok doğal ama maaş resmen 1 milyon 998 bin 95 lira yanlış yazmışlar. Bu armatörlüktür.

Terim başımızda gerisi Dursun Özbek rezilliği.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hoca kontrat süresini ''ben bu kulübe imzayı 1974'te attım''diyerek önemsemiyor. Yeter ki adamın suyuna gidilsin. Onsuz olmadığı yeterince belli oldu işte.

Elestirilen sey hoca ile ilgili degil , basin toplantisinda yapilan aciklamalarla KAP uyumsuzlugu . Bu amatorluktur , hakli arkadaslar

Şirketimizin 22.12.2017 tarihinde saat 16:01'de "Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü Görevi İçin Fatih Terim İle Anlaşmaya Varılması Hakkında" konu başlıklı Özel Durum Açıklamasında sehven yanış bilgi verilmiştir. İlgili Özel Durum Açıklamamız için düzeltme açıklamamız aşağıdaki gibidir:

Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlüğü görevi için Fatih Terim ile 1.5 futbol sezonu için (2017-2018 futbol sezonu 2.yarısı ve 2018-2019 futbol sezonu) anlaşmaya varılmıştır. Buna göre kendisine 2017-2018 futbol sezonu 2.yarısı için aylık 1905 TL üzerinden anlaşmaya varılmış olup, 2018-2019 futbol sezonu için ise 3.000.000 EURO ücret ödenecektir. Ayrıca Türkiye Süper Ligi Şampiyonluğu durumunda kendisine her bir sezon için 500.000 EURO başarı primi ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Son düzenleme:
Ne etten ne sütten olmuş.

Aklı sıra tupcuden tazminat almak için bu sezon para almayacak ve seneye bizden bu sezonun parasını da alacak.

Benim bildiğim tupcu bu sözleşmeyi etik kurula götürür ve tazminat vermez.
o tazminatı bir şekilde bizden çıkarır.

Gün yüzü görme DURSUN!

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aklı sıra tupcuden tazminat almak için bu sezon para almayacak ve seneye bizden bu sezonun parasını da alacak.

Gün yüzü görme DURSUN!

Dogru bir analize benziyor.

Gün yüzü görme DURSUN!
Gs mevcüt teknik direktör hakkinda düzgün yaz kardesim ilgi cekmeye mi calisiyorsun

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bizden bu tazminati alamaz , anlasma acik . Verilmis KAP a , 3 milyon euro kazanacak 1,5 sezonda, ayrica 1 milyon euro da bonusu var sene basi 500 bin euro seklinde

TFF ile arasindaki durum baska . Oradaki sozlesmesinde neler yaziyor bilmiyoruz .

Saçmalamayın. TFF ile olan tazminat davası ile şimdi kazanacağı paranın alakası yok; Milan' dan kovulmasındaki gibi bir durum yok yani. Açıklığa kavuşmuş bir konu. Bilmeden ahkam kesmektir bazılarınızın yaptığı...

Gün yüzü görme DURSUN!
kesin birşey var zaten yoksa 1905 tl ne alaka??

terim kariyerinde bir hoca icin sezonluk 2 milyon euro cok uygun bir ucret, hoca milli takimda ciddi para kazandi , sanirim 2 sezonluk opsiyonu kullanabilseydi onemli bir farkla daha da cok kazanacakti

kisacasi GS icin kazancli bir anlasma bu , tudor ve riko dan da zarar ettik sayilmaz , son donemde prandelli haric hemen hemen hic TD harcamamiz olmadi gibi bir sey

hagi , mancini , riko , tudor , terim 2013 donemi ,hamza ,hatta skibbe de cok bir sey almamisti

belki rijkaard iyi para almistir, bir tek prandelli yattigi yerden iyi kazandi , onun harici klubu bu konuda tebrik ediyorum ,cok TD degisse de mali anlamda cok batirmiyor , oyunculardaki hatalari TD lerde pek yapmiyor maddi acidan

Saçmalamayın. TFF ile olan tazminat davası ile şimdi kazanacağı paranın alakası yok; Milan' dan kovulmasındaki gibi bir durum yok yani. Açıklığa kavuşmuş bir konu. Bilmeden ahkam kesmektir bazılarınızın yaptığı...

nie reis
tffyle sozlesmesi bu sezon sonuna kadardi
bu sene sonuna kadar bizden 1 milyon alirsa tffden alacagi tazminattan dusulecek
1905 tl x 5-6 ay alirsa o dusulecek
kap aciklamasini revize edip bu seneki 1 milyonu seneye attilar
net bir dolap

Üst Alt