Fatih Terim - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tum medya tum takim taraftarlari yemeye calisiyor adami yakinda da yiyecekler. istifa eder umarim.dinlensin biraz ihtiyaci var her halinden belli oluyor

bizden ayrilisi - faul
gokhan omer hakan olayi - faul
arda mevzusu - faul

guya olaylari iyi yoneten biri icin enteresan bir cizelge
buyuk ihtimalle bir onceki milli takim macerasinin malta maciyla bittigi gibi onumuzdeki ay kosovo maciyla kicina tekmeyi yiyecektir

2 mactan once ben maclardan ayrilisina bakar demistim , su an skorlari alamadik , 2 puana bile insanlar okeydi ama maglubiyet geldi ve artik oklar seciciye donecektir, normal

Bence oyuncular (oynayanlar) da hic gunahsiz degil , kim secilirse secilsin , ne kadar yanlis sistem olsun boyle oynanmaz .Bu bir dunya kupasi katilim grubu maci .. Fakat esas mimar da terim tabi ...

Bir de anlamiyorum , denizli td olur irlandalilar icimizde muhabbeti cikar , senol gelir karizmasi yok konusu acilir , ersun gelir 9 numarayla 2 sene soguk savas yasanir , terim tekrar gelir isvicre rezaleti yasanir , avci gelir o da selcukla tartisiz eder , simdi arda-terim mevzusu

bunlar terimli ya da terimsiz bizim sorunlarimiz .. terim bunu soylerken hakli ama soyledigi seylerin cogunun icinde kendisi de var

terim - cip konusu , terim-suren kavgalari , terim-aysal kavgasi , terim-arda olayi ... yonetemiyorsun bu krizleri duzgun ..

ayrica cozemedigi bir sey de disiplinsizlik , caner, volkan, emre .. bunlar nasil sari kartlar , hadi bizdeyken seyirci GS nin gucu filan 10 yerine 5 cikiyordur , fenerde olsa da oyle , ama elin alman ingiliz hakemi senin oyuncunun kaprisini cekmez

senin aleyhine hatali karar bile vermis olsa , yine de tepki koyarsan aninda yapistirir sariyi ... bunlarin hic birini yonetemiyor , sasiriyorum hocaya gercekten , nerden tutsan elde kaliyor

en onemli gercek su , skoru alamazsan cekeceksin bu baskilari hoca

görevi hamza hamzaoğluna devreyib üst makamda devam etmeli artık. şu saatten sonra milli takıma olumlu etki yapması mümkün değil arda şerefsizi azına sıçtı ülkenin..

Ben maclardan once destekledim , 1 puandan sonra desteklemem , dunya kupasina gitme umudu baslarsa yine desteklerim , uzaklasirsak desteklemem .. aynisi arda ve surekasi icin de gecerli .

cunku bize taraftar olarak dusen , hem para hem zaman hem huzur harcarken biraz da oportunist olmak

bu sistemin sizi ezmesine izin vermeyin , birakin terim arda zaten siz kendinizi paralarken tonla para kazanip gonullerince yasiyorlar , bir de siz taraftar olmayin kimseye

sizi mutlu edecek sey dunya kupasina katilim ise , o ugurda kim faydaya yaklasirsa onunla olun ,sonra terk edin gitsin

bu kadar sey harcarken bir de kimsenin taraftari olmayin

Hiç sevmesem de yeni bir oluşum ile kadro planlaması yapmak üzere döneceğini düşünüyorum. Kadıköy deplasmanı herşeyi belirleyecektir

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt