Fatih Terim Yaşananları Açıkladı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
40 yillik dost düsman da olabilir bir gün, ancak bunun sonrasinda bile muhabet farklidir. Iyi dost olan, iyi düsman olur deniliyor. Bunun nedeni de bir yerde zamaninda duygu bagi olusmus ise, bunun asla tamamen sönmeyeceginden kaynaklaniyor. Aralari su an cok bozuk ama Ne Arda, ne de Fatih Terim bir birilerine düsman olmak istemiyorlar.
Adem kardeşim yukarıda ek olarak yazdım, bundan bize ne? Bu adamlar bu işi bedava yapmıyor, bir sürü para alıyorlar üzerine bir ton prim ve ayrıcalık. Yazıktır günahtır be kardeşim senin benim maddi ve manevi destekleri ile buralara geldiler, kırk yılda bir turnuvaya katılıyoruz, heyecanımız kursağımızda kaldı. Adamların ego savaşı yüzünden biz taraftarlar üzüldük, bana ne bunların arasında ki baba oğul ilişkisinden. Bunların ki baba oğul ilişkisini geçmiş çıkar ilişkisine dönüşmüş gibi bişey artık. Top oynayıp her maçta beş yeselerdi keşke yine sesim çıkmazdı, rezil ettiler bizi rezil.

Son düzenleme:
Ben Burak'a hic guvenmiyorum zaten 'Ardaspor' lu oldugu net ortada bence. Dedigin gibi gelismis olabilir sonra da bu sesini cikartinca Terim de sen kimsin bebe tarzinda lafi vurmustur ve sonra domine tasi gibi diger olaylar da ust uste gelince buraya kadar geldi bu konu.

Burak miz miz bir insan. Prim konusunda aslinda Burak hakli, hoca da söyledi zaten düzeltildi diye. Terim´in ilk sinirlendigi Arda´nin bu konuyu direk Federasyon ile konusmasi. Ikincisi de Terim ile konusurken sesini yükseltirken haddini fazla asmasi.

Bence olaylarin buraya kadar gelecegini burak da tahmin etmiyordu.

Sunu da net söylemek lazim. Arda´nin ciddi piskolojik sorunlari var. Mesele de futbol disi olaylar, cok yiprandi ve sinir krizleri yasiyor. Genel yapisi sinirli ve agresif olmadigi icin, daha da ciddi bir durum.

Burak miz miz bir insan. Prim konusunda aslinda Burak hakli, hoca da söyledi zaten düzeltildi diye. Terim´in ilk sinirlendigi Arda´nin bu konuyu direk Federasyon ile konusmasi. Ikincisi de Terim ile konusurken sesini yükseltirken haddini fazla asmasi.

Sunu da net söylemek lazim. Arda´nin ciddi piskolojik sorunlari var. Mesele de futbol disi olaylar, cok yiprandi ve sinir krizleri yasiyor. Genel yapisi sinirli ve agresif olmadigi icin, daha da ciddi bir durum.
Arda bu saatten sonra daha kotuye de gidebilir cunku Barcelona'dan gonderilecek buyuk bir ihtimalle.

Adem kardeşim kusura bakma biraz sert olacak ama yemişim Ardanın derdini, babasının hayrına yapmıyor bu işi bir ton para alıyor, ayrıcalıktan nasipleniyor. Bu durumda geçim sıkıntısı çeken biz vatandaşların intihar etmesi gerekiyor, yapmayın gözünüzü seveyim. Bunun tek bir adı var oda şımarıklık. Bu şımarıklığın, ego savaşlarının ceremesini de nedense yine biz vatandaşlar çekiyoruz,bunlar yine bu plaj benim, o plaj senin eğleniyorlar.

Adem kardeşim yukarıda ek olarak yazdım, bundan bize ne? Bu adamlar bu işi bedava yapmıyor, bir sürü para alıyorlar üzerine bir ton prim ve ayrıcalık. Yazıktır günahtır be kardeşim senin benim maddi ve manevi destekleri ile buralara geldiler, kırk yılda bir turnuvaya katılıyoruz, heyecanımız kursağımızda kaldı. Adamların ego savaşı yüzünden biz taraftarlar üzüldük, bana ne bunların arasında ki baba oğul ilişkisinden. Bunların ki baba oğul ilişkisini geçmiş çıkar ilişkisine dönüşmüş gibi bişey artık. Top oynayıp her maçta beş yeselerdi keşke yine sesim çıkmazdı, rezil ettiler bizi rezil.

