Fatih Terim ve Arda Turan'ı Sevmeyen Galatasaraylı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Arda Turan'ı Sevmeyen Galatasaraylı

verdikleri konusunda kiyaslanamazlar ama aldiklari ikisinin de cok , fatih terim milli takimdaki tek seferlik basarisi ile eger GS ye gelemese bugun federasyondan aldigi parayi alabilir miydi

arda manisadan bize gelip ilk 11 oynamasa bugun barcelonada olabilir miydi

ama bu seviyeye ulasan arda nin GS patentli olmasi da bize yaptigi katkidir , milanda fio da terim isminin duyulmasi GS nin de bilinmesidir

bunlar karsilikli faydalar

arda gs sayesinde bir noktaya erişmiş kulüb de kewell kadar bile etki bırakamamış bir oyuncudur. dolayısıyla aldığı ve verdiği arasında uçurum var. terime kıyasla.

katilmamak mumkun degil ama isin maddi boyutu da var , arda neredeyse sifir maliyetle yetismis bir adam , ve sana 12 garanti , sonra da 500 bin mi , 1 milyon mu , yani 13 milyon euro kazandirmis bir adam

sifir maliyetle elde edilip de klube bu parayi kazandiran baska kim var ? bu katki onemsenemez bir katki degil ... evet o yatirimi ona GS yapti ama yatirim yapilan kac adam bize bu katkiyi verdi

maddi de degerlendirmek lazim olaylari

katilmamak mumkun degil ama isin maddi boyutu da var , arda neredeyse sifir maliyetle yetismis bir adam , ve sana 12 garanti , sonra da 500 bin mi , 1 milyon mu , yani 13 milyon euro kazandirmis bir adam

sifir maliyetle elde edilip de klube bu parayi kazandiran baska kim var ? bu katki onemsenemez bir katki degil ... evet o yatirimi ona GS yapti ama yatirim yapilan kac adam bize bu katkiyi verdi

maddi de degerlendirmek lazim olaylari

ya bırak bir sene daha kalsa minimum 20 mio ya satacakken kaçar gibi gitmek için ağladı hemde çok sevdiği hocasıyla çalışacağı sezon (sözde tabi)

bunun bir garantisi yok , ayrica o sene gitmesi takimin yeni bir solukla 2012 senesine girmesine sebep oldu , gitmesi herkesi rahatlatti , ve ciddi de gelir sagladi

arda maddi acidan bize cok faydali olmustur , benim onu sevmeme nedenim bizde de milli takimda da yaptigi simarikliklar , "iyi alin siz oynayin" tarzi tavirlari

yani profesyonel olma ayagina eline yuzune bulastirmasi

bunun bir garantisi yok , ayrica o sene gitmesi takimin yeni bir solukla 2012 senesine girmesine sebep oldu , gitmesi herkesi rahatlatti , ve ciddi de gelir sagladi

arda maddi acidan bize cok faydali olmustur , benim onu sevmeme nedenim bizde de milli takimda da yaptigi simarikliklar , "iyi alin siz oynayin" tarzi tavirlari

yani profesyonel olma ayagina eline yuzune bulastirmasi

o günü bugünün değer yargılarıyla değerlendiriyorsun o dönem takıldığın ultraslan forumunda attığın postlara ordaki yorumlara yada burdaki yorumlara bakarsak ardanın gidiş sürecinin nasıl geliştiğini ve tepkilerin neler olduğunu görürsün.

ardanın gidişiyle son dakika oyuncu transferi yapmak zorunda kaldık kulüb zora girdi riera nispeten yüksek bir kontrat la alınmak zorunda kaldı ve ilk sezonu başarısız oldu sonra fayda sağlayıb iz bıraktı ama ardanın gidişi bize darbe vurdu ama hocam altyapıya yönelerek bu sıkıntıyı aştı neyseki o sezon. arda her konuda suçludur galatasaraya zerre faydasıda yoktur olmayacaktırda bu saatten sonra

dogru ama ben ya da biz 2011 den 2017 ye dek bir daha boyle bir satis yapamayacagimizi , hatta sattigimiz amrabat ,burak ,tellesten toplam arda kadar para anca kazandigimizi 6 senede gorunce haliyle bana degerli geliyor

yoksa zaten yapmamiz gereken bu .. arda bir de su sekilde bir farki var , bugun podolski ya da brumayi satsak , uzulerek , ise yariyor ama para iste diyerek ssatacagiz

ardayi ise 5-3-8 inci oldugumuz sezonlarda ,hic bir basarimiz yokken bu paraya satmak buyuk isti , bunu kabul etmek zorundayiz

ardayi sevmemek , yavsak bulmak ,gicik gormek ayri , rakamsal bir gercegi kabul etmek ayri , 13 milyon euro denen paranin ne oldugunu onemsememe luksumuz yok

ardayi sevmemek , yavsak bulmak ,gicik gormek ayri , rakamsal bir gercegi kabul etmek ayri , 13 milyon euro denen paranin ne oldugunu onemsememe luksumuz yok

edebileceğinin çok altında bir bedel olan 13 mio kazandırdı diye ardanın bütün mallıklarını görmezden gelip hatta ileri gidip terimle aynı kefeye koyamayız kusura bakma sinan.

dediğim gibi kewell > arda

nuff said.

Riera gibi bir salak gerçekten iz bıraktıysa kılabın kapısına kilit vurma zamanımız çoktan gelmişte haberimiz yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.sezonunda iz bırakan bir performansa imza atmıştır kötü oduğu son sezon şutlanmıştır zaten polemik edilicek bir konu yok riera hususunda nuff said.

Fatih Terim gibi Galatasarayin simgesi haline gelmis, Galatasaraya hayatini adamis , Galatasaray ve Turkiyenin en basarili hocasini sevmeyen Galatasaraylilar 70-80% 1995+ dogumludur .

Arda Turan Galatasarayda yetismis ve Galatasarayi temsil eden, sempatik ve yetenekli bir oyuncumuz ama asla ve asla Galatasarayin efsanesi degildir. Onu sevmeyen Galatasaraylilar kendilerine gore haklikar.

Beni de yaz. Günahim kadar sevmem bu iki yalakayi. Bunlar hep "düzen adamlari" olmuslardir. Futbolun mehmet barlaslaridir.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Fatih Terim gibi Galatasarayin simgesi haline gelmis, Galatasaraya hayatini adamis , Galatasaray ve Turkiyenin en basarili hocasini sevmeyen Galatasaraylilar 70-80% 1995+ dogumludur .

Arda Turan Galatasarayda yetismis ve Galatasarayi temsil eden, sempatik ve yetenekli bir oyuncumuz ama asla ve asla Galatasarayin efsanesi degildir. Onu sevmeyen Galatasaraylilar kendilerine gore haklikar.
Sevmek ayrı saygı ayrı. Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.

Fatih Hocayı seviyordum, Fiorentinaya gitti sadece üzüldüm.

Üçüncü gelişinde allah razı olsun bayağa bir mutlu etti bizi ama gidiş şekli ile hem sevgimi hemde saygımı yitirdi.

Sadece kazandığı başarılar için teşekkür ederim ama fazlası yok çünkü oda maddi ve manevi çok kazandı.

Ardaya gelince takıldığım nokta başarılar deniyor. Rica etsem hangi başarılar aydınlatan olursa sevinirim. Benim aklıma gelen tek bir başarı var oda bir şampiyonluk.

Üst Alt