Fatih Terim: "UEFA Avrupa Ligi'ni garantilemek için Lokomotiv'e yenilmememiz yeterli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "UEFA Avrupa Ligi'ni garantilemek için Lokomotiv'e yenilmememiz yeterli"

Lokomotiv i yenersek herseye ragmen bombayi schalke ve porto nun kucagina birakiriz

Eger o mac berabere bitmez ise , hele hele olur da schalke kazanirsa son mac final olur

Porto kazanirsa schalkeye son mac beraberlik yetmez

Berabere kalirlarsa porto garantiler schalkeye de beraberlik bile yeter

Kovalamaliyiz

Grubu 10 puanla tamamlasak bile çıkamayız gruptan.

Hoca da manen bir çöküş hissediyorum

Fatih hoca sanki bu sefer yapamayacağını hissediyor gibi ve bunu gerek vücut diliyle gerekse de beyanatları ile deklare ediyor gibi

Tek tesellimiz grup gerçekten kötü. Yoksa millete 50 yıllık malzeme çıkardı. Boşverin uefa yı cl üst turu falan.

Hepimize geçmiş olsun.

Tabi ki %0.01 ihtimal bile varsa onu kovalarsın o ayrı ama şu an gerek yok buna,yerimiz Avrupa Ligi bugün belli oldu bu. Muhtemelen Loko'yu bile yenemeyip matematiksel olarak da sonlandırırız iddiamızı zaten.

Bu fiksturleri ve saatleri sacma ayarliyorlar . Simdi eger loko yu yenersek , istedigimiz tek sey diger macin berabere bitmemesi

Ama biz macimizi oynayacagiz bitecek , adamlar biz kazanirsak cikip o maci beraberlige baglayacaklar

Porto matematiksel garantileyecek , schalkeye de son mac evinde beraberlik yeter hale gelecek

Oysa ayni saatte oynasa birbirlerini kirabilirlerdi

Ben yonetim olsam buna deginirim ama tabi bizim yonetimden boyle bir girisim beklemek hayalden ote

Doğru söylemiş.Aksini düşünen mi var? :red: bu hareketi yapacak bişey yok açıklamada.Gruptan çıkma şansımız çok çok zayıf.Uefa kupası için moskovayı safdışı bırakmak gerekiyor.Bunun içinde beraberlik yeterli.

Üst Alt