Fatih Terim Yaşananları Açıkladı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyuncuların avukatlığını yapıyorlar, onlara hizmet ediyorlar ve dışarıdan yönlendirmeye çalışıyorlar dediği kişi açık bir şekilde Rıdvan.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

arda kekosu barcelona'da oynuyorum egosuyla her boka karışmış işte. primleri de artırmışlar ve arda malı primlerin dağıtımına karışmış

Son düzenleme:
Su maci kaybetseydi, muhtemelen bombalacakti hoca. Ama galibiyet gelince yumusadi ve net cevap vermiyor. Sunu aklinizdan cikariyorsunuz, Arda Turan yabanci biri degil. Fatih Terim´in cocuk yaslarindan beri tanidigi ve aslinda sevdigi bir isim.

Köprüleri tamamen yikmasi icin, Terim´in asiri derece sinirli ve stresli olmasi gerekiyor.
Ya arda sövmemis mi uçağa gazetecileri alana. Sövmüş.
Gazetecileri de terim almış onunda açıkladı.
Ben olduğum sürece bu saygısızlığı yapan şahis milli takıma giremez diyip kestirip atacaktı.

GSCimbom mobile app

Burak sakat diye az prim yazılmış,arda gitmiş kavga etmiş üstüne primleri de arttırmış fatih hocadan habersiz yapıldığı için hoca da kovmuş sanırım

DCEtzbhUMAAgreA.jpg

:asd22:

Yawsaklarrr seviyemi düşürmeyeceğim şerefsiz gveranlar.. 150 bin £ yetmemiş 500e cıkartmışlar yetmemiş 650e çıkartmışlar yetmemiş grup sex mi yapmışlar ne yapmışlar onu da bilmiyoruz. TVLERde vatan millet sakarya!!!

Aha açık verdi hoca.

"Arda, Burak'ın prim konusunu konuşurken sesini fazla yükseltti. Ben de sesini yükseltmemesi konusunda onu uyardım."

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Son düzenleme:
kontratı ortaya çıkmış yok neymiş ayıpmış sanki gayrimeşru kazanıyormuş ulan kendi şirketindenmi para kazanıyorsun nesi ayıp bunun insanlar bilecek tabi senin ne kazandığını soyguncu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kim kime attırmış anlamadım. Biri özet geçerse sonuç ne? Arda prim almış mi? Kim haklı kim haksiz ve kim şerefsiz

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

son lafından anlaşılan rıdvangiller tffyi ve terimi sabote etmeye çalışıyor demek istedi.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt