Fatih Terim Yaşananları Açıkladı! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hayatımdan 90 dakika çaldı.

Çok konuşup hiç birşey anlatmadı desek yeridir. Tüpçü hakkındaki lafı tam fiyasko zaten. Bizi güzel satıp gitti bunu bir kez daha gösterdi.

Şimdi Adem 50 satır yazar buna ama neyse.

sent via GSC

bize 50 satır yazacaklarına, O lafı nasıl sindireceklerini düşünsünler yahu. Tutkuyla bağlı olduğu adam değil miydi şampiyonluk kupasını önce kadıköyde vermek istemeyen, sonra kupayı üstümüze atıp giden. Bu adamın neyine tutkuyla bağlanılır.

dobra dobra cevap verseydi

evet prim icin ortaligi ayaga kaldirdilar

lakin milli menfaatler icin bir kez daha sans verdim

baktim bu koca kafa adam olmayacak koydum kapinin önüne ben oldugum sürece milli takim kampinin 50 kilometre mesafesine yaklasamaz

topunuzun cani cehenneme ridvan tüpcü hepinizden nefret ediyorum falan dese hayal ediyoruz da sonra su akla geliyor

demiroren_389.jpg

bize 50 satır yazacaklarına, O lafı nasıl sindireceklerini düşünsünler yahu. Tutkuyla bağlı olduğu adam değil miydi şampiyonluk kupasını önce kadıköyde vermek istemeyen, sonra kupayı üstümüze atıp giden. Bu adamın neyine tutkuyla bağlanılır.

Peki Ünal Aysal degil miydi o tüpcü ve fenerin kel yöneticisi ile anlasip, kupayi soyunma odasinda almayi kabul eden ?
@Can BÜYÜK seni de alintilayim.

Son düzenleme:
İmparator !!!
Demiöreni bile adam yerine sayarım ama aysalı saymam mesajı vermiş işte. Antrenmanda kovulmuş olsam bukadar efsane noktasına ulaşmış bir camiada bende adam olarak saymazdım aysal gibisini. Korkak yüzüne söyleyemedi işte ve hocayı da burda ki kinini anlamamak gerzekliktir. Ben olsam demirörenin yanında küfür bile ederdim aysala.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

tayyip kötü ama kılışdar'da liderlik vasfı yok
sneijder kötü ama selçuk hiç yok ona da laf edin
terim öyle dedi ama onu geç aysal da böyle yapmıştı

vb. cümlelerin akıl ve mantığa hitap etmediğini öğreneceğiz bir gün. başkasının kötü olması öbürünü aklamaz.

ft'ye gelince, beklediğimden daha açık konuşmuş bence. sanki sürekli olarak daha net olmak isteyip de kendini frenlemiş bir eda sezdim. söyledikleri genel hatları itibari ile doğru şeyler ama bu durumlara düşeceği de belliydi. şu saatten sonra tek yapacağı söylediklerinin arkasında durmak olmalı.

Milli takımı babalarının çiftliğine çevirmiş adamlar bir gram hevesim yok milli maçları izlemek için birde şu fatih terimi anlamıyorum adam yaşlandıkça yuvarlak konuşmaya başladı birşey anlatırken eveliyor geveliyor zaten dedim siz biliyorsunuz falan filan ne anlatıyon birader demiyor kimsede

Daha net konusursa koz verir ağırlığına yakışmaz zaten.

Rıdvan ' a menfaatleri uğruna mevki uğruna milli takımı sabote ediyor diyerek net işaret etti.

Mehmet Demirkol ' a üstü kapalı geçirdi.Fenerbahce lobisine sopa gösterdi. Arda'ya tek gel birilerinin aklı ve yönlendirmesi ile değil dedi.

Prim konusunu açıkladı. 650.000 rakamı ve Burak'in primi olduğu ama meselenin bu olmadığını ifade etti.

SM-N9000Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt