Fatih Terim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu sitede defalarca yazdım fatih terim in koca bir balon olduğunu ama insanlar demediğini bırakmadı .

Fatih Terim Galatasaray ı yüceltmedi , Galatasaray Fatih Terimi bugünkü yerine getirdi. O ise her fırsatta ihanet etti.

Fatih Terimin başarılarına bakın hepsinin arkasında Harika bir yönetim ve Lider vardır.

Kimdir onlar.

İlkinde Faruk Süren . Transferi hiç bir zaman terime bırakmamıştır. Hagiyi de ilk teklif eden getiren odur.

2.sinde ben sneijderi istemem diyen adama sneijderide alırım onu oynatacak olan adamıda diye Ünal Aysal dır.

Fatih Terime ne zaman tam yetki verilse batırmıştır.

Bakınız Canaydın dönemi

Bakınız milli takım.

okuyunuz.....

Terim cok başarılı, cok da şanslı | Al Jazeera Turk - Ortadoğu, Kafkasya, Balkanlar, Turkiye ve cevresindeki bolgeden son dakika haberleri ve analizler

Korkmayın bukadar yahu. Terimci olarak rierikerink hoca varken ve bukadar iyi giderken rahatsız edemez. Fatih hocayı tutar engellerim :)

bu nasıl bir espri

bende 17 yasinda olsam bende anlamazdim.
istersen bir kagitda yazayim espiriyi yarin okulla giderken kankilerine hava atarsin knk suphicim

ruyada-kalp-gormek.jpg

şimdi hesap yapıyordur tüpçü sözleşmeyi tek taraflı fesih etse 7.6 milyon avro ordan alırım bide galatasaray ile senelik 5 milyondan sözleşme imzalasam yine benden kralı yok diyodur.

Ee terim ne oldu cikip tvlere siritiyordun kos koca Galatasaray baskanin aklinca saklabanlik yapiyordun bir tup kafanin yaninda. Sattilar mi seni kimse kalmadi mi yaninda. Tup kafa cikip hocamizin arkasindayiz diyemiyor niye konusmamayi tercih ediyoruz diyor.
Yazik ettin kendine cok yazik ettin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt