Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 99 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuya ilişkin Gssözlük'ten tam da altına imzamı atacağım bir entry.

Ekli dosyayı görüntüle 146399

3-4 snedir burada yazdığım şey bu aslında

galatasarayda mesele td meselesi değil yazmıştım

gerçekten de değil td değişir gelişir başarılı olur başarısız olur

ama galatasarayda demokrasi rafa kaldırılmış, galatasarayı diğerlerinden ayıran her şey yok edilmiş durumda

galatasarayın öncelikle bunu geri kazanması gerekiyor

hesap verilebilen, sorulabilen, eleştirinin de desteğin de hakettiği zaman olabildiği bir düzen

terim galatasarayda bir tek adamlık inşa etmeye çalışıyor

destekçileri de bunu destekliyor açıkçası

ellerinde çok büyük bir medya desteği de var

galatasarayın diğer bileşenlerinin elinde kalan tek şey sosyal medya ve tribünlerin bir kısmı

Uzun zaman sonra ilk kez bu konuda yazıyorum. Kısa ve net olacak.

Buradan dönmez. Dönmeyeceği de uzun zamandır belliydi. Olan dün ve önceki günlere, taraftarın gösterdiği bu genç sayılabilecek yeni kadroya karşı olan sabrına/tahammülüne oldu. Ne teknik direktör, ne teknik kadro var. Teknik direktör altında eli kolu bağlı iş yap(a)mayan bir yönetim var. Günbegün akşam/sabah toplansınlar bakalım.

Her konuya benzer şeyi yazmışsınız. Peki madem böyle düşünüyorsunuz size bazı sorularım olacak;

*Bu forumda ben veyahut x kişinin yazdığı olumsuz yorumun bir şekilde takımı etkilediğini düşünüyorsunuz sanırım ki Terim postunda arkandan iş çevirenler, algı yapanlar dediniz ? Bizim ne gibi bir çıkarımız olabilir? Taraftar dışında vasfımız nedir ki bu kadar takımın gidişatında etkimiz olsun?

*Fatih Terim beş senedir bu takımın başında. 18-19 senelerinde şampiyonluk gördük, 2020'de olamadık. Geçen sene de ve şimdi bu sene de! Bir sene kredi veremedi dediğiniz bu taraftar grubu Üç sene kredi verdi yani! Sizin iddia ettiğiniz gibi tek sezonluk bir başarısızlık söz konusu değil.

* GS'nin toplamda 22 şampiyonluğu var. Sekizi çıkardığımızda geriye 14 kalıyor ve onlar da Terim yok. Yani futbolculuk dönemi haricini alsak başka hocalarla da başarıya ulaşmışız. Demek ki Terim gidince ölmediğimiz zamanlar da var.

*Elde ettiği başarıları herhalde bir Allah'ın kulu inkar etmez. Ama dört sene şampiyonluk üstüne gelen UEFA kupasında misal belli bir proje var mıydı sizce? O iş sabır işiydi, kalıcı bir başarının meyvesiydi evet ama imzası hep tecrübeli ayaklara aitti. Şu an bu takım bu dandik ligde bile bu ışığı vermezken, gidip Denizli gibi bir takıma elenirken ( hani su zamanında fbyi şampiyonluktan eden bizim 16. sampiyonluğumuzun 20:45 rakamının 20li temsilcisi. Bunu siz eskileri didiklemeyi sevdiğiniz için belirttim onu da diyeyim.) ben neyi destekleyeyim? Göbekli Arda, pembe saçlı yutibir Babel, üç Ayların keyfii topçusu Fegli kadroyu mu? Canı istediğinde kesip mecbur kalınca, kadro kısıtlı olunca küstürüp küstürüp oynattığı oyuncuları mı?

Lig daha Aralık ayında gitmiş, TR kupası ilk maçta gitmiş, AL için şu kadro ve futbol zaten umut vermiyor ki Kerem ve Marco olmadı mı takımın zekası aniden düşüyor... Alt yapıdan zaten oyuncu çıkaramıyoruz
orta saha transferi 3 senedir es geçiliyor. Bu yönetim Luyi ve Taylan ile sözleşme yeniliyor. Reges gittiğinden beri açıkçası şampiyonluk yaşayamıyoruz. En az Gomis kadar hatalı bir satış. Bir penaltı için Gomis'i de gömdü bu taraftar, unutmayın ki o adam da bizi Reges ile şampiyon yaptı! Sebebi de açık. Biz başarıya kupaya her daim aç takımız. Hiç unutmuyorum, Drogba gibi efsane topçu bile 1-1lik Chelsea maçında sırf gönül bağı var diye vasat oynadığı düşünülerek elestrildi. Derbi kazanamadı diye Tudor gönderildi. Juventus'u eleyip çeyrek yaptığı halde üçüncü yaptığı için Mancini de! Riekerink gibi efendi adama medya bile saldırdı. Şimdi Terim'e yapsınlar da onu göreyim hadi.

İşte tam olarak bu çifte standart sebebiyle ben de hesap soranlardanım. Onlara başarısızlık sonucunda ne yapıldıysa ne layık görüldüyse aynısı şimdi kendisine yapılıyor. Siz o zaman nasıl bunları yaparken Galatasaraylı iseniz bizler de bugün öyle Galatasaraylıyız.
Öncelikle nazik,hakaretsiz,ciddiye alıp cevap verdiğiniz ve güzel sorular sorduğunuz için teşekkürler sıralamanıza göre cevap vereyim.

1-)Ben şu an yönetimde yaşananlarıda kastettim ama buradada bir grup var sazı eline almış herifler,defollar kime diyorlar diye bakıyorsun Fatih Terim'e..Herhangi bir Galatasaray'lı 10 yaşında olmayan bu lafları asla sarf etmez.
2-) Evet 18-19 senelerinde olduk 2020 anormal bir sezondu tam ivmeyi almış gidiyorken önümüz kesildi 3 ay aradan sonra başladık ama hoop hakemler,muslera,kırmızılar derken dağıldık 2021'de sadece +1 gol averajıyla kaybettik yani elimizde başarılı sezonların yanında anormal ve ucu ucuna kaçmış bir sezon var başarısızlık dediğimiz bu.
3-) 22 şampiyonlukta 8 şampiyonluk 3/1'e tekabül ediyor yani GS tarihinin şampiyonluklarının pastanın payının çoğu Fatih hocada.Terim gittiğinde elbet başarılı olduk ama hep kısa sürdü arkası gelmedi tek sezonluk sevinçler olarak kaldı antrenör başarısından ziyade bireysel performansların ve oyuncu grubunun bazen maaşlarını alamadığı bir ortamda gösterdikleri özveriler vardı şimdi oyuncularda bu yok.Üstüne prim verip posasını çıkartsanda malzeme bu.
4-)Eğer bu sorun eskiden olsaydı ülkenin ekonomik şartlarıyla vs çok çabuk halledilebilirdi ama içinde bulunduğumuz durum herkesi etkiliyor saydığınız isimlerle zamanında bir kontrat altına girilmiş ve bitmek üzere,zaten gidecekler onlar gidince yerlerine gelecekler 34-35'lik isimler değil gençler ve keşfedilmemiş yetenekler olacak geleceği kurmak deyimi burdan geliyor.Merdiveni bir anda çıkamazsın adım adım.

Öncelikle nazik,hakaretsiz,ciddiye alıp cevap verdiğiniz ve güzel sorular sorduğunuz için teşekkürler sıralamanıza göre cevap vereyim.

1-)Ben şu an yönetimde yaşananlarıda kastettim ama buradada bir grup var sazı eline almış herifler,defollar kime diyorlar diye bakıyorsun Fatih Terim'e..Herhangi bir Galatasaray'lı 10 yaşında olmayan bu lafları asla sarf etmez.
2-) Evet 18-19 senelerinde olduk 2020 anormal bir sezondu tam ivmeyi almış gidiyorken önümüz kesildi 3 ay aradan sonra başladık ama hoop hakemler,muslera,kırmızılar derken dağıldık 2021'de sadece +1 gol averajıyla kaybettik yani elimizde başarılı sezonların yanında anormal ve ucu ucuna kaçmış bir sezon var başarısızlık dediğimiz bu.
3-) 22 şampiyonlukta 8 şampiyonluk 3/1'e tekabül ediyor yani GS tarihinin şampiyonluklarının pastanın payının çoğu Fatih hocada.Terim gittiğinde elbet başarılı olduk ama hep kısa sürdü arkası gelmedi tek sezonluk sevinçler olarak kaldı antrenör başarısından ziyade bireysel performansların ve oyuncu grubunun bazen maaşlarını alamadığı bir ortamda gösterdikleri özveriler vardı şimdi oyuncularda bu yok.Üstüne prim verip posasını çıkartsanda malzeme bu.
4-)Eğer bu sorun eskiden olsaydı ülkenin ekonomik şartlarıyla vs çok çabuk halledilebilirdi ama içinde bulunduğumuz durum herkesi etkiliyor saydığınız isimlerle zamanında bir kontrat altına girilmiş ve bitmek üzere,zaten gidecekler onlar gidince yerlerine gelecekler 34-35'lik isimler değil gençler ve keşfedilmemiş yetenekler olacak geleceği kurmak deyimi burdan geliyor.Merdiveni bir anda çıkamazsın adım adım.
Güldürüyorsun beni

Fatih Terim kendini bu kadar savunmuyor, valla helal olsun.
Hocayı en çok eleştirenlerdenimdir bunca yıl,2013'de gidiş sürecinde mesela çok eleştirdim ama o adam yıllar sonra çıkıp hiçbir şey olmamış gibi geldi ve devam etti başarılar kazandı onun kuyusunu kazanlar hep kayboldu gitti ben diyorumki Fatih hoca gidecek herhangi bir yerli,yabancı bizi şampiyon yapıp avrupada başarı yakalatıp oyuncu satışından kar ettirecek ve bunu bu mali tabloda yapacak bir dk düşünmem hocam zaten artık yıprandın diye yazarım ama biliyorum yok öyle birisi Fatih hoca disiplini gittiği an bu klup panayıra dönüyor gruplaşmalar,disiplinsizlikler,vurdum duymaz tavırlar sonra hop başa sarıyoruz buraya eli sopalı biri lazım diye.

Hocayı en çok eleştirenlerdenimdir bunca yıl,2013'de gidiş sürecinde mesela çok eleştirdim ama o adam yıllar sonra çıkıp hiçbir şey olmamış gibi geldi ve devam etti başarılar kazandı onun kuyusunu kazanlar hep kayboldu gitti ben diyorumki Fatih hoca gidecek herhangi bir yerli,yabancı bizi şampiyon yapıp avrupada başarı yakalatıp oyuncu satışından kar ettirecek ve bunu bu mali tabloda yapacak bir dk düşünmem hocam zaten artık yıprandın diye yazarım ama biliyorum yok öyle birisi Fatih hoca disiplini gittiği an bu klup panayıra dönüyor gruplaşmalar,disiplinsizlikler,vurdum duymaz tavırlar sonra hop başa sarıyoruz buraya eli sopalı biri lazım diye.
jimnastik hocasi diksen kenara bundan kotu yonetmez

@Samet Nalbant senin ft den sonra başarılı olamıyoruz söylemine karşı bir yazın vardı, nerede o?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt