Fatih Terim - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Defanstan oyun kurulsun ama zorlanmasin. Biz b.kunu çıkartıyoruz. kaleciye dönüyoruz durmadan bumerang gibi sonunda kaptiriyoruz golü yiyoruz.
giphy.gif

Saat 2.04 şarj %20FT istifa Caney Caner işte meyhaney delikanlı terim fan Boys neredesiniz yağmur başladı lannn panele girip ban cokmu zor. Aşk kardeşimizdir eyvallah

Neyden şüphe ediyorsun, bunların tarzı böyle.

Bazılarının FT nefreti çoktan GS sevgisinin önüne geçmiş durumda

Maçı, kaybetsek de Avrupa'dan da elensek, FT'nin elinde kozu kalmasa diye izliyor bu adamlar.

Ligde kazanınca üzülüyor, Fener derbisinde rakibi pozisyon anlamında ezdiğimiz göz ardı edilirken Marsilya maçında rakip daha fazla pozisyon bulunca kazandık ama çok pozisyon verdik diyorlar. Daha xG nedir bilmeyen adamlar Marsilya'nın penaltısındaki iki pozisyondan 1.6 xG çıktığını falan da bilmeyip yeaaa Marsilya'nın xG'si 3'e yakın falan diyorlar.

Ne anlatacaksın bunlara

Reis maçtan sonra, mesajında belirttiğin tipteki kişilerin yazdıklarını okuyup moralimi bozmamak için hocanın konusuna hiç girmedim. Şimdi sonda başladım atlaya atlaya senin mesaja geldim de, çok fazla detaya girmeden tek bir madde yazacağım, basit bir şey. Hocanın rakibi analiz etmediğini falan söyleyenler, maça hazırlanmadığını söyleyenler savunma olarak zayıf kaldıkları sol kanadı otoban yaptığımızdan bahsettiler mi? Orayı çok iyi işlediğimizden. Fizik olarak adamlardan daha iyi olduğumuz, herkesin(ben dahil) eleştirdiği Feghouli tercihinin maça damgasını vurması, forvet seçimi olan Diagne'nin neredeyse her hava topunu almasını, rakibi dağıttığını, Cicaldau'nun tam bir 8 gibi kullanılmasını falan geçtim.

Şu anda tek düşünceleri şu olabilir gerçi. Lazio bizi yensin, 2. olalım üst turda Barcelona, A.Madrid, Sevilla, Dortmund, Leipzig falan gelsin 5 atsın hoca rezil olsun biz de foruma koşalım.

Reis maçtan sonra, mesajında belirttiğin tipteki kişilerin yazdıklarını okuyup moralimi bozmamak için hocanın konusuna hiç girmedim. Şimdi sonda başladım atlaya atlaya senin mesaja geldim de, çok fazla detaya girmeden tek bir madde yazacağım, basit bir şey. Hocanın rakibi analiz etmediğini falan söyleyenler, maça hazırlanmadığını söyleyenler savunma olarak zayıf kaldıkları sol kanadı otoban yaptığımızdan bahsettiler mi? Orayı çok iyi işlediğimizden. Fizik olarak adamlardan daha iyi olduğumuz, herkesin(ben dahil) eleştirdiği Feghouli tercihinin maça damgasını vurması, forvet seçimi olan Diagne'nin neredeyse her hava topunu almasını, rakibi dağıttığını, Cicaldau'nun tam bir 8 gibi kullanılmasını falan geçtim.

Şu anda tek düşünceleri şu olabilir gerçi. Lazio bizi yensin, 2. olalım üst turda Barcelona, A.Madrid, Sevilla, Dortmund, Leipzig falan gelsin 5 atsın hoca rezil olsun biz de foruma koşalım.
Valla ben istifa hala derim ama Galatasarayin yenilmesini asla isteyemem. Yemek yiyemiyorum yenilince gerçi eskiye göre daha iyiyim bu konuda

Konuyla alakasız olacak biraz ama hocanın son iki derbi maçındaki gereksiz sinirini stresini neye bağlıyorsun? Sadece son 2 maçta da değil, sanki son dönemde genel olarak derbilerde sorun yaşıyor gibi.

Son iki maçta haksız yere yenildik bundan bahsetmiyorum, ne fener ne bjk galibiyeti haketmedi ama hoca ne bileyim böyle bir gereksiz stres yaşıyor gibi bu maçlarda bu da doğal olarak kararlarını olumsuz etkiliyor.

Sence bunun sebebi ne?

Editleye editleye bir hal oldum cümle kuracak halim yok :)

2022 – 2023 Sezonunda kulüpler en fazla 12 yabancı uyruklu futbolcuyu tescil ettirebilirler. Kulüplerin 12 yabancı uyruklu futbolcuyu tescil ettirmesi halinde bu futbolculardan en az 1’inin 01.01.1999 ve daha sonraki tarihlerde doğmuş olması zorunludur. Yabancı uyruklu futbolcu sayısı 12’nin altına inen kulüpler, eksilen futbolcu sayısı kadar yabancı uyruklu futbolcuyu transfer ve tescil dönemleri içerisinde yukarıdaki koşullara uygun olarak tescil ettirebilirler.
1 Nestor Fernando Muslera Micol
2 Marcos do Nascimento Teixeira
3 Victor Enok Nelsson
4 Christian Luyindama Nekadio
5 Patrick John Miguel van Aanholt
6 Sacha Boey
7 DeAndre Roselle Yedlin
8 Omar Elabdellaoui
9 Gustavo Enrique Giordano Amaro Assunção da Silva
10 Alexandru Cicâldău
11 Olimpiu Vasile Moruţan
12 Ryan Guno Babel
13 Sofiane Feghouli
14 Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla
15 Mbaye Diagne
16 Jesse Tamunobaraboye Sekidika
17 Valentine James Ozornwafor

Suan elimizde 17 yabanci var. Seneye 12 yabanciya izin veriliyor. 1 yabanci alabilmek icin 6 yabanci yollamamiz lazim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt