Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Samet Nalbant senin ft den sonra başarılı olamıyoruz söylemine karşı bir yazın vardı, nerede o?
FT sonrası başarılarımız var ama dikkat ettiyseniz tek sezonluk parlamalar,bireysel performansların ön planda olduğu,özverili oyuncuların olduğu şampiyonluklar onlar eric gerets şampiyon sonrası yok,hoca olmayan oyuncuların müthiş özveri becerisiyle 2008 şampiyonluğu arkası gene hüsran,2015 üç kupa kazanmış adam o dönemde sonrasında da mahvedildi yerin dibine sokuldu arkası gene hüsran..Yani yok değil ama biliyorsunki biz bu başarıyı kazandık dedikten sonra ertesi sezon bu takıma ne oldu noktasına geliyoruz.

FT sonrası başarılarımız var ama dikkat ettiyseniz tek sezonluk parlamalar,bireysel performansların ön planda olduğu,özverili oyuncuların olduğu şampiyonluklar onlar eric gerets şampiyon sonrası yok,hoca olmayan oyuncuların müthiş özveri becerisiyle 2008 şampiyonluğu arkası gene hüsran,2015 üç kupa kazanmış adam o dönemde sonrasında da mahvedildi yerin dibine sokuldu arkası gene hüsran..Yani yok değil ama biliyorsunki biz bu başarıyı kazandık dedikten sonra ertesi sezon bu takıma ne oldu noktasına geliyoruz.
Altları birileri tarafından oyulduğu için olmasın?
Lucescu, bugünün k.paşasından bozma kadro ile şampiyon oldu, CL de bir üst tura çıktı o turda da son maç üst tura çıkamadı; sezon bitti ne oldu?

Öncelikle nazik,hakaretsiz,ciddiye alıp cevap verdiğiniz ve güzel sorular sorduğunuz için teşekkürler sıralamanıza göre cevap vereyim.

1-)Ben şu an yönetimde yaşananlarıda kastettim ama buradada bir grup var sazı eline almış herifler,defollar kime diyorlar diye bakıyorsun Fatih Terim'e..Herhangi bir Galatasaray'lı 10 yaşında olmayan bu lafları asla sarf etmez.
2-) Evet 18-19 senelerinde olduk 2020 anormal bir sezondu tam ivmeyi almış gidiyorken önümüz kesildi 3 ay aradan sonra başladık ama hoop hakemler,muslera,kırmızılar derken dağıldık 2021'de sadece +1 gol averajıyla kaybettik yani elimizde başarılı sezonların yanında anormal ve ucu ucuna kaçmış bir sezon var başarısızlık dediğimiz bu.
3-) 22 şampiyonlukta 8 şampiyonluk 3/1'e tekabül ediyor yani GS tarihinin şampiyonluklarının pastanın payının çoğu Fatih hocada.Terim gittiğinde elbet başarılı olduk ama hep kısa sürdü arkası gelmedi tek sezonluk sevinçler olarak kaldı antrenör başarısından ziyade bireysel performansların ve oyuncu grubunun bazen maaşlarını alamadığı bir ortamda gösterdikleri özveriler vardı şimdi oyuncularda bu yok.Üstüne prim verip posasını çıkartsanda malzeme bu.
4-)Eğer bu sorun eskiden olsaydı ülkenin ekonomik şartlarıyla vs çok çabuk halledilebilirdi ama içinde bulunduğumuz durum herkesi etkiliyor saydığınız isimlerle zamanında bir kontrat altına girilmiş ve bitmek üzere,zaten gidecekler onlar gidince yerlerine gelecekler 34-35'lik isimler değil gençler ve keşfedilmemiş yetenekler olacak geleceği kurmak deyimi burdan geliyor.Merdiveni bir anda çıkamazsın adım adım.

Ben de kendi düşüncelerimi söylemek istiyorum
Çünkü yine terimi aklayabilmek için zorlama tespitler yapılıyor
Konu, teknik direktör nasıl olmalı ve Terim bunların ne kadarını karşılayabiliyor burdan çıkarılıp
dedikodu, algı, şu arkadan iş çeviriyormuş, bu hainlik yapıyormuş noktalarına getirilip dikkat başka yerlere çekiliyor

1- hoca gidiyordu, hasta yatağındaki başkanla arda yüzünden kavga etti, zaten durup dururken başkanla kavgalar alışkanlığı resmen
Onu takımda tutan bu yeni gelen yönetim, yönetimde bir sorun varsa Canaydın, Aysal, Cengiz gibi başkanlarla kavga etmiş, bunları da söyleyebilir o zaman
2- geçen sezon kılpayı kaçmış bir şampiyonluk yok, verilmiş bir şampiyonluk var.
Haftalarca zerre formu olmayan akbabayı oynatmalar, penaltıyı penaltıcı yerine ona attırmalar, ardada ısrar etmeler, babelde ısrar etmeler, daha bi dolu bariz hatalar ve yanlışta ısrarlar
Bir önceki sezon da keza benzer şekilde, güle oynaya şampiyon olunabilecek bir ortam varken saçma saçma işler
Ondan önceki sezon ise mümkün değildi de Avcı salaklığına doymasın
İlk sezon ise o takım zaten başına eşek bağlasan şampiyon olacaktı
3- Şampiyon olduğumuz yıllar kadar olamadıklerımıza da bakmak lazım, yukarda anlattım. Ne zaman iyi bir takım kurulsa hooopp dahi hocamız hemen milli takımdan ayrılıp gelmiş. Drogbalarla Sneijder’lerle de ol artık yani şampiyon bir zahmet. Ne zaman işler sarpa sarmış, hoooppp hocamız başkanla kavgalı ve gitmiş
4- Dediğim gibi bu ekonomik sıkıntıları her takım hatta bizden daha fazla yaşıyor. Ama çıkıp asgari düzey de olsa bir oyun oynayabiliyorlar.
8-9 eksikli ptt sonuncusu denizliye elendik ama oyuncular parasını alamadı diye sorun yok yani
Denizlililer çünkü trakk diye alıyor parasını
Ne yapacağını bilen 3 günlük takımla da gayet iyi oyun oynayabiliyor, en yakın örneği başakşehire bakın.

Bir teknik direktörden ne beklenir ve terim bunların hangilerini sağlayabildi bunu görmedikten sonra bize bu yaşadıklarımız hep müstehak

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Öncelikle nazik,hakaretsiz,ciddiye alıp cevap verdiğiniz ve güzel sorular sorduğunuz için teşekkürler sıralamanıza göre cevap vereyim.

1-)Ben şu an yönetimde yaşananlarıda kastettim ama buradada bir grup var sazı eline almış herifler,defollar kime diyorlar diye bakıyorsun Fatih Terim'e..Herhangi bir Galatasaray'lı 10 yaşında olmayan bu lafları asla sarf etmez.
2-) Evet 18-19 senelerinde olduk 2020 anormal bir sezondu tam ivmeyi almış gidiyorken önümüz kesildi 3 ay aradan sonra başladık ama hoop hakemler,muslera,kırmızılar derken dağıldık 2021'de sadece +1 gol averajıyla kaybettik yani elimizde başarılı sezonların yanında anormal ve ucu ucuna kaçmış bir sezon var başarısızlık dediğimiz bu.
3-) 22 şampiyonlukta 8 şampiyonluk 3/1'e tekabül ediyor yani GS tarihinin şampiyonluklarının pastanın payının çoğu Fatih hocada.Terim gittiğinde elbet başarılı olduk ama hep kısa sürdü arkası gelmedi tek sezonluk sevinçler olarak kaldı antrenör başarısından ziyade bireysel performansların ve oyuncu grubunun bazen maaşlarını alamadığı bir ortamda gösterdikleri özveriler vardı şimdi oyuncularda bu yok.Üstüne prim verip posasını çıkartsanda malzeme bu.
4-)Eğer bu sorun eskiden olsaydı ülkenin ekonomik şartlarıyla vs çok çabuk halledilebilirdi ama içinde bulunduğumuz durum herkesi etkiliyor saydığınız isimlerle zamanında bir kontrat altına girilmiş ve bitmek üzere,zaten gidecekler onlar gidince yerlerine gelecekler 34-35'lik isimler değil gençler ve keşfedilmemiş yetenekler olacak geleceği kurmak deyimi burdan geliyor.Merdiveni bir anda çıkamazsın adım adım.
Galatasaraylı, Galatasaraya göz göre göre zarar veren herkese defol diyebilir. Galatasaray Galatasaraylılarındır.

Ekibi kume düşür imparator. Iste o zaman çakma GSliler gider gerçek GSliler kalır ve senin önderliginde küllerimizden doğup dünya sampiyonu oluruz. Haydi hocam.

Altları birileri tarafından oyulduğu için olmasın?
Lucescu, bugünün k.paşasından bozma kadro ile şampiyon oldu, CL de bir üst tura çıktı o turda da son maç üst tura çıkamadı; sezon bitti ne oldu?

Aynen katılıyorum
Bir önceki mesajda da benzer değindim

Ne zaman iyi bir kadır kurulup işler yoluna girse dahi hocamız hooopp gelir, 2 şampiyonluk alır, sonra batırır, işler karışmaya yakın başkanla kavga çıkarıp, kendini kovdurup parayı alıp gider

TERİM’İ KOVAMAYAN YÖNETİM İSTİFA

Değil 9 maç, 19 maçta 1 galibiyette alsan seninleyiz reis.

Batacaksak da seninle
yndqex22h1z31.png

Artık bu günden sonra Fatih Terim in başarılı olma şansı yok, takım psikolojik olarak çökmüş durumda. İsyan edecek bu iş böyle gitmez diyecek hali bile yok takımın

Hı şunu da görüyorum ki Fatih Terim eskisi gibi değil, bana kalırsa koltuk sevdalısı hale geldi. Tıpkı Şenol Güneş in milli takımdaki son günlerine benzetiyorum artık belli bir yaşı aşıp eldeki şanslarını yitirdikleri için Fatih Terim için de Galatasaray son durak bundan sonra milli takıma bile gidemeyeceğini kendi de biliyor

O yüzden kolay kolay bırakıp gideceğini de sanmıyorum illa bir rezillik çıkması lazım ki bunun için içerdeki Trabzon maçı çok uygun bir maç.

-hocayı biz de eleştiriyoruz ama... (eleştiri seviyesi pis hoca al sana bombe)
-hoca yanına yeni yardımcılar almalı
-hocam biz seni hakedecek ne yaptık
-efsanemiz imparatorumuz haşmetlimiz
-imparatoru veren imparatorluğu verir
-kim gelecek gardaşım kılışdaroğlu mu

ftciler için taslak oluşturayım dedim kolaylık olur
:asd:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt