Fatih Terim ve Ekibi İstifa! - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ve Ekibi İstifa!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bu konuda tavrımı bilir. Terimden nefret ettiğimden değil Galatasaray'ı düşündüğümden yazıyorum bu başlığı. Daha öncede yazdım hâlâ da yazmaya devam ediyorum. Malesef Morinho gibi seninde devrin geçti. Agresif bir insandan emekli amca tiplerine girdin. Aykut Kocaman daha mantıklı açıklamalar yapıyor artık senden hoca düşün artık seviyeni. Tamam büyük başarılar kazandırdın fakat Galatasaray seni Fatih Terim yaptı. Sen Galatasaray'ı Galatasaray yapmadın. Daha fazla kendinden nefret ettirme tadında bırak. İstifada bir hizmettir. 4 yıldır ne yapıyoruz belli değil. Allah rızası için elini eteğini çek Galatasaray'dan

Bu adamin tek sansi ilk geldi dönem efsane bir kadro kurulmasi, üstüne prese dayali basarili bir futbol oynatip efsane hale gelmesi, yillarca bunun kredisini yedi, evet farkli farkli sampiyonluklar daha elde etti ama o dönemlerde hic bir zaman kalitesiz bir kadrosu olmadi.

Ne zaman eline kalite olarak rakiplerinden biraz daha sayif kadro verildi o vakit takke düstü kel göründüki terim herseyi ile yetersiz kalidi ortaya cikti, sirf gaz ile bu islerin olmadini gördü, modern futbolun cok arkasinda kaldini herkese gösterip bunu bir türlü kabul edemeyip her zaman baskalari suclu buldu, kah iyi oyuncu alinmadi yada yönetim takimi koruyamadi yada futbolculari taraftarin önüne atti ama kendisi hic bir zaman suclu olmadi.

Oynattigin su rezil futbolu birak ve git torun sev yoksa bu taraftar seni kufur ile yolliycak busene, artik sabrimiz tasti. Rezil herif. 3 senedir ortada futbol yok. Acin bugunku Trabzon-Roma macini izleyin. Adamlar degeri 470 milyon euro olan takima nasil kafa tuttu. Bizim basimizdaki bu gereksiz herif 2 milyonluk euro'luk takimlari yenemiyor.

Transferler yapılıyor, başkan ve yönetim değişiyor kadro sıfırdan kuruluyor ama sürekli başarısızlık devam ediyor

Acaba artık Fatih Terim suçu kendisinde arasa mı ?

ft yi mi savunuyon hacım cidden şu maçtan sonra?
Abi FT gitsin umrumda değil. Bizim futbol seyircisi mantığı şudur:
Örneğin, Lemina-Seri-Nzonzi'li kadro kuruyorsun, hemen hedef EN AZ uefa'da yarı final. O da EN AZ.
:dd

Ya benim yorumum şudur: Türkiye, sadece futbol olarak değil, tüm yaşamsal segmentler olarak, Avrupa'nın 28 level falan gerisinde bir ülke. O yüzden böyle Norveç, Danimarka, İsveç, Finlandiya takımları falan, bizden fersah fersah yüksek ihtimalli takımlar. O yüzden onlarin t Markt değeri 5 milyon, bizimki 105 milyon mastürbasyonuna gerek yok. Bence.

Bu arada o Avrupa ile Türkiye arasındaki makası kapatan, bu yüzden de mevcut federasyondan her türlü negatif reaksiyonu gören hoca da FT.

Abi FT gitsin umrumda değil. Bizim futbol seyircisi mantığı şudur:
Örneğin, Lemina-Seri-Nzonzi'li kadro kuruyorsun, hemen hedef EN AZ uefa'da yarı final. O da EN AZ.
:dd

Ya benim yorumum şudur: Türkiye, sadece futbol olarak değil, tüm yaşamsal segmentler olarak, Avrupa'nın 28 level falan gerisinde bir ülke. O yüzden böyle Norveç, Danimarka, İsveç, Finlandiya takımları falan, bizden fersah fersah yüksek ihtimalli takımlar. O yüzden onlarin t Markt değeri 5 milyon, bizimki 105 milyon mastürbasyonuna gerek yok. Bence.

Bu arada o Avrupa ile Türkiye arasındaki makası kapatan, bu yüzden de mevcut federasyondan her türlü negatif reaksiyonu gören hoca da FT.

tamam üstat terime randers hocası kadar maaş verelim devam etsin ya da finlandiyada bir takımın hocası kadar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt