Fatih Terim - Sayfa 213 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçmişe dönük okuma gerçekleştirdim olayı anlamak için, zannediyorum bu mesaj ile ilintili bir durum var.✍️✍️✍️

İstifa etmesini istemekle gitsin diye Galatasaray'ın kaybetmesini istemek farklı şeyler. İstifa diyenlere bir lafım yok. İkincisi hastalıklı bir düşünce; kötü hoca olarak bakılabilir ama bu yüzden Galatasaray'ın kötülüğünü istemek kabul edilebilir değil. Terim yani bu Tudor falan da değil.

Sonsuza dedk bizim aşkımız biz Galatasarayliz herkes gider biz kalırız biz kalırız bi Galatasarayliyi. Eyvallah Osman bak bir daha ki mesajda alınti gelir anladın kank

Hocayı ben de çok eleştiririm hatta artık bırakması gerektiğini de düşünüyorum. Ama şurada şimdiye kadar sezonun en önemli maçında çok önemli bir galibiyet aldıktan sonra ortaya çıkan bazı yaklaşımlar büyük rezillik gerçekten. Böyle şeyler yazan adamların Galatasaraylılığından şüphe ederim.

Hayal kırıklığı yaratan ve moral bozan Fener maçından sonra şurada güzel oyunla güzel skorla Avrupa'da maç alıp gruptan çıkmayı garantilemişiz sizin derdinize bak. Sizin derdinizi seveyim ben. FT nefreti Galatasaray sevginizin önüne geçmiş, ortada bir Galatasaray sevgisi var mı o da muamma.

Avrupa'dan elenelim Terim gitsin diyenler vardı. Avrupa'dan elenmiş, Ligde 8. olan bir takıma kim gelir diye düşünen yok. Hoca istifa etse niye etti demem ama maç kaybedelim hoca gitsin demek abes.

Nerede kardeşim bu mu moderasyon

alkolmetre-nedir-nasil-calisir-1935.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt