Fatih Terim Yaşananları Açıkladı! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belli ki bu prim olaylarinda arda sesini yukseltmis bunlar kavga etmisler asil olay burak in primi ve kavga olayi..selcuk caner de ardanin yaninda o yuzden kadro disilar..bu olaylardan sonra futbolcular hala hakli diyen yoktur sanirim

Terim, bana ve can dostum Demirören e bir kalkışma vardı Arda da bunlarin içerdeki ayagiydi o yüzden kestim diyor.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zamanında arif e de yapmış aynı şeyi. O zamanlar oterite sağlamdi tabi. Oyuncular desen efendi adamlar sesleri çıkmıyordu.
Şimdi egosuna eş değer heriflere dolu takım.

GSCimbom mobile app

simdi herkesın kesse anlarım bir kisiyi ayırınca olay burdan cıktıysa bastan beri suclu ft.

gazeteciyide ardanın sinirlenecegını bile bile aldıysa bu krizin sorumlusu ft

Bu olaylara müdahale etmedi dediği de kesin Selçuk' tur. Etliye sütlüye karışmamak adamın karakterinde var, futbolculuğuna da yansımış.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

fatih hoca 2016 fransa'da şu boktan gazetelerin boktan spor sayfalarını okuyacağına keşke turnuvaya odaklansaymış isim isim herkesin ne yazdığını biliyor manyak mısın hoca başka işin yok mu senin?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha 2-3 gun evvel bu forumda prim olayindan "yapmış gibi ahkam kesiyorsunuz” tarzi yorumlari okuduk hep beraber. Demekki bundan dolayi Arda'nin elestirilmesi dogrumus demek duser.

Bana kalirsa Arda´nin sinirlendigi konu prim meselesinin üzerinde kalmasidir. Prim konusunda sikayet eden Burak, bunu cözmek isteyen Arda, o esnada Terim ile tartismis ve ipler kopma noktasina gelmis.

Sincirleme olaylar, eger Arda net konusursa, bu sefer arkadasi buraki satmak zorunda.

650 bin € prim nedir abi ya. Hayatta hak etmediginiz paralari aliyorsunuz zaten, yetmiyor bir de 10 yilda bir turnuvaya katildiginiz icin 650bin€ prim istiyorsunuz.

Böyle görgüsüz ahlaksiz olunmaz arkadas. Gözünüz doysun HAINLER.

Hocam şov yapıyor..

"Özür dilemedim deniliyor, ama özüre benzer şeyler söyleniyor, söylendi."

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

650 bin € prim nedir abi ya. Hayatta hak etmediginiz paralari aliyorsunuz zaten, yetmiyor bir de 10 yilda bir turnuvaya katildiginiz icin 650bin€ prim istiyorsunuz.

Böyle görgüsüz ahlaksiz olunmaz arkadas. Gözünüz doysun HAINLER.
650 de değilmiş ya
500 verilmiş 150 bineuro için herşey.
Bu kadar açgözlü işte futbolcu milleti.

GSCimbom mobile app

Üst Alt