Fatih Terim Yarın Florya'da - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Yarın Florya'da

Terimi çooook fazla eleştirdim, bırak git artık dedim vs. Ancak seçimin 1 ay gecikmesi olağanüstü şartları doğurdu. Yeni td arayışı ve onun takımı tanması, oyuncu seçmesi vs ile kaybedecek zaman yok malesef. O yüzdeb tüm hatalarına ve inadına rağmen bir şans daha vermek zorunda kaldık. İnşallah utandırmaz bizi ve kendine gelir hoca.

Yalnız helal olsun Burak Elmas ilk günen desteğimi kazandı "Mazbata, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var" demesi çok hoşuma gitti benim

"Daha Ağustos ayına çok var" diyen yöneticilerden sonra şu açıklamayı görmek çok değerli
Abdürrahim amatörü su kadar su kadar gün var diye rahat konusuyordu. Son gün bile adam akilli transfer yapabildigini görmedik. Rica minnet Fatih hoca araya girip orta saha kiralattirdi zorla.

Doğru karar bence. Hoca artık full konsantre olsun başarı için. Doğru yardımcılar seçsin kendisine, tff ve rakiplerle uğraşmasın, yönetimle kavga etmesin sadece sahaya odaklansın. Temennimiz bu yönde en azından. Başarılı olursa hep beraber seviniriz tebrik ederiz zaten, olamazsa da bırakır diye düşünüyorum. Her türlü win win olur. Burak başkan taraftar desteğini de almış oldu bu kararla. Tekrar hayırlı olsun.

Üst Alt