Fatih Terim: "UEFA Avrupa Ligi'ni garantilemek için Lokomotiv'e yenilmememiz yeterli" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "UEFA Avrupa Ligi'ni garantilemek için Lokomotiv'e yenilmememiz yeterli"

1541542678258.png

Fatih Terim, Schalke 04 karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "İlk yarı Şampiyonlar Ligi'ne uygun oynadık. Şu 3-4 maça baktığımda herhalde bu kadar enteresan golleri kaçıran da biziz, acayip golleri yiyen de biziz. Sonra oyunu dengeledik. Zaman zaman iyi pas oyunu ortaya koyduk. İlk yarıda fırsatları değerlendiremedik."

Terim: "2-0'dan sonra kırıldık, oyunu da bıraktık. Schalke'yi tebrik ediyorum. Şampiyonlar Ligi'nde bu kadroları kurabilmek için ekonomisiyle, idaresiyle, tekniğiyle, ciddi plan yapmak lazım. Buralar artık işin en son noktaları. Tabii bunu daha detaylı konuşacağız."

Terim: "Bize burada neredeyse Ali Sami Yen'de oynar gibi destekleyen gurbetçiler... Onlar adına üzüldüm. İlk yarı belki ama 2. yarı kazanacak, skoru değiştirecek bir oyun oynamadık."

Terim: "Futbolda her şey var tabii ama UEFA Avrupa Ligi'ni garantilemek için Lokomotiv'e yenilmememiz yeterli. Bu atmosfer içinde, bu düşünceyle oynayacağız. Hayallerimiz, düşüncelerimiz her zaman devam edecek. Daha organize olacağız."

Niye böyle açıklamalar yapıyorsun sürekli? Yenilmemek yeterli yenilmemeliyiz. Ne oluyor hoca sana? Kovulmak mı istiyorsun yine?

İlk yarı Şampiyonlar Ligi’ne uygun mu oynadık? Nasıl bir açıklama bu? Berbat oynadık. Pozisyon bulduk ama defansta rezildik. Schalke ŞL için kalitesiz bir takım. Onlar bile bizim defansı delik deşik ettiler.

Yok yani bazı sezonlar var imkansız başarılı olmak dersin.

Bu yıl da öyle.

Zerre reaksiyon olmaz mı takımda ya.

Bende mi bir gariplik var anlamadım ki. Maç öncesi açıklamalarını son derece arabaesk, demagoji kokan bulmuştum ama maç sonu açıklamaları da eksikler olsa da realist ve düzgün. Biraz oyuna dair, kötü gidişe dair, başkanın işi yerine kendi işine dair konuşsa daha iyi olurdu ama bence söyledikleri, UEFA konusu vs. gayet yerinde açıklamalar. Sürekli hayal satmak iş yapmaz ki.

Lokomotiv i yenersek herseye ragmen bombayi schalke ve porto nun kucagina birakiriz

Eger o mac berabere bitmez ise , hele hele olur da schalke kazanirsa son mac final olur

Porto kazanirsa schalkeye son mac beraberlik yetmez

Berabere kalirlarsa porto garantiler schalkeye de beraberlik bile yeter

Kovalamaliyiz

Üst Alt