Fatih Terim ve Arda Turan'ı Sevmeyen Galatasaraylı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Arda Turan'ı Sevmeyen Galatasaraylı

Ulan bir ülke düşünün ve o ülkenin En Büyük Takımının Kaptanı-Kral'ı-Golcüsü-Rekorlar Efendisi Hakan Şükür'e neler yapıldı ve yapılıyor. Siz kimsiniz ki. Siyasi faktörleri dikkate almadan konuşalım diyeceğim de, siyasi faktörler olmasaydı Arda Turan Barça'da olur muydu ?
Prim konusuna gelince bizim ayyaş tff futbolculara sarhoşken sözler veriyor futbolcular da istiyor doğal olarak. Hakan Şükürlü dönemde Jip olayı 1.5 yıl sonra ortaya çıkmıştı yanılmıyorsam.
Ben iyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım diyen bir babağiyit çıkarsa şu Türk futbolunda işte o zaman her şey değişecek.

Ben karaktersiz olduklarını düşünmüyorum ama, o kadar keskin değil görüşlerim.

Tapmam fakat Arda'yı altyapımızdan çıktığı için, Terim'i de Galatasaray efsanesi olduğu için severim.

Duygusal bağı silmek kolay değildir.

Kimsenin başarasına laf etmiyoruz, ama karakterlerinde büyük bir sorun olduğu kesin. Yakışmıyorlar bize.

Kimsenin başarasına laf etmiyoruz, ama karakterlerinde büyük bir sorun olduğu kesin. Yakışmıyorlar bize.
Dün Ardanın söyleyişinin kısa bir bölümünü dinledim, Arda'nın hiçbir açıklamasını beğenmem zaten, dünde çok boğdu beni 5 dakikada, fakat şöyle bir söz söyledi, instagram'da laf koyan bir genç milli takım futbolcusu ibaresini kaldırmasını istemiş, oynamıyorsun hesabı, o da "yaptıklarınızı sizden alamıyorlar kardeşim" demiş, fatality çekmiş yani.

Dolayısıyla sevmemekte bir hak, yakıştırmamakta, ben ikisinide Galatasaraylı olarak biliyor ve başarılı buluyorum.

Bu nedenle sövgü ile yaklaşamam, elbet hataları vardır, umarım onlarda ders çıkartabilir bundan.

fatih terim bize büyük başarılar kazandırmış olabilir ama adam değildir.mersin maçı sonrası esip gürleyip ''bu zihniyetle savaşacağım(TTF ve demirören'i kastediyor)'' deyip 4 ay sonra demirören'in yanında el pençe durup pişmiş kelle gibi sırıtıp sözleşme imzalaması bunun kanıtı.

arda turan'dan bahsetmeye gerek yok klasik cahil Anadolu topçusu!

Karanlık duzen olarak betimledigi olusum tarafindan, o donem tarafimıza iletilen milli takım teklifine ,Galatasaraylılık duruşunu temsil etmek ile gorevli donemin secilmis baskan ve yonetiminin, tv tv gezerek bu teklifden duyduklari gurur ve mutlulugu dile getirmelerinede 1 parantez acmali ve bu karanlik duzen onunde eğilen zihniyetide elestirmeliydi o zaman samimi 1 yazi okumus olurduk.

Kaşkollar süngümüz
Arena kışlamız
Holiganlar asker

Allahu Ekber

Galatasaray'a kazık atanları temizleyeceğiz.

En asil duyguların adamı olan Galatasaraylıdır. Ne yazıyor okuma fırsatı olmadım ama başlık için fikrim budur, okuduktan sonra tekrar düzenlerim içeriği.

Üst Alt