Bu bahsettigin cok ayri bir konu. Ben Terim´in neden Arda ile ilgili köprüleri yakmadigini yazdim.

Aga bunlar insan. Dünyanin en önemli milli takimlarinda ne tartismalar cikiyor kamplarda, küfürler ucusuyor. Genel anlamda da kampta her daim tartismalar yasanir, ama hic bir zaman yansimaz disariya. Bunlar genelde Terim´in yönettigi takimlarda bukadar büyümezdi, ama bu hale geldi sonunda.
Bunun nedeni de yine turnavada alinan basarisiz sonuclardir. Gruptan ciksaydik, bu olaylar dogal olarak kapanacakti.

Adem kardeşim kusura bakma biraz sert olacak ama yemişim Ardanın derdini, babasının hayrına yapmıyor bu işi bir ton para alıyor, ayrıcalıktan nasipleniyor. Bu durumda geçim sıkıntısı çeken biz vatandaşların intihar etmesi gerekiyor, yapmayın gözünüzü seveyim. Bunun tek bir adı var oda şımarıklık. Bu şımarıklığın, ego savaşlarının ceremesini de nedense yine biz vatandaşlar çekiyoruz,bunlar yine bu plaj benim, o plaj senin eğleniyorlar.

Bu sistemi karsiysan ozaman izleme aga futbol. Ne diyeyim sana, dev bir endustri var sonucta. Prim olayini ben olsam yasaklarim zaten. Ama prim verilmese, adam bedavaya oynamayacak mi simdi ? Ama kimse verilen paraya hayir demez.

Sorun su prim sistemini getirenlerde.

Bu bahsettigin cok ayri bir konu. Ben Terim´in neden Arda ile ilgili köprüleri yakmadigini yazdim.

Aga bunlar insan. Dünyanin en önemli milli takimlarinda ne tartismalar cikiyor kamplarda, küfürler ucusuyor. Genel anlamda da kampta her daim tartismalar yasanir, ama hic bir zaman yansimaz disariya. Bunlar genelde Terim´in yönettigi takimlarda bukadar büyümezdi, ama bu hale geldi sonunda.
Bunun nedeni de yine turnavada alinan basarisiz sonuclardir. Gruptan ciksaydik, bu olaylar dogal olarak kapanacakti.
Aksine bugün ki açıklamalar gösterdi ki yaşananlar alınan sonuçların sebebi, disiplin olmayan yerde, kavga gürültü olan yerde başarıda gelmez. Zaten daha maçlar başlamadan önce yangın yerinden duman yükselmeye başlamıştı.

Benim derdim prim değil, kimse verilene hayır demez ona da eyvallah, benim kızdığım baba oğul ilişkisiymiş de, Ardanın sorunlarıymış da, ya bana ne. Bu işin karşılığında bu adam parasını alıyor mu? Alıyor! O zaman çıkıp topunu oynayacak, arada ki bağı bahçesi kendi meselesi. Bende bir işte çalışıyorum, belirli bir maaş alıyorum, verdiğim katkı üzerinden hesaplanır şekilde prim alıyorum ve tabiki hayır istemez demiyorum ama o paranın karşılığında vazifemi yapmazsam er yada geç para almayı geçtim kapının önüne koyarlar.

O takımın patronu Fatih Terim, bunları yapanı, vazifelerini yapmayanları kapının önüne koymak görevi çünkü maddi ve manevi verilenin karşılığını vermiyor bu adamlar. Eğer Fatih Terim bunu yapmıyor ise, aradaki bağı bahçeyi ülke milli takımının başarısının üzerine koyuyor ise onun patronu da onu kapının önüne koymalı. Beni taraftar olarak, milli takım olduğu için halk olarak bu ilgilendirir bunun dışında ki bağ bahçe özel hayatlarında kendi meseleleridir.

İki gün sonra hep beraber göreceğiz, geçen yıl turnuvadan sonra da gördük, hepsi o plaj benim bu plaj senin keyiflerine bakacaklar.

Son düzenleme:
Arda Turan: "Ben bıraktım.. Anladınız mı? Bıraktım. Arkamdan neden konuşuluyor. Anlamıyorum"

hemen ntvspor a aciklama yapmis

Dün diyordu gri alan kalmayacak diye. Vallah ben tatmin olmadim, tek oldugumu da düsünmüyorum cogu insan tatmin olmamistir bu basin toplantisindan.

Son düzenleme:
Arda Turan: "Her şeyi hocamın yüzüne söyledim ama hoca, benim yüzüme söylemek yerine basın toplantısında söyledi."

Üst Alt