Fatih Terim - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hem baskan hemde hoca olarak gelsin

20120911021001-4796-big.jpg

-sampiyonduk--2097329.Jpeg

Özür dilerim senden hocam sana en çok sallayan istemeyenlerden biride bendim ama gel kurtar be bizi JoR insanlık olarak çok çok mükemmel birisi ama beyefendilik Galatasaray'ın hocası olmaya yeterli değil. Soruyorum şuan takımın başında Ft olsaydı Hamit-Yasin gibi adamlar saha kenarında böyle artislik yapabilirler miydi veya Sneijder-Selçuk gibi adamların sahada ölü gibi dolanmasına göz yumar mıydı sürekli hata yapıp gol yediren Sarbi-Semih'i banko 11 oynatır mıydı
En azından saha kenarında kendisini paralar taraftarı gazlar'dı lan bu adam

Fatih Terim dönmelidir hemde yanında Hagi-Hasan Şaş-Bülent Korkmaz hatta Drogba gibi adamlarıda yardımcı olarak getirerek dönmelidir
ve en önemlisi yanında Scott Piri'yi de getirmeli

Ainen FT adaletin olduğu yerde vardır arkadaşlar. Vedat İnceefe'yi alt yapımıza davet edelim. Kötü performans gösteren oyuncuları anında kesebilir mesela Selçuk 12/13 sezonundan itibaren berbat oynamaya başlarken çok güzel kesmişti.

Kör ölür, badem gözlü olurmuş. Terim berbattır/şöyle kötüdür demeyeceğim de futbol olarak hiç yanlış yapmamış gibi ağzınızdan gökkuşağı akması çok komik.

Terim 1000 tane yanlış yapsa da o gelince camia havaya girer,rakipler ürker, hakemler ürker, medyada kolay kolay kimse yanlış yazamaz vs.

İsteyen sistemi yok desin,isteyen paragöz.. Ama o varken Anadolu takımlarıyla oynadığımız maçlar bile 40.000 kişiydi. Takımın ruh gibi gezdiği Mersin ve Ordu maçlarında hakemi bahane ederek kendini attırdı ve ikinci yarı hem taraftar hem takım gaza gelip maçı kazandı. Yenildiğimiz maçlardan bile keyif alıyorduk.

Dediğim gibi yaptığı onlarca hata vardır ama bu camiada olduğunda bu ligin her anlamda ABD'si(Süper Güç) oluyoruz.

Gelmesi sorun değil zaten. Gidişinden sonra bıraktığı enkazın yüzünden 5 sene geri düşüyoruz, asıl sorun o.

Gelmesi sorun değil zaten. Gidişinden sonra bıraktığı enkazın yüzünden 5 sene geri düşüyoruz, asıl sorun o.

enkaz? Aradan 3 seneden fazla geçti.. Muslera,Semih(Chedjou),Hakan,Sabri,Selçuk,Sneijder ve Bruma hala takımın 11'inde. 11 oyuncunun 7 tanesi Terim döneminde oynayanlar.

Dersin ki takım çok mu iyi? Bu kadro 3 lig, 3 kupa ve ŞL'de 2 defa gruptan çıkma yaşadı. Aradan 3 seneden fazla geçmesine rağmen hala bu isimlerin yerine gelenler bunlardan iyi olamadı.

Olamamasın sebebi de Terim değil zaten.

Bugun takimin basinda olsaydı kimseye pabuc birakmazdi.Oyuncularimiz boyle basi bos kalmazdi, baslarinda hoca oldugunu bir guzel hissettirirdi.Fatih Terim ve egosunu hic sevmesemde ihtiyacimiz var kendisine

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ainen FT adaletin olduğu yerde vardır arkadaşlar. Vedat İnceefe'yi alt yapımıza davet edelim. Kötü performans gösteren oyuncuları anında kesebilir mesela Selçuk 12/13 sezonundan itibaren berbat oynamaya başlarken çok güzel kesmişti.

Kör ölür, badem gözlü olurmuş. Terim berbattır/şöyle kötüdür demeyeceğim de futbol olarak hiç yanlış yapmamış gibi ağzınızdan gökkuşağı akması çok komik.

Kolpacino nasıl olacak bu işler bekir kardeş - YouTube

Nasıl olacak bu işler Talha kardeş ? :(

Sostom adami gelsin soston kac sendirde bi numaralarini goremedik bu ligde sampiyon olmak istiyosa getirecegin adamlar belli Irkci dedigin adam bile hedefe ulastirdi

Şu an Terim döngüsünün 4. ve son evresi.

1. Evre Başarı ile gelen İmparator
2. Evre hafif sallantıda giderken bu adama muhtaç mıyız
3. Evre basın ve yönetim, veya daha üst akıl ile koparılış süreci ve sonrası İM-PARA-TOR defolsun gitsin tiradları.
4. Evre: Çöküş ve gel kurtar bizi hocam.

Niye sürekli alıyoruz, niye sürekli gönderiyoruz veya gidiyor. Gelsin kalsın 20 yıl. Bu adam bizim Ferguson'umuzdu işte. Bak United 5 yıldır dağıldı. Biz son 16 yılda bu adamın yönetmediği sezonların hiç birinde favori olamadık. 2006 da mucize, 2008'de Fener'in CL'de başarı ile dağılan konsatrasyonu ile 2 defa şampiyon olabildik o kadar.

Sonra gelip çemkiriyoruz adama.

Yemişim karakterini, hükümet yalakalığını. Ülkenin %60'ı hükümet yalakası olmuş. Bari futbolda nefes alalım. Seçimde kaybet, futbolda kaybet, işte kaybet ne lan bu. Ülke m cehennem mi?

Evet dark side ise dark side. Adalet var da adalet arıyoruz. Üülke de şke yapan, dini kullanan kimse o başarılı arkadaş. Biz de yok egosu var yok bilmem ne adam beğenmiyoruz.

Ego sanki sizde yok. Ulan 5 satır yorumu kaldıramayıp fikirlerimiz uymuyor diye birbirimizi kırıyoruz burada. Neyin ego sorununun da bahsediyoruz. Bundan büyük ego mu var?

OH BE RAHATLADIM!

Bi bilsem. Sırf yabancı diye osuruktan bi hoca getirmelerini istemiyorum. Ki adam gibi bi yabancı da getirseler muhtemelen bu sezon yine çöpe gitmiş olacak.

Terim gelse en azından bu sezon iyi oynayacağımızı düşünüyorum ama ondan sonra yine aynısı olacak büyük ihtimalle. 11/12'deki Terim süperdi, 15 sene kalsın derdim. O sezondan sonra "dünyayı ben yarattım" havalarına girip bozdu.

Sonuç olarak, HAYAT ZOR :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt