Fatih Terim Yarın Florya'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Yarın Florya'da

Abdürrahim amatörü su kadar su kadar gün var diye rahat konusuyordu. Son gün bile adam akilli transfer yapabildigini görmedik. Rica minnet Fatih hoca araya girip orta saha kiralattirdi zorla.
Bilmiyorum uzun zamandır ilk defa taraftarın bu kadar içine sinen bir başkan profili var Galatasaray'ın başında. Belki Burak Elmas isminden dolayı çok fazla tepki gösteren taraftar da olmuştu ama gördüğüm kadarıyla bu adamın tıpkı biz Galatasaray taraftarı gibi bir derdi var Galatasaray'a bir yenilik bir değişim getirme derdinde

Kerhen evet diyorum o da Fatih Terim'in Mustafa Cengiz'e yaptığı yetkisini aşan provakatif davranışları daha önceki güçlü yönetimlere yapamamış olması(Özhan Canaydın, Ünal Aysal, Faruk Süren vb.) nedeniyle.Burada esas olan Burak Elmas'ın daha önceki güçlü yönetimlerde gördüğümüz takım planlaması, transfer gibi kritik konularda kendi Sportif A.Ş ekibinin fikirlerini uygulaması.Takım yönetimi, Florya vs Fatih Terim'in işi zaten.Hem Şampiyonlar Ligi ön eleme maçları nedeniyle hem de yeni yönetim heyecanıyla Ali Koç'un ilk senesi gibi kurulu düzeni bozup macera aramaya gerek yoktu zaten, Ünal Aysal'in yaptığı gibi kritik süreci başarı odaklı geçip sonrası büyük hedeflere yürümek daha gerçekçi olandı, bunu da yapıyor.Basari diliyorum.

Hocanın yalnız bırakılmayacağı bir yönetim var artık. O yüzden saha dışı saçma sapan şeylerle ilgilenmesine gerek kalmayacak. Aklı saha içinde olacak. Bu beni aşırı heyecanlandırıyor.

Üst Alt