Fatih Terim Transferi KAP'a Bildirildi! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Transferi KAP'a Bildirildi!

Elestirilen sey hoca ile ilgili degil , basin toplantisinda yapilan aciklamalarla KAP uyumsuzlugu . Bu amatorluktur , hakli arkadaslar

Şirketimizin 22.12.2017 tarihinde saat 16:01'de "Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü Görevi İçin Fatih Terim İle Anlaşmaya Varılması Hakkında" konu başlıklı Özel Durum Açıklamasında sehven yanış bilgi verilmiştir. İlgili Özel Durum Açıklamamız için düzeltme açıklamamız aşağıdaki gibidir:

Futbol A Takımımızın Teknik Direktörlüğü görevi için Fatih Terim ile 1.5 futbol sezonu için (2017-2018 futbol sezonu 2.yarısı ve 2018-2019 futbol sezonu) anlaşmaya varılmıştır. Buna göre kendisine 2017-2018 futbol sezonu 2.yarısı için aylık 1905 TL üzerinden anlaşmaya varılmış olup, 2018-2019 futbol sezonu için ise 3.000.000 EURO ücret ödenecektir. Ayrıca Türkiye Süper Ligi Şampiyonluğu durumunda kendisine her bir sezon için 500.000 EURO başarı primi ödenecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Katiliyorum sana.

Yukarida dedigim gibi tam Dursun'luk bir is oldu. Yine yeni bir rezillik.

Bu mesele eger TFF tazminati icin yapilmis ise , sehven boyle bir hata yapilmayip ilk asamada yazilsaydi da hos gelmiyor kulaga . Hayatin olagan akisina ters bir meblagi kalkip 1905 ajitasyonu ile sempatik gostermek klubun ciddiyetine yakismaz

1 milyon fazla verirsin ama bu tatavaya maruz kalmazsin milletin gozunde ,acemilik resmen

EMPEROR, bu dolapla kazandigi parayi kesin hayir islerine falan yatirir

emperor kupaları getirdiğinde sizler gibi taraftarların canı mı yanıyor acaba sevinmiyormusunuz kardeşim şampiyon olduğumuzda avrupada başarılı olduğumuzda bak kardeşim ben ostersunds maçına gittim bu sezon daha maça gitmeyeceğim diye tövbe ettim kaç maç kazandık gelipte şurada tudor şöyle tudor böyle yazmadım iyi anlamda o maçtan sonra tudor benim için bitti zaten.Tarihin en büyük 2.Rezaletini yaşattı adam bize.O maçı geçtim trabzon maçı yahu takım kaleye gitmeyi unuttu başakşehir maçı desen keza öyle.Tinercilerle oynanan maç içerdeki fenev maçı...Say say bitmiyor diyoruzki şu takımı şampiyon yapıcak tek adam şu zamanda Fatih Terim nesini beğenmiyorsunuz yada nesini istemiyorsunuz adamı anlam veremiyorum Fatih Terimin maaşı aldığı para çok konuşuluyorda 70 küsür yaşındaki lucescu kaç para alıyor milli takımdan ?

Kenetlenme zamanı birlik olma zamanı adam gelmese tarator gelmedi filan bir ton şey yazarsınız gelir yine yazarsınız tudor gibi rikerink gibi denizli gibi hatta hamza gibi hocalar size müstehak olsun yıllar sonra iyi futbol izleyeceğiz.

emperor kupaları getirdiğinde sizler gibi taraftarların canı mı yanıyor acaba sevinmiyormusunuz kardeşim şampiyon olduğumuzda avrupada başarılı olduğumuzda bak kardeşim ben ostersunds maçına gittim bu sezon daha maça gitmeyeceğim diye tövbe ettim kaç maç kazandık gelipte şurada tudor şöyle tudor böyle yazmadım iyi anlamda o maçtan sonra tudor benim için bitti zaten.Tarihin en büyük 2.Rezaletini yaşattı adam bize.O maçı geçtim trabzon maçı yahu takım kaleye gitmeyi unuttu başakşehir maçı desen keza öyle.Tinercilerle oynanan maç içerdeki fenev maçı...Say say bitmiyor diyoruzki şu takımı şampiyon yapıcak tek adam şu zamanda Fatih Terim nesini beğenmiyorsunuz yada nesini istemiyorsunuz adamı anlam veremiyorum Fatih Terimin maaşı aldığı para çok konuşuluyorda 70 küsür yaşındaki lucescu kaç para alıyor milli takımdan ?

Kenetlenme zamanı birlik olma zamanı adam gelmese tarator gelmedi filan bir ton şey yazarsınız gelir yine yazarsınız tudor gibi rikerink gibi denizli gibi hatta hamza gibi hocalar size müstehak olsun yıllar sonra iyi futbol izleyeceğiz.
tudor rezildi tamam FT ile başarı garanti gibi yazmışsın, aldıgı para da umrumda degil.
sportif anlamda bizi ileriye goturecegini düşünmüyorum hatta bu süreçte 1 adım ileri 2 adım geri yapacağız geldiğimiz yer bugünkü durumdan daha geri olacak.
ama en çok kişiliğini Galatasaray'a yakıştırmıyorum.

tudor rezildi tamam FT ile başarı garanti gibi yazmışsın, aldıgı para da umrumda degil.
sportif anlamda bizi ileriye goturecegini düşünmüyorum hatta bu süreçte 1 adım ileri 2 adım geri yapacağız geldiğimiz yer bugünkü durumdan daha geri olacak.
ama en çok kişiliğini Galatasaray'a yakıştırmıyorum.

Fatih Terimin olduğu yerde başarı kaçınılmazdır 6 şampiyonluk almış adam 7.Şampiyonluğuda alacaktır.Ayrıca şenol ayküt gibi hoca bozuntularına en iyi ayarları o verir asıl önemli olan asla ve asla kötü kadro bırakmaz Fatih Terim gittikten sonra prandelli mancihini gibi değilde hoca konusunda daha iyi bir tercih yaparsak emin ol yine kurduğu kadro iş yapar 3-5 sene

Dışarda olduğum için gecikmiş olsam da tazminat konusundaki yanılgıyı izah edeyim. Konu oraya geldi diye, yoksa hiç umurumda da değil.

Fatih Hoca' nın TFF ile yaptığı sözleşmede, olası ayrılık durumları için; ''TFF sözleşmeyi feshederse 3.5 milyon (Küsurunu hatırlayamadım), kendisi istifa ederse 1.5 milyon Euro öder'' maddesi var, net bir ifade. Özellikle irdelediğim bir konu değil; basında gündeme gelmiş ve konuya vakıf kişilerce açıklığa kavuşturulmuş bir mevzu.

Nereden vursam diye fırsat kollayan biri, hiçbir bilgisi olmadan, sırf kafasında verdiği hükümle ortaya bir sıçmık bırakıyor; başka birileri de bunu kesin bilgi gibi alıp fikir yürütüyor. Her zaman yapılan ve hiç hoşlanmadığım bir davranış şekli. İsteyen istediği kişiyi eleştirme hakkına sahiptir ama bilin de konuşun yahu...

Üst Alt