Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hoca asla gitmesin cünkü terim gidince düştügümüz bok çukurlarını unutuyor bazı arkadaslar

fakat biz nasıl düzelecez yada takım olacaz yada sampiyonluk icin umut verecez ? yada gerçekten umudu olan varmı düzelecek diye?

tam işte Ali Koç ve tayfalarının görmek istediği Galatasaray Taraftarı...kendi Efsanelerini yerin dibine koyanlar....evet bunlar onun transferleri olabilir ama Transfer yapmak istedi de biz paramı vermedik?...şunları unutmayın bizim üstümüzde FFP diye bir Demokles kılıcı var ve bunun yüzünden istediğimiz transferleri de yapamıyoruz...FFP olmasa hem Onyekuruyu hemde Denayeri transfer ederdik...ama olmuyor her istediğimiz...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
Falcao,Nzonzi,Seri,Lemina,Andone u aldık?

Korkakça futbol oynayarak şampiyon olacaksak kalsın şampiyonluk istemiyorum.Biz galatasarayız bu oyun bize yakışmıyor biz ki avrupa devlerine sahayı dar etmiş takımız hemde hiç umulmadık kadrolarla

Ayrıca futbol bir oyundur ve biz bu oyunu her yıl şampiyon olalım diye izlemiyoruz.Amaç zaten o olsaydı kadroyu hiç bozmadan da şampiyon olabilirdik geçen yıl olduğumuz gibi

Bu kadar iyi futbolcu alıp ıkınarak top oynayacak kıçımızın zoruyla şampiyon olacaksak kalsın

İki yıl oldu bekliyoruz takım rayına oturacak gerçek galatasarayı izleyeceğiz diye ama her gün daha kötüye gidiyoruz.Geçen yıl ki şl rezaletini bile sineye çekmişiz taraftar olarak ama bu yıl bahane yok bu kadroyu da oynatamıyorlarsa defolup gidebilir alayı

Fatih terim falan tanımam kimsenin özel şahsi müessesesi değil burası vefada bir yere kadar.Bir domalmadığı kadar taraftarın ki geçen yıl bu taraftar şampiyon yaptı takımı terim değil

Neyse ben burada daha fazla takılmiyim yoksa banlanırım. Sanırım yeni nesil arkadaşları hiç anlıyamıyacağım.
Yeni nesil derken ? Yasim 36 Allaha sukur prekazinin monacoya attigi golu bile hatirliyorum az cok. Fatih terimi sevmek zorundamiyim ? 2 senedir taktik ve tekniklerini sevmiyorum. Bu takim 2 senedir top oynamiyor gaz bi yere kadar. Milyon eurolara aldigin futbolcular malesef gazla beslenmiyor. Falcao mesaji veriyor gelsin bana ben golu atarim diyor ama mac boyunca 1 tane ofsayt harici top gelmiyor. Donk u daha net izlesin diipde 2 haftadir iyi oynayan seri tribune cikariliyorsa, maskesiz belhandadan hayir gorememisken maskeli belhanda 90 dakika oynuyorsa kusura bakma arkadasim da bu adami sevip sayacak degilim

tam işte Ali Koç ve tayfalarının görmek istediği Galatasaray Taraftarı...kendi Efsanelerini yerin dibine koyanlar....evet bunlar onun transferleri olabilir ama Transfer yapmak istedi de biz paramı vermedik?...şunları unutmayın bizim üstümüzde FFP diye bir Demokles kılıcı var ve bunun yüzünden istediğimiz transferleri de yapamıyoruz...FFP olmasa hem Onyekuruyu hemde Denayeri transfer ederdik...ama olmuyor her istediğimiz...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk
13 milyonu Diagne ye değil de onyekuru ya gömseydi o zaman Terim paşa

Fatih Hoca'nın da fazla yok zaten böyle devam edeceği için takım.

Her sene şampiyon olamayız bunu bir kere kafaya oturtmak lazım

Şampiyon olamadığımız her sezon hoca kovacaksak işimiz var.Oyun anlayışı benim de hoşuma gitmiyor ama hocaya güveniyorum.Sezon içinde toplayacağız ve göreceğiz bakalım kim haklı çıkacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt