Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 70 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bildigi en iyi taktik yonetimi medyayi taraftari kullanip birbirne kirdirip koltukta kalmak..İyi bi rodeocu. Şampiyon olamasa da rizeden 5 de yese avrupada yillardir sifir da cekse napiyo ediyo hoca olarak kaliyo..Yonetim gidiyo taraftar bolunuyo medya ayrılıyo ama bu hep hoca olarak kaliyo..Taktik yok hadi olmasin fizik mucadele yok hadi o da olmasin basari yok hadi o da olmasin iyi futbol yok..Neyine hala konusuyosun neyin özgüveni gecmisle yasanir mi ..
Evlat evlat evlat heryer evlat oldu kurdun titan saadet zincirini akbabaya omere ardaya kulubun parasini akittin saga sola da atari yaptin ohh miss kimse hesap soramaz sana...Ustuste mi yenildin koy yonetimi hedefe yine kurtul..Ulkenin ozeti resmen bu adamin hala hoca olmasi ..

olm Mancini bu takımın başına geldiğinde, Tribünler 1 süre sonra Terim diye bağırıyordu.

Tudor geldi, Terim diye bağırılmaya devam edildi.

Gelecek olan kim olursa olsun, Mourinhoyu da getirsen ömrü uzun sürmez. Hocayla kıyaslayıp hocayı isterler.

O yüzden futbolu bırakıyorum artık diyene kdr gitmesinden yana değilim hocanın. aynı sahneler tekrarlanıp duracak çünkü.

haksız mıyım lan, haklı olduğumu biliyorsun
Ne zaman bırakıyorum diyecek?
Ne zaman o zaman?

valla para şart transfer şart. nasıl yapılacağını da bi zahmet başkan düşünsün.
E62ZlFwXMAUEJnU

Geldikleri günden befi iyi futbol için zaman istediler, verildi.
Benim transferlerim değil dedi, o oyuncuların performansı şampiyon yaptı.
Özellikle bu yaz transfer döneminde yapılan transferlerin hepsi kendi isteği ve sonuç ortada. Elinde Falcao gibi golcü var; gol atmayı bırak, pozisyona giremiyorsun.
Ortasahada Nzonzi, Seri, Lemina var üstünlük kuramıyorsun.
İstifa edip gitmeleri gerekiyor. Hiç bir şey Galatasaray menfaatlerinden üstün değildir.
Kuşların gönüllerine ferman olmuşsun.
kurtar bizi fatih terim hegomegolamanyasından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